گرجستان Dumbass فرماندار لغو محلی, ماسک مورد نیاز به عنوان Covid-19 مورد افزایش می یابد


File photo of Georgia’s dimwitted Governor Brian Kemp on April 27, 2020.

فایل عکس از گرجستان dimwitted فرماندار برایان کمپ در تاریخ 27 آوریل سال 2020 است.
عکس: Kevin M. Cox (گتی ایماژ)

گرجستان فرماندار برایان کمپ یک فرمان اجرایی را امضا روز چهارشنبه ممنوعیت تمام شهرستانها و استان ها در دولت از نیاز مردم به پوشیدن ماسک در طول coronavirus بیماری همه گیر. این حرکت به عنوان گرجستان را تجربه کرده است یک افزایش شدید در covid-19 عفونت بیش از دو هفته گذشته با 3,871 موارد جدید و 37 جدید مرگ و میر در روز چهارشنبه به تنهایی.

تبلیغات

عجیب, فرماندار جدید اجرایی به منظور تشویق مردم به پوشیدن ماسک که کمک به سرعت گسترش ویروس اما ممنوعیت هر محلی شهرداری از واقع نیاز است که مردم آنها را می پوشند زمانی که آنها را در ملاء عام. این منظور نیز به طور خاص معاف گرجستان مدارس از ممنوعیت اجتماعات بزرگ.

فرماندار کمپ یک جمهوری خواه آهسته بوده است به درک اساسی ترین حقایق در مورد این بیماری همه گیر از آن آغاز شد و infamously نمی دانم که بدون علامت انتقال این ویروس ممکن بود تا مارس 1, طولانی پس از آن دانش مشترک در بهداشت عمومی جامعه است. کمپ بسته کردن برخی از کسب و کار در زمان اما دولت باز برگشت تا پس از فقط سه هفته و گرجستان در حال حاضر به پرداخت قیمت.

تبلیغات

در اوایل ماه آوریل گرجستان شناسایی شده بود فقط 4,748 شناسایی موارد و 154 مرگ و میر ناشی از covid-19. امروز دولت ثبت 127,834 موارد و 3,091 مرگ و میر کل و زیر واقعی تعداد موارد و مرگ و میر با توجه به کارشناسان بهداشت و درمان. ایالات متحده در حال حاضر بدترین شیوع در جهان با بیش از 3.49 میلیون نفر و بیش از 137,000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز coronavirus ردیاب.

حتی بیشتر bizarrely, کمپ در تلاش است تا موقعیت خود را آخرین فرمان اجرایی به عنوان یک پیروزی برای سلامت عمومی است.

“امروز من با صدور فرمان اجرایی 07.15.20.01 که گسترش تجمعات ممنوعیت بیش از 50 نفر تجدید محدودیت های کسب و کار محافظت پزشکی شکننده و به شدت تشویق می کند گرجی به پوشیدن ماسک در” کمپ نوشت: در Facebook post. “به پهن کردن منحنی من مصرانه از همه محلی و مقامات منتخب به اجرای شرایط این منظور. با هم, ما را حفظ خواهد کرد مبارزه با #COVID19 آب و این طوفان و ظهور قوی تر از همیشه است.”

حتی خارج شده و بیشتر حس مشترک از یک ساده “قوی تشویق” است که هر کس پوشیدن ماسک. این شرکت اعلام کرد که این امر نیاز به تمام مشتریان در سراسر کشور به پوشیدن ماسک در تلاش برای نگه داشتن هر دو آن کارگران و عموم امن در طول همه گیر. خارج شده است و حتی رفتن به استقرار آنچه در آن خواستار “سفیران سلامت” در چوگان در مقابل هر فروشگاه برای به اجرا درآوردن این ماسک نیاز به شروع در دوشنبه, جولای 20. شرکت نمی استفاده از اصطلاح “ماسک لی لی” اما این دقیقا چیزی است که آنها خواهد بود.

تبلیغات

کمپ نیست و تنها فرماندار در ایالات متحده نشان دادن حماقت این هفته است. فرماندار اوکلاهما کوین Stitt اعلام کرد که او را آزمایش مثبت برای covid-19. Stitt گفت که او احساس خوب شده بود اما درد روز قبل از و او فقط تشخيص چرا که او را آزمایش به طور معمول.

فرماندار Stitt معروف با حضور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نئو-فاشیست تجمع در Tulsa, اوکلاهما, بدون پوشیدن ماسک در ژوئن 20. بهداشت عمومی کارشناسان بر این باورند که تجمع بود یک منبع بزرگ آلودگی در این منطقه اما روشن نیست که آیا Stitt آلوده شده وجود دارد و یا اگر او قرارداد این ویروس در جایی دیگری است.

تبلیغات

Oklahoma Governor Kevin Stitt at President Donald Trump’s June 20, 2020 rally in Tulsa.

فرماندار اوکلاهما کوین Stitt در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ژوئن 20, 2020, تجمع در تولسا.
عکس: نیکلاس Kamm (گتی ایماژ)

برای همه ما می دانیم Stitt کرده اید می تواند آلوده شده است در حالی که بیرون رفتن برای خوردن چیزی است که او را تشویق Oklahomans را در اواسط ماه مارس در حالی که ارسال (و سپس حذف) یک صدای جیر جیر از خانواده اش در یک رستوران بسته بندی شده. یک رستوران در تولسا که در آن Stitt dined در هفته گذشته بسته شده است درهای خود را به طور موقت روز گذشته پس از فرماندار خود را covid تشخیص است.

تبلیغات

جای تعجب نیست بیشتر مردم در حال بستری در سراسر کشور برای covid-19 با میامی فلوریدا در حال اجرا از تخت ICU, آلاباما, بیمارستان های در حال اجرا در نزدیکی ظرفیت با تنها 12 درصد از کل ایالات تخت ICU موجودو پزشکان در هوستون, تگزاس, هشدار وجود دارد “هیچ پایانی در چشم” به ICU کمبود.

گرجستان دیدم 417 بیماران مراجعه کننده به بیمارستان برای این ویروس دیروز آوردن تعداد زیادی از مردم در حال حاضر در بیمارستان بستری با covid-19 در دولت به 14,102. و اگر دولت های محلی نمی توانند به نیاز است که مردم ماسک آن را تنها به بدتر وجود دارد.

تبلیغات

خود دولت شما شکست خورده است. وجود دارد مقدار زیادی از ضد ماسک احمقها در جهان حتی در کشورهایی مانند تایوان و هنگ کنگاما دولت هایشان نیست و به سادگی داده می شود تا در رفع مشکل مانند تهمت رژیم ظاهرا.

“مسئولیت شخصی” و با پوشیدن یک ماسک ممکن است کشیدن آمریکا به طور کامل از این بیماری همه گیر—پس از هر کشور دیگری است که سرکوب ویروس شاغل بسیاری از ابزارهای دیگر تنها در دسترس به دولت—اما ماسک ها تنها ابزار متوسط آمریکا را ترک کرده است.

تبلیغات

ایمن ماندن دوستان است. و یا به عنوان امن که هر کسی می تواند در طول یک کنترل نشده pandemic.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>