دریافت آمازون اکو پلاس با رایگان Philips Hue لامپ 80 دلار

speaker

آمازون

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از لینک ها در این صفحه ما ممکن است کسب یک کمیسیون های وابسته.

یک زن و شوهر از آمازون اکو دستگاه ها در فروش در حال حاضر, اما بهترین معامله از این دسته است که در اکو پلاس. بلندگو با ساخته شده است در خانه های هوشمند توپی است که در حال حاضر 80 دلار است که 70 دلار در خارج از آن نمونه قیمت $150. شما می توانید اکو پلاس خود را برای $80 و یا شما می توانید انتخاب کنید این بسته نرم افزاری شامل یک Philips Hue هوشمند نور لامپ به صورت رایگان.

خرید اکو به همراه بسته نرم افزاری در آمازون – $80

اکو به علاوه سطوح بالا استاندارد اکو از جمله Zigee خانه hub داخل آن است. که به معنی شما لازم نیست برای خرید هر اضافی اتصال هاب هنگامی که شما خرید دیگر دستگاه های IoT مانند نور لامپ, درب, قفل, امنیتی, دوربین, و دیگران. اگر آن را با این نسخهها کار با پروتکل Zigbee (اکثر دستگاه های IoT انجام دهید) و یا آمازون خود را با این نسخهها کار با الکسا, پلت فرم, پس از آن شما قادر خواهید بود برای اتصال به hub داخل اکو پلاس.

این باعث می شود آن را یک دستگاه بزرگ برای کسانی که تنها با شروع کردن با خانه های هوشمند دستگاه های. به جای خرید برخی از چراغ هوشمند تنها برای پیدا کردن شما نیاز به یک قطعه اضافی از پازل را برای آنها به درستی کار شما می توانید انتخاب کردن برای یک اکو پلاس و باید مجموعهای از دستگاه های هوشمند در دسترس برای شما پس از آن. فیلیپس رنگ نور لامپ می آید که در اکو به همراه بسته نرم افزاری است که به طور معمول هزینه 30 دلار خود را در آن می توانید متصل به طور مستقیم به هوشمند بلندگو. سپس شما می توانید بپرسید و سپس الکسا برای کنترل روشنایی در خانه خود را هر زمان که شما می خواهید.

اکو پلاس, همچنین باعث بهبود در اصلی اکو کیفیت صدا — که یکی از دلایلی که ما به آن نمره 86. اما دوست داران واقعی موسیقی خواهد شد (جای تعجب نیست) هنوز هم می خواهید به نگاه در جاهای دیگر به صورت هوشمند بلندگو با بهترین کیفیت صدا ممکن است. اکو استودیو است بهترین شرط بندی شما است که در مقابل در آمازون دستگاه ،

در میان دیگر دستگاه اکو در فروش اکو نمایش 5 برای $60 و اکو نمایش 8 $90 هستند مناسب فروش. هر چند نه پایین ترین قیمت همیشه ($50 و $80 بود) این فروش با توجه به ارزش اگر شما می خواستم کوچکتر صفحه نمایش هوشمند. نشان می دهد 5 باعث خوب smart alarm clock, در حالی که نشان می دهد 8 می تواند یک آشپزخانه خوب تلویزیون از نوع اگر شما با استفاده از آن به دنبال همراه با دستور العمل ، اکو فلکس آداپتور نیز کاهش یافته و به پایین ترین قیمت همیشه تنها $17.49 و آن را مفید اگر شما می خواهید به الکسا صدای کنترل در یک اتاق با هیچ فضایی برای یکی دیگر از IoT دستگاه.

در این مقاله: آمازون, تجارت اکو پلاس quarantinesummer, thebuyersguide فیلیپس رنگ engadgetdeals, اخبار, دنده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>