آلمان COVID-19 تماس با ردیابی می رسد برنامه این هفته

13 May 2020, Brandenburg, Potsdam: Manja Schüle (SPD), Brandenburg Minister of Science, Research and Culture, put on a mouth and nose protector during the session of the Brandenburg state parliament. Because of the danger of infection by corona, the seats of the members of parliament were protected with transparent walls made of Plexiglas. Photo: Soeren Stache/dpa-Zentralbild/ZB (Photo by Soeren Stache/picture alliance via Getty Images)
Soeren Stache/تصویر داد via Getty Images

آلمان خواهد بود که بعد از کشور بزرگ برای راه اندازی یک COVID-19 تماس با ردیابی نرم افزار. وزیر بهداشت ینس Spahn تایید کرده است که برنامه “آمدن این هفته” با گزارش نشان می دهد که ممکن است آن را آماده و به زودی به عنوان ژوئن 16th. مانند ایتالیا و برخی کشورهای دیگر آن را با استفاده از یک رویکرد غیر متمرکز به اطلاعات است که ممکن است به محافظت از حریم خصوصی بهتر از بخش مرکزی روش از کشورها مانند استرالیا.

همانطور که در جای دیگر این برنامه است که به منظور مکمل متداول تماس با ردیابی (که در آن کارکنان در رسیدن به افرادی که نزدیک به COVID-19 قربانیان). این ایده آل باعث می شود آن را آسان تر برای منزوی کردن در معرض مردم و جلوگیری از موج دوم از عفونت است که می تواند منجر به ضعف بیمارستان ها و بیشتر مستندات.

این کشور در مواجه با چالش های مشابهی ، تماس با ردیابی برنامه های کاربردی به طور کلی نیاز به مقیاس تصویب واقعا موثر باشد و نیست که همیشه اتفاق می افتد و سنگاپور است و با توجه به ردیابی دستگاه برای هر ساکن پس از نسبتا پایین جذب آن برنامه است. و در حالی که آلمان سیستم باعث می شود داده های سرقت و سوء استفاده بیشتر مشکل وجود دارد نگرانی های طولانی در مورد تکنولوژی است که نیاز به ثابت (اگر ناشناس) بلوتوث فعل و انفعالات.

هنوز هم بسیاری ممکن است سوار شدن بر روی این برنامه است. آلمان آماده است برای نگه محدود رویدادی مانند نمایشگاه IFA به عنوان به زودی به عنوان سپتامبر. اگر آن را برای رفتن به جلو با این, به آن نیاز دارد را به عنوان اطلاعات آنجا که ممکن است در مورد پتانسیل شیوع اگر آن را به نگه داشتن عفونت کردن و بازدید کنندگان احساس نسبتا امن است.

در این مقاله: آلمان, تماس, ردیابی, Covid-19, کروناویروس, سلامت, پزشکی, نرم افزار, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>