دریافت 20 دلار هر دو روشن شدن آمازون و کیندل Paperwhite در حال حاضر

Amazon Kindle Paperwhite

Engadget

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از لینک ها در این صفحه ما ممکن است کسب یک کمیسیون های وابسته.

خواندن یک راه بسیار خوبی برای پر کردن این نوظهور رایگان زمان همه ما و آمازون جدیدترین مقابله در Kindle Paperwhite می توانید آن را آسان تر برای انجام این کار است. روشن شدن Paperwhite در فروش است در حال حاضر برای 100 دلار است که 20 دلار خود را با قیمت عادی و شما می توانید آن را با سه ماه رایگان از روشن شدن فضای مجاز: نامحدود. این آمازون سرویس به شما می دهد دسترسی به هزاران نفر از کتابها و مجلات به عنوان خوانده شده هر زمان که شما می خواهید و آن را به طور معمول هزینه $10 در هر ماه. در مجموع شما در حال صرفه جویی در $50 با این معامله است. شما می توانید با دریافت رایگان در ماه نامحدود هنگامی که شما خرید به طور منظم روشن شدن به عنوان به خوبی و که بسته نرم افزاری است که تنها 70 دلار.

خرید Kindle Paperwhite بسته نرم افزاری در آمازون – $100

خرید Kindle نرم افزاری در آمازون – $70

Kindles هستند تا حد زیادی محبوب ترین e-خوانندگان شما می توانید و آنها آن را آسان به تمام کتابخانه خود را با شما هر کجا که شما بروید. در حالی که ما ممکن است سفر بیش از حد در حال حاضر آن را آسان تر برای حمل یک دسته از عناوین در یک e-reader به ایوان خود را و یا خود را به پارک محلی از آن است که به انجام این کار با یک پشته از کتابهای. آمازون روشن شدن Paperwhite به دست آورده و نمره 95 از ما به لطف کم حجم, ضد آب و طراحی و بهبود کنتراست صفحه نمایش جدید و شنیدنی پشتیبانی می کند. در حال حاضر شما می توانید کتاب های صوتی از شنیدن با شما در علاوه بر این به e-کتاب ها و گوش دادن به آنها را به طور مستقیم از Paperwhite. Kindle Unlimited شامل برخی از شنیدن روایات و همچنین, بنابراین شما می توانید گوش دادن به کسانی که بدون هیچ هزینه اضافی اگر شما انتخاب می کنید بسته نرم افزاری.

به طور منظم روشن شدن جایگزین بسیار خوبی است اگر شما در بودجه است. ما به آن نمره 91 برای آن کوچکتر و sleeker طراحی عالی صفحه نمایش با کیفیت و جدید در مقابل نور است که باعث می شود خواندن در محیط های تیره تر بسیار آسان تر است. آن را ضد آب و نه از آن حمایت قابل شنیدن و گوش دادن اما کسانی که ویژگی های حق بیمه است که هر کس نمی خواهد نیاز (و یا می خواهید) به پرداخت اضافی برای.

شایان ذکر است که این قیمت فروش نیست پایین ترین تا کنون دیده ایم در این Kindles خود را. اگر شما در حال برگزاری برای بهترین معامله در تنها e-خوانندگان شما احتمالا می خواهید به صبر کنید تا زمانی که آمازون نخست روز بعد از این سال یا فصل خرید تعطیلات. شما همچنین باید برای مقابله با تبلیغات آمازون در خدمت به روشن شدن صفحه نمایش به عنوان هر دو معاملات برای ad-پشتیبانی از مدل های. با این حال معاملات خوب اگر شما تا به حال چشم خود را بر روی یک e-reader در حالی که برای و می خواهید برای تست کردن کیندل نامحدود به صورت رایگان. فقط به خاطر داشته باشید که اشتراک خواهد تمدید خودکار در $10 در هر ماه یک بار رایگان سه ماه به دادگاه است.

دنبال @EngadgetDeals در توییتر برای آخرین تکنولوژی معاملات و خرید خدمات مشاوره.

در این مقاله: engadgetdeals تجارت thebuyersguide روشن شدن kindle paperwhite, کیندل نامحدود آمازون, اخبار, دنده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>