آلمان Coronavirus-نرم افزار ردیابی برای انتشار در این هفته به عنوان ملت بازگشایی


Travelers wear face masks at Germany’s Frankfurt Airport.

مسافران پوشیدن ماسک صورت در آلمان فرودگاه فرانکفورت.
عکس: توماس Lohnes (گتی ایماژ)

آلمان به زودی رول کردن آن coronavirus-ردیابی گوشی های هوشمند, برنامه, کشور, وزیر بهداشت, ینس Spahn اعلام کرد در روز یکشنبه ،

تبلیغات

“آن را در آینده این هفته” Spahn گفت: ARD تلویزیون هر چند او کاهش یافته است به تایید چندین محلی گزارش در مورد امکان سهشنبه, تاریخ انتشار, در مهر.

طراحی و توسعه در همکاری با دویچه Telekom و شرکت نرم افزاری SAP آلمان برنامه کار می کند به طور مشابه به دیگر تماس با ما-ردیابی برنامه های در حال توسعه در کشورهای مختلف در سراسر جهان است. آن را با استفاده از کوتاه برد بلوتوث به اطلاع مردم آمده است که در طیف وسیعی از گوشی های هوشمند یک کاربر در صورتی که کاربر دارای آزمایش مثبت برای covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus و وارد شده است که اطلاعات به نرم افزار.

تبلیغات

در این مسابقه به نقشه گسترش ویروس و توسعه راه های مهار آن مقامات فدرال در سراسر جهان از هند به ایتالیا به انگلستانآغاز کرده است در حال توسعه و استقرار خود را تماس با ما-ردیابی برنامه های مختلف Orwellian درجه است.

دقیقا چگونه این دولت-اجرای نرم افزار باید کار بوده است موضوع بحث شدید. در حالی که همیشه وجود دارد خطرات ذاتی در هنگام انتقال و دریافت داده ها از چنین جمعیت زیادی حفظ حریم خصوصی کارشناسان استدلال می کنند که ردیابی از طریق داده های GPS و یا تهاجمی بیشتر تکنولوژی به احتمال بیشتری از قرار دادن اطلاعات کاربران را در معرض خطر از بلوتوث مبتنی بر فن آوری پس از دومی ندارد متمرکز (و در نتیجه hackable) پایگاه داده های پخته شده را به قابلیت های آن است.

در آلمان تضمین این که برنامه کار می کند در صحیح فواصل در حالی که با تکیه بر بلوتوث ناشی از چندین تاخیر در توسعه با توجه به مقامات دولتی. Spahn اضافه شده است که این ابزار خواهد نقش حیاتی در رفع بالقوه موج دوم از عفونت. به تاریخ این کشور دیده می شود در مورد 187,000 موارد از covid-19 و 8,800 مرگ و میر. در مقایسه با دیگر کشورهای آلمان موفق به نگه داشتن آن تعداد مرگ و میر ناشی از covid-19 نسبتا پایین با تشکر گسترده آزمایش در مقیاس تلاش و دقیق اجتماعی فاصله گرفته است.

روز دوشنبه آلمان قصد دارد برای استراحت خود پتو ممنوعیت سفر در بازدید از جاهای دیگر در اتحادیه اروپا و بریتانیا. حرکت رو به جلو آن را به خیاط خاص توصیه های سفر به هر کشور به صورت جداگانه و به عنوان بخشی از یک اندازه گیری در سراسر کشور بازگشایی.

تبلیغات

“ما نیاز به تعادل مناسب,” Spahn گفت که محلی reopenings و مرمت کلیسا در حال حاضر منجر به چند شیوع است.

تبلیغات

اپل و گوگل تیمی در ماه آوریل به منظور توسعه یک تماس-ردیابی API برای شرکت ها و سازمان های بهداشت عمومی به استفاده از خود را coronavirus-برنامه های ردیابی و از آن پس بوده است onboarded در 23 کشور. به تاریخ آمریکا شده است بسیار مردد تر از کشورهای دیگر به آغوش تماس با ما-ردیابی تکنولوژی به عنوان بخشی از واکنش های اضطراری و برخی استدلال می کنند این دلیل خوب است.

[ایسنا]

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>