آلمان نیاز به وسیله نقلیه الکتریکی شارژ در هر ایستگاه گاز

A BMW Mini electric car is charged at a station downtown Munich March 29, 2012. REUTERS/Michael Dalder (GERMANY - Tags: BUSINESS ENVIRONMENT)
مایکل Dalder / ایسنا

به عنوان بخشی از 130 میلیارد یورو طرح محرک اقتصادی آلمان خواهد نیاز به هر ایستگاه گاز در کشور به نصب وسیله نقلیه الکتریکی ایستگاه های شارژ. به گزارش رویترزاین بسته محرک شامل یارانه برای برق خودرو خریداران و مالیات به مجازات داشتن بزرگ آلودگی-تولید Suv ها.

با توجه به آلمان موتور حمل و نقل از 168,148 خودروهای ثبت نام شده در مارس تنها 3.3 درصد برق. در سال 2019 کمتر از دو درصد از اتومبیل های جدید ثبت شده در آلمان بودند الکتریکی است. کارشناسان می گویند کم فروش را می توان به نگرانی در مورد نگهداری خودرو شارژ می شود. دیگو Biasi رئیس هیئت مدیره و از بنیانگذاران بلوط دارایی های واقعی گفته رویترز “ما می دانیم که 97 درصد از دلیل که چرا آنها نمی خرید اتومبیل های الکتریکی است که محدوده اضطراب. آلمان حرکت می کند یک راه را امتحان کنید و حل این محدوده اضطراب پس از آن بدان معنی است که شما می دانید یک پمپ بنزین همیشه باز است.”

در سال گذشته آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در تنظیم یک هدف داشتن یک میلیون برقی ایستگاه های شارژ در سراسر آلمان تا سال 2030. تضمین که پمپ بنزین همچنین می توانید عرضه خودروهای برقی حرکت سوزن به سمت آن هدف, اما آن را نمی خواهد به اندازه کافی; آلمان تنها حدود 15000 پمپ بنزین از حدود 40 ، 000 در سال 1965. برای اتومبیل های برقی برای تبدیل شدن به هنجار آلمان باید حداقل از 70000 ایستگاه های شارژ و 7000 سریع ایستگاه های شارژ.

آلمان نه تنها در ترویج ارزش های اقتصادی به عنوان بخشی از پست خود-COVID استراتژی اقتصادی. در یک کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی اعلام کرد مشابه 8 میلیارد یورو انگیزه ای بسته است که با هدف “فرانسه را در اروپا تولید بالا از پاک کردن وسایل نقلیه است.”

در این مقاله: آلمان, برق خودرو, برق خودرو پلاگین هیبرید شارژ ایستگاه, اخبار, فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>