در شکل گرفتن و ماندن در شکل با بهترین بدنسازی صفحه اصلی معاملات برای ماه ژوئیه سال 2020

ممکن است داغ خارج و بسیاری از ورزشگاه بسته شده, اما شما نمی توانید اجازه دهید خود را خارج از شکل. حتی اگر ورزشگاه در حال باز کردن در منطقه شما چرا یک فرصت زمانی که شما می توانید کار کردن با خیال راحت در خانه ؟ تجاری و سالن های ورزشی و باشگاه های بهداشتی در حال زمینه برای پرورش میکروب ها. در حال حاضر زمان خوبی برای ساخت که بدنسازی صفحه اصلی شما شده است فکر. ما scoured وب به دنبال کیفیت بالا و ارزان تجهیزات خانه سالن ورزش و یک انتخاب عالی از جمله سرد و گرم پیچد به سرعت پس از تمرین بازیابی. این محصول بسیار فعال و بنابراین بررسی بازگشت به طور منظم اگر شما نمی بینید چیزی است که شما می خواهید در این هفته.

امروز بهترین بدنسازی صفحه اصلی معاملات

 • HurtSkurt 2-در-1 سرد و گرم فشرده سازی درمانی ژل آستین و یخ بسته$24 با کد PARAGON20شد 30 دلار
 • Incrediwear مچ پا بند22 دلاربود $28
 • Incrediwear زانو آستین سیاه و سفید$32بود $37
 • فیوژن حرکت قابل حمل بدنسازی با 8 لوازم جانبی140 دلار زمانی که شما چک کوپن جعبه در صفحه محصولشد $200
 • Nautilus – U616 درست ورزش دوچرخه – سیاه$449شد 900 دلار
 • Bowflex PR1000 بدنسازی صفحه اصلی$549شد $799
 • Bowflex فروغ بدنسازی صفحه اصلی$799 ($300 خاموش)
 • پروفرم هوشمند HIIT بیضوی$1,053, بود, $2,000
 • ناتیلوس T616 تردمیل – سیاه$1,099شد 1800 دلار
 • NordicTrack RW900 پارو زن با 1 سال iFit عضویت$1,599شد 1800 دلار
 • NordicTrack تجاری تردمیل 2950 w/1 سال iFit اشتراک$2,999 ($1,000 خاموش)

راهنمای مبتدی به ورزشگاه صفحه اصلی

در مجموع صفحه اصلی بدنسازی بزرگ هسته قطعه از تجهیزات برای بدنسازی صفحه اصلی خود را, اما وجود دارد خیلی بیشتر در نظر بگیرید. این خوب است برای شروع با یک قطعه واحد از تجهیزات و اضافه کردن به تدریج. اجازه ندهید که هزینه اولیه و یا موانع دیگر شما را متقاعد به پیوستن به یک تجاری بدنسازی به هر حال نه در حالی که کروناویروس یک تهدید است. در نظر گرفتن تمام این دلایل که چرا مردم ترجیح می دهند در ورزشگاه خانگی.

مزایای ورزشگاه صفحه اصلی

فقط به عنوان با کسانی که پرداخت برای عضویت در باشگاه اما هرگز به ساختمان کامل بدنسازی صفحه اصلی نخواهد بهبود تناسب اندام خود را یا سلامت خود را اگر شما از آن استفاده نمی. با توجه به این که نکته که امر به هر گونه تجهیزات تناسب اندام در اینجا برخی از مزایای عمده از ورزشگاه صفحه اصلی.

 • رفت و آمد کوتاه — بدون نیاز به درایو و یا حمل و نقل عمومی برای رسیدن به خانه خود را ، ترافیک نمی شود و شما نمی خواهد نیاز به مناسب برنامه خود را در اطراف ورزشگاه تقویم روزانه و ساعت.
 • پوشیدن آنچه شما می خواهید — بدون هیچ زحمتی از پوشیدن یک لباس به ورزشگاه تعویض به دنده ورزش و پس از آن تغییر دوباره شاید به یک سوم ساز و برگ برای رفتن به دفتر ؟ که زحمت رفته بدنسازی صفحه اصلی. تا زمانی که شما راحت و امن شما می توانید و یا نمی پوشند آنچه شما انتخاب می کنید.
 • هیچ انتظار — شماره 1 تشدید در بسیاری از سالن های ورزشی و باشگاه منتظر است برای افراد دیگر به پایان با تجهیزات بنابراین شما می توانید به نوبه خود. و پس از آن اگر شما احساس می کنید تحت فشار بعدی انتظار مردم به استفاده از همان دستگاه و یا وزن آن می تواند ظروف سرباز یا مسافر تا خود را تمرکز و تمرین خود را.
 • بدون ثبت نام و یا زمان محدودیت — مگر اینکه شما نیاز به مذاکره با اعضای خانواده شما باید رایگان و روشن به هاپ در خود صفحه اصلی بدنسازی تردمیل و یا دوچرخه در هر زمان و به عنوان طولانی به عنوان شما می خواهید. اگر شما تا به حال تجربه خسته کننده ثبت نام برای استفاده از ماشین های زیر کسی نشان نمی دهد تا در زمان و یا در همه وقت خود را در حافظه نامحدود دسترسی به تجهیزات خانه سالن ورزش است و دلیل کافی برای تخلیه ورزشگاه.
 • شما در انتخاب موسیقی — کار کردن به یک لیست پخش مزایای بسیاری است اما این تنها کار می کند اگر شما مانند موسیقی است. اگر شما از آنها بدم میاید موسیقی است که blares از طریق بدنسازی, آن را سخت به چشم پوشی است.
 • هیچ یک از بازدید شما — بسیاری از مردم رفتن به ورزشگاه برای اهداف اجتماعی است که خوب است که دیگران را همان به اشتراک گذاشتن دستور کار است. ناخواسته توجه است که همه بیش از حد معمول است اما برای کسانی که فقط می خواهید به چوب به کسب و کار ورزش.
 • جلوگیری از باکتری ها — شما می توانید نگه دارید خود را در خانه بدنسازی و منطقه تمیز و بدون نگرانی برای چه میکروب ممکن است در کمین از بارهای از مردم که شما نمی دانید.

آنچه شما نیاز دارید

در مجموع صفحه اصلی بدنسازی بزرگ هسته قطعه از تجهیزات برای بدنسازی صفحه اصلی خود را, اما وجود دارد خیلی بیشتر در نظر بگیرید. شما لازم نیست برای خرید همه چیز را در یک بار, اما با گذشت زمان آن کمک می کند تا به ساخت مجموعه ای از تجهیزات مکمل. شما حتی می توانید شکستن تجهیزات خود را لیست و طرح به مرحله یک تمرین خوب.

 • گرم کردن — شما ممکن است می خواهم به پرش طناب یا مارس در محل شروع تمرین خود را, اما شما همچنین می توانید استفاده از هر گونه تجهیزات قلبی در مقاومت کم در تنظیمات. پنج تا 10 دقیقه بر روی یک دوچرخه یا تردمیل است که همه شما نیاز دارید فقط به پمپاژ قلب شما سریع تر و به سختی شروع به عرق.
 • کشش — دوم با ارزش ترین زمان به کشش زمانی است که شما در حال گرم شدن و قبل از اینکه شما شروع به خود را تمرین سخت. کشش سرد عضلات لطمه می زند و همچنین می تواند منجر به آسیب است. گروههای تشک یوگا و ورزش های توپ از انواع و اندازه های مختلف می تواند به همه کمک کند خود را با کشش معمول است. این کشش دوم دبستان مرحله قبل از اینکه شما شروع به کار کردن پس همین حالا برو در آن بیش از حد سخت و یا بیش از حد طولانی است.
 • آموزش قدرت — برخی از روز شما کار بر روی قدرت تا وزن آزاد و کل بدن ورزشگاه هستند آنچه شما به دنبال. رایگان وزن متفاوت از سبک به سنگین دمبل کامل آرایه های المپیک barbells و اسمیت ماشین آلات و یا قفس. اگر شما با استفاده از وزنه های آزاد دمبل قابل تنظیم مجموعه ممکن است به نظر می رسد اما آنها مقرون به صرفه در مقایسه با یک مجموعه کامل از 5 – 50-پوند دمبل. قابل تنظیم دمبل نیز کمتر احتمال دارد به درهم و برهمی تا تمرین خود را در منطقه از وزن فردی. برخی از مجموع سالن های ورزشی با استفاده از وزن بدن خود را برای مقاومت و دیگر استفاده از آهن (یا آب یا شن پر وینیل وزن. Bowflex با استفاده از انعطاف پذیر مقاومت میله (از این رو نام شرکت). در مجموع بدنسازی می تواند خود را کمترین هزینه پس از آن یک ایده خوب را امتحان کنید قبل از شما خرید کنید اگر شما مانند کار با یک سبک خاص و ماشین آلات.
 • تمرینات قلبی عروقی — قلبی یک عنصر بسیار مهم برای تناسب اندام. شما می توانید قلب خود را با به طور منظم دوچرخه, داخلی, دوچرخه, دوچرخه خوابیده, چرخش, چرخه, تردمیل دستگاه های بیضوی استپر و ماشین های پارو زدن. آن را بزرگ اگر شما می توانید مخلوط کردن قلب خود را, اما بسیاری از مردم شروع با یک دستگاه قلبی پس از انتخاب یکی از شما می دانم که شما با استفاده از به طور مداوم.
 • لول — رایج ترین راه برای خنک کردن پس از یک تمرین سخت است به ادامه انجام آنچه شما انجام, اما آهسته تر و با نیروی کمتر. اگر شما نمی توانید تحمل به آسانسور یکی دیگر از وزن 5 یا 10 دقیقه بر روی یک دوچرخه سواری آهسته با کمی مقاومت می تواند کار کند.
 • کشش نهایی — هیچ تنها کشش نهایی کمک کند با آرامش ماهیچه های خود را و شاید کار کردن برخی از تاب برداشتن و یا تنگی کشش نهایی زمانی است که شما می توانید بهترین سود در انعطاف پذیری. نترس به کشش کمی بیشتر کمی سخت تر و برای کمی طولانی تر از طول اولیه گرم کردن و کشش.
 • عوامل محيط — تنظیم و محیط زیست می تواند به معنای تفاوت بین شما با استفاده از صفحه اصلی بدنسازی فقط چند بار و یا به طور مداوم. اگر شما نیاز به کنترل درجه حرارت در نظر طرفداران کوچک, منطقه, بخاری یا قابل حمل AC واحد است. موسیقی کمک می کند ، یا یک سیستم صوتی خارجی یا قابل حمل بازیکن می تواند بخشی از تجهیزات سالن های بدنسازی. دسترسی به آب آشامیدنی ضروری است و شما ممکن است بخواهید به سرمایه گذاری در یک آبمیوه گیری یا مخلوط کن برای سلامتی می لرزد و یا مخلوط.

شما لازم نیست به صرف ثروت

شما می توانید یک صفحه اصلی بدنسازی در اطراف هر بودجه حتی شروع اولین با در بر داشت و یا تجهیزات استفاده می شود. مختلف وجود دارد و قیمت و کیفیت سطح در هر دسته از تجهیزات صفحه اصلی ورزشگاه. اگر شما فقط شروع وجود دارد بدون نیاز به سرمایه گذاری در حرفه ای یا تجاری-سطح تجهیزات و ماشین آلات. اگر شما در حال خرید رایگان وزن شروع کنید و بعد اضافه. گاهی اوقات شما می توانید پیدا کردن معاملات خوب در استفاده از تجهیزات تناسب اندام اما به دنبال سازنده معاملات و یا مرمت تجهیزات نیز می تواند کمک به شما صرفه جویی در مقدار زیادی از پول خود را ارزان بدنسازی صفحه اصلی پروژه است.

در حال حاضر شما یک سالن طبقه بندی شده اند چرا بررسی نمی از خانه ما اتاق معاملات? وجود دارد شما می توانید همه چیز را از تخفیف فنجان قهوه بخار به ارزان مانیتور.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de