جنرال الکتریک در نهایت موفق به Jettison تاریخی خود را روشنایی کسب و کار


Illustration for article titled General Electric Finally Manages to Jettison Its Historic Lighting Business

عکس: جاستین سالیوان (گتی ایماژ)

جنرال الکتریک است که دیگر در نور لامپ کسب و کار, این شرکت اعلام کرد در روز چهارشنبه.

تبلیغات

GE گفت که آن 129-ماه-پیر روشنایی واحد—که تشکیل شد در سال 1892 از ادغام توماس ادیسون ادیسون جنرال الکتریک شرکت با شرکت های دیگر—به فروش می رسد به خانه های هوشمند تولید کننده Savant Systems در مقابله با نامعلومی نظر. روشنایی تقسیم شده است در بازار برای یک خریدار پس از 2017 و 2018 تبدیل شده بود شرکت کوچکترین بخش, حسابداری برای زیر دو درصد از جنرال الکتریک $122 میلیارد دلار در درآمد. قیمت های پایین برای نور لامپ و همچنین سریع تبدیل به کارآمد تر فن آوری های روشنایی با ماندگاری بسیار طولانی تر از لامپ های رشته ای سنتی تبدیل واحد به پول بازنده برای جنرال الکتریک.

به ویژه مصرف کنندگان به روشن دیودهای نور است که می تواند عملیاتی باقی می ماند برای دهه یک روند است که بسیار بعید است به معکوس خود تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به عقب نور بulb انرژی استانداردهای با وجود. به سی ان ان با اشارهبه وجود یک بیت از یک اثر بومرنگ در اینجا به عنوان جنرال الکتریک شرکت که اختراع چراغ روشنایی در سال 1962.

تبلیغات

GE شده است تلاش برای پرداخت ده میلیاردها دلار در بدهی آن را به دست آورد در طول دهه و offloaded: کردن مبارزه واحد و دارایی برای انجام این کار است. آن را نهایی فروش آن باقی مانده سهام در NBC Universal در سال 2013 و راه جدا با آن دستگاه بزرگ کسب و کار در سال 2016. سایر اخیر آزادسازي تلاش شامل تخلیه 4 میلیارد دلار سهام در صنعت نفت و آن روشنایی تجاری کسب و کار در سال 2018 و همچنین سال گذشته spinoff آن 100 ساله راه آهن را بدست آورد و فروش از آن BioPharma واحد.

که در سمت چپ روشنایی به عنوان اصل فقط بریدن از جنرال الکتریک چپ در بازار مصرف و یا با اتصال مستقیم به ادیسون. جنرال الکتریک در حال حاضر یک شرکت صنعتی محور در آن حمل و نقل هوایی و سلامت مراقبت و قدرت و انرژی های تجدید پذیر ، بوt حمل و نقل هوایی کسب و کار دیده می شود ویرانگر کاهش در حال انجام coronavirus همه گیر از جمله هزاران نفر از اخراج با توجه به وال استریت ژورنال.  جنرال الکتریک نیز عمده پیمانکار دفاعی است که مکیده دهها میلیارد دلار درآمد حاصل از مجتمع نظامی-صنعتی از سال 2003.

GE-مارک نور لامپ ادامه خواهد داد تا تحت یک مجوز مقابله با دانشمنداما این شرکت ها با سی ان ان گفت که جنرال الکتریک روشنایی کارخانه در کلیولند نخواهد بود و بسته شدن و یا کوچک سازی نیروی کار خود را.

تبلیغات

رابرت مدونا, موسس و مدیر عامل شرکت دانشمند گفت: این مجله که “روشنایی بسیار مهم قطعه ای از خانه هوشمند. و شما می توانید آن را در یک قیمت مصرف کننده نقطه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de