gears tactics review gritty grub fun gearstactics 00

چرخ دنده تاکتیک های نقد و بررسی: سبک جدید همان گوری چرخ دنده ضرب وشتم

“…چرخ دنده تاکتیک ندارد به رقیب اصلی آخرین سری بازی سراسر حق رای دادن بزرگ جاه طلبی های از جنگ در سراسر جهان.”

  • عمیق و در عین حال قابل دسترس, گیم پلی
  • احساس می کند مانند یک گسترش طبیعی از حق رای دادن بهترین امکانات
  • یکی دیگر از جالب لگد زدن به آن به طور مداوم در حال تحول lore
  • یک راه جدید را در جهان
  • چند کنترل و دوربین مسائل
  • بافت پاپ در ادامه
  • ارائه به نظر می رسد و احساس می کند کمی شیرین و مطلوب
MSRP $60.00

چرخ دنده تاکتیک است یکی دیگر از تلاش برای جلب تماشاچیان به حق رای دادن طولانی مدت قرار داده است که مایکروسافت ایکس باکس 360 بصورتی پایدار و محکم بر روی نقشه. پس از بیش از 14 سال از صدای ناهنجار و امده عضله دوسر به نوبه خود مبتنی بر مرگ و نابودی پیچیده در اطراف سری امضا سس را برای هیجان انگیز ترین علاوه بر این به حماسه پس از Gears of War 2.

آنچه ما را در اینجا به نوبه خود مبتنی بر استراتژی عنوان همه چیز در مورد همه گروه های مورد علاقه از بلوک به رهبری برادران و مبارزات خود را علیه بدنام ملخ گروه ترکان و مغولان.

فرمانده کوچک اما از خود راضی تیم به چلپ چلوپ کردن عجیب سوسمار احساس آشنا و در عین حال به اندازه کافی متفاوت به دیلم یا اهرم بلند کردن چرخ دنده جانبازان از آن سوم شخص ریشه در حالی که به استراتژی طرفداران این نوع کوچک-شانس ایستادن آف رشد آنها است.

چرخ دنده تاکتیک ندارد دست خود را, اما آن را به شما الهام بخش برای اجرای گراب-قتل استراتژی های خود را آنلاین افراد معمولا botch. آن عهد به یک حق رای دادن که کامل گوری مبارزه از آغاز به کار آن و این رویکرد تاکتیکی به فرمت آن انجام شده است سال پیش.

Gears Tactics gameplay

چرخ دنده تاکتیک prequel مجموعه 12 سال قبل از اولین بازی به عنوان گیب دیاز طول می کشد کمر. تیم او است وظیفه قتل Ukkon های مبهم مهندس پشت نمادین Brumak و Corpser وحشیگری و او نمی ترسم به استفاده از خلاقیت های عجیب و غریب به شما متوقف شود.

ابتدا 12 grubs

برای قرار دادن Ukkon شما استخدام و دوباره پر کردن قهرمانان و سربازان با نقش خود تصمیم گرفت که یکی از پنج یاد سلاح های آنها را ترجیح می دهند.

این صدا ممکن است مانند خیلی به ظرف غذا به اطراف با. هنوز تنگ طراحی کمک می کند تا برای حفظ عناصر اصلی مبارزه با ساده پیچیده تر استراتژی های متولد شده از طریق مسیر شما تصمیم خود را به استعداد منحصر به فرد درختان آنها به عنوان سطح بالا از طریق مبارزه است.

با تنها گاه به گاه cutscene حرکت روایت همراه شما تقریبا همیشه رو خاموش در برابر دشمن است. وجود دارد بسیار کمی منو کرک به گیر که خوب است با توجه به منوها نمی خواهد نگاه از محل در یک تلفن همراه است.

هنگامی که شما در باز آن همه دست به دست در عرشه. مهم نیست که کدام یک از این چهار نوع ماموریت شما به خودتان پیدا کنید در تیم ملی خود را از چهار یا کمتر واحد زمین در همان موقعیت با مه از جنگ پنهان تقریبا همه چیز تا زمانی که شما فشار رو به جلو از طریق گل.

وجود دارد یک مقدار مناسب و معقول از انواع وقتی که می آید به اهداف و رسالت اما آنها همه جوش پایین به همان چیز است: کشتن برخی از عجیب سوسمار.

هر یک به نوبه خود به نظر می رسد و برای تلفن های موبایل مانند یک چرخ دنده های جنگ و زد و خورد.

هر واحد صرف یک مقدار محدود از AP در هر نوبت بین تهاجمی و دفاعی اقدامات و شما می توانید چرخه را از طریق تیم خود را برای بهینه سازی بودجه خود را.

سینمایی اعدام بازگشت و تشویق به دریافت بیشتر از تیم خود دقیق عمل محدود است. آن را واقعا نمی احساس می کنم مثل یک چرخ دنده بازی بدون آنها.

راه دنده را یاد دنباله عمل یکپارچه ترجمه به این نوبه خود مبتنی بر فرمول ایجاد یک مبارزه با پویا که احساس تکان دهنده دقیق به منبع مواد در حالی که ارائه یک خوش آمدید, چشم انداز جدید. این ایده را به یک موجود چرخ دنده بازی و به سادگی با حرکت دوربین از بالا شروع به حس را در اینجا.

Gears Tactics passive abilities

هر یک به نوبه خود به نظر می رسد و برای تلفن های موبایل مانند یک چرخ دنده های جنگ و زد و خورد بازی را از زاویه های مختلف. واحد اسلاید به پوشش و آتش (و از دست ندهید) از پشت و سینمایی kill-cam گاهی اوقات می رود بیش از یک واحد را شانه به شما نزدیک به عمل است.

غارت انبارهای پراکنده در سراسر هر میدان جنگ جایزه تصادفی فایل پیوست سلاح و تجهیزات در پایان ماموریت بالشتک کردن زمان صرف شده بین وظایف با ارائه مقدار زیادی از سفارشی سازی شخصیت. هنگامی که شما شروع به جذب بیشتر متحدان شما خوب صرف پنج تا 10 دقیقه بین هر ماموریت حصول اطمینان از تجهیزات خود را و توانایی های چین.

ظاهر یک نسل سر و با استفاده از آن پرتاب نارنجک به پشت سر هم فطرت است فقط شکر و تخم مرغ در کیک و حول یک آناناس به ظهور سوراخ هنوز هم احساس ارزش بالا و پنج از هر کس در اطراف.

تاکتیک در میدان جنگ استراتژی در منوها

داستان پیشرفت و اجباری سمت ماموریت تسهیل نیاز برای رزرو نیروهای نظامی است. شما نمی توانید بازیابی یک واحد تجهیزات اگر آنها استفاده می شود حتی یک بار در چند ماموریت فصل ساخت غارت مدیریت چیز دیگری که به حفظ زبانه ها در. در زمانی که شما در رسیدن به برخی از بعد از اعمال این ضعیف سفارشی سازی منوی شروع به چیزهای پیچیده است.

چرخ دنده تاکتیک می شود حق رای دادن بزرگ جاه طلبی های از جنگ در سراسر جهان در سراسر موثر است.

مگر اینکه شما یک استاد فنون حفظ هر واحد ده و یا فعال و غیر فعال مهارت های آسان نیست. یک لیست از هر واحد به صفات نامیده می شود اما تلاش برای فشار بیشتر از هر نوبت جدی تمرین ذهنی است که می تواند مالیات تازه واردان است.

این نوع از اطلاعات بیش از حد است که جانبازان از سری ملزم به سقوط در عشق با یکی که نمی توان کاملا به مشکل اگر شما قادر به گرفتن همان تیم به هر یک از ماموریت.

Gears Tactics gameplay

آهسته تر به نوبه خود مبتنی بر قدم زدن از چرخ دنده تاکتیک تنفس زندگی جدید را به حق رای دادن است که همه چیز در مورد تقریبا هرگز پایان دادن به جنگ فرسایشی. این مجموعه آغاز شده است به آغوش باز جهان احساس اما به جای کاوش قبل از یکی دیگر از نبرد بزرگ داشتن زمان برای حرکت به اطراف در حین زد و خورد به نحوی کمک می کند تا نابود دنیا از سرم احساس زنده تر از همیشه.

همانطور که با قبلی نوشته چرخ دنده تاکتیک های است که هنوز هم گرفتار بافت پاپ در مسائل و کسی را جز بازیگران اصلی به نظر می رسد و برای تلفن های موبایل کمی سفت است. اما هنگامی که همه چیز بار به درستی چرخ دنده تاکتیک می شود حق رای دادن بزرگ جاه طلبی های از جنگ در سراسر جهان در سراسر موثر است.

شما بیشتر احتمال دارد به تشویق خوب نارنجک بازی شیر یا خط و یا یک برخورد انتقادی نسبت به شکایت در مورد ویژگی های خصلت یا آمار-روش محاسبه.

فقط به عنوان با دنده 5من صفحه کلید و کنترل شد به طور مداوم به مبارزه برای کنترل بیش از عمل, ایجاد دوربین و مکان نما در تضاد است. زوج با عدم توانایی در بررسی های دشمن ضربه شانس فقط به خط دید شاخص دروغ وجود دارد من احساس بازی نبود که کاملا عادلانه است.

اما در کمتر مشکل وجود دارد به مراتب بیشتر به سلامتی پیروزی از اشک غم و اندوه. وجود گیم پلی جلسات که زوج با یک منو است که در حال حاضر احساس می کند لمسی-بصری می تواند به راحتی ترجمه برای دستگاه های تلفن همراه در آینده. XCOM آن را انجام داد, و من نمی خواهد ذهن در نظر گرفتن تاکتیک در قطار.

ما را

چرخ دنده تاکتیک های مورد علاقه من است چرخ دنده بازی در سال. آن را تقریبا به عنوان ویژگی های غنی به عنوان مجموعه اصلی عناوین. هنوز هم خود را آهسته تر قدم زدن هیجان انگیز راه جدید برای لذت بردن از هم پاشیده تمدن سرم این که آیا شما یک فن یا یک تازه وارد به دنبال یک جدید بزرگ بودجه عنوان استراتژی.

چند مسائل فنی کنار آن reinvigorated عشق من از حق رای دادن و من واقعا فکر نمی خواهد زنده ماندن نسل بعدی جهش. معلوم نبود به طور فزاینده پیچیده داستان هل من دور از حق رای دادن بلکه همان گیم پلی خسته حلقه این کار در طول دهه گذشته و نیم.

چرخ دنده تاکتیک های درخشان گام بعدی برای یک سری که دیده نشده و بسیار در راه نوآوری از زمان آغاز آن. آن را انبوه بلند پروازانه اما آن را خونین سرگرم کننده خوب.

است وجود دارد یک جایگزین بهتر در خارج وجود دارد ؟

این XCOM در چرخ دنده های جهان. هر دو بازی که سال های بسیاری از افسانه هاو روایات قومی در پشت آنها نیست که در تمام, لازم به لذت خود را و آنها را در برابر حق در حال حاضر. شما همان هسته را تجربه کنند. آن را بیشتر یک سوال که جهان شما نه می خواهم به شیرجه رفتن به اول.

چه مدت طول خواهد آن را بکشد ؟

چند ده ساعت برای اطمینان حاصل کنید. این همه بستگی دارد چقدر آمادگی شما قرار داده و به هر یک به نوبه خود. وجود دارد چند گزینه مشکل با کلید بازی استراتژی اصلاح برای اضافه کردن گرما. اگر شما برای یک چالش شما این بازی را برای مدت زمان طولانی.

شما باید آن را خرید ؟

که بستگی دارد. حال مایکروسافت متعلق به IP هر بازی در حق رای دادن در دسترس است در GamePass در برخی از راه. آن را به ارزش 60 دلار برچسب قیمت به چرخ دنده طرفداران و کاملا ارزش چند دلار به سرعت اجرا را از طریق اگر شما به حق رای دادن.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو