مهندسان ژنتیک در حال کار بر روی ساخت یک مرد نامرئی. به طور جدی

داغ کردن پاشنه Blumhouse Productions’ مرد نامرئی فیلم دانشمندان در دانشگاه کالیفرنیا در ارواین منتشر کرده اند یک کاغذ توصیف کار است که می تواند چنین چیزی ممکن است در زندگی واقعی است. شاید. و این همه به لطف مفید کمک از یک بسیار خاص مرکب از پروتئین است.

این پروژه شامل مهندسی ژنتیکی سلول های انسانی به توانایی خود متفاوت شفافیت. این است که بر اساس یک ویژگی موجود در یادبود خانواده از حیوانات دریایی است که از ماهی مرکب تعلق دارد که قادر به تغییر رنگ و شفافیت پوست خود را. برای مثال برخی از زنان مرکب ترساندن مهاجم مردان با تغییر رنگ شفاف بافت در بدن خود را به تقلید و اندازه و رنگ و موقعیت بیضه یافت نر ماهی مرکب.

آنچه محققان در این آخرین قطعه از کار را به جنینی انسانی کلیه سلول ها و رشد آنها را در یک ظرف با استفاده از یک تکنیک خاص برای ایجاد همان پروتئین موجود در رنگ و شفافیت-تغییر مرکب.

“ما از مهندسی ژنتیکی سلول های انسانی برای تولید یک ماهی مرکب پروتئین به نام reflectin,” Alon Gorodetsky, یک محقق در دانشکده مهندسی شیمی و علم مواد در دانشگاه UC Irvine گفت: روندهای دیجیتال. “پروتئین تشکیل ذرات درون سلول که ما آن را مشاهده و با انواع میکروسکوپ. ذرات در حضور تغییر خواص نوری — [این] ضريب شکست — از سلول ها و در نتیجه تغییر راه آنها پراکنده نور است. سپس ما نشان داد که ما می تواند لحن سلول های پراکندگی نور با یک ماده شیمیایی محرک نمک به طور موثر تغییر شفافیت است.”

این است اوایل گام به سوی توسعه سلول های است که می تواند reversibly و tunably تغییر برای تغییر شفافیت خود سطح. “ما [در حال حاضر] نیاز به توسعه و بهبود استراتژی برای کنترل هر دو مجلس از پروتئین های مبتنی بر ذرات بدون سلول های ما و برای تنظیم اپتيکی و در زمان واقعی” Gorodetsky توضیح داد. “درک بهتر از ساختار و self-assembly of reflectin پروتئین مهم می باشد برای اطلاع رسانی تلاش های ما.”

به عنوان او اشاره کرد: “وجود دارد مقدار زیادی از کار و بسیاری از مراحل چپ قبل از ما می تواند دستیابی به کد گذاری ژنتیکی نامرئی.” اما چنین چیزی می تواند “ممکن است بسیار دور پایین خط” اگر چه آن نیاز به “متعدد پیشرفت” برای به دست آوردن وجود دارد.

با توجه به این که مرد نامرئی فیلم هرگز به نظر می رسد برای پایان دادن به شخصیت تبدیل می شود به خصوص پسر تورم شاید که در نهایت یک چیز خوب است.

UC Irvine, تحقیقات اخیرا منتشر شده در مجله Nature Communications.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im