خرید رپورتاژ

A female gamer uses an XBox One game controller to play Need for Speed, at the world's largest computer games fair, Gamescom, in Cologne, Germany August 23, 2017. REUTERS/Wolfgang Rattay
ولفگانگ Rattay / ایسنا

سه ماه اشتراک ایکس باکس بازی تصویب نهایی در حال حاضر تنها $23 در بهترین خرید را از آن حالت عادی 45 دلار قیمت…. بازی با تصویب نهایی کمک های مالی شما دسترسی به یک ملاحظه کتابخانه از بازی های که شما می توانید بازی های خود را در Xbox One یا PC. پیوستن به بازی عبور شبکه شما صرفه جویی فوق العاده — تا 20 درصد — در بازی شده اند که برای حداقل 30 روز به علاوه 10 درصد افزودنیها و مواد مصرفی. وجود دارد دیگر قدرت پردازش بیش از حد, مانند محتوای قابل دانلود برای بازی را انتخاب کنید و گاه به گاه در معاملات شریک خدمات.

خرید بازی های تصویب نهایی (دیجیتال) در بهترین خرید – $23

خرید بازی های تصویب نهایی (فیزیکی) در بهترین خرید – $23

همه-you-can-play اشتراک خدمات کتابخانه است کمی چیزی برای همه. اگر شما آهسته به هیئت مدیره اعتیاد به مواد مخدره قطار اتمام 2019 را Red Dead Redemption 2 یا 2017 کلاسیک Nier:ماشینها. هر دو بازی در لیست ما از بهترین, Xbox One, عناوین. احساس دلتنگی می کنید ؟ سعی کنید Fable Anniversary یا Fallout: New Vegas. مگر اینکه شما در بلعیدن بازی جدید feverishly شما باید پیدا کردن سنگهای چند که ارزش دانلود فقط به شما داده ام آنها را امتحان کنید. این سرویس فقط آمار 10 میلیون مشترک; همه آنها نمی تواند بازی کمیته مبارزه با سانسور.

معاملات حفظ ظاهر تا در بازی با تصویب نهایی اشتراک. در اوایل این هفته آمازون خود را کاهش قیمت به $25. در حالی که بهترین خرید را در قیمت پایین دیده ایم که تا کنون اگر شما در حال حاضر پرداخت برای ایکس باکس زنده طلا وجود دارد یک معامله بهتر برای شما: مایکروسافت $1, تبلیغی, ارتقاء هر زمان سمت چپ بر روی اشتراک فعلی خود را (تا 36 ماه) به بازی با تصویب نهایی.

Follow @EngadgetDeals در توییتر برای آخرین تکنولوژی معاملات و خرید خدمات مشاوره.

در این مقاله: engadgetdeals, thebuyersguide, تجارت, ایکس باکس, بازی, تصویب نهایی, Xbox One, اخبار بازی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو