Garmin بردار 3 پدال هوشمند نقد و بررسی: اطلاعات به چرخش سر خود را

garmin vector 3 review pedals 8

Garmin بردار 3

“بردار 3 پدال را یک مقدار شگفت انگیز از اطلاعات دقیق به سواران در یک شسته و رفته و آسان برای استفاده و بسته بندی.”

 • به راحتی معاوضه بین دوچرخه
 • دوچرخه سواری دینامیک
 • براق و بسیار سبک وزن و
 • دقیق
 • با دوام
 • باتری های قابل شارژ نیست
 • Garmin کامپیوتر مورد نیاز برای دوچرخه سواری دینامیک
MSRP $1,000.00

چرا هر کسی که می خواهید به صرف یک دسته از پول هوشمند دوچرخه پدال? باید آن را آسان به بگویید که آیا شما در حال رکاب زدن سخت تر و یا نرم تر چون شما یکی از رکاب زدن درست است ؟

پس از 200 مایل با Garmin را بردار 3 پدال می توانم بگویم که آنها خیلی بیشتر از شما بگویم اگر شما فوق العاده پدال. از پیگیری من میانگین وات و چپ/راست تعادل در طول سواری طولانی به ساخت قدم زدن آسان تر برای کشف من فشار در خارج از سمت راست پدال (ضمانت گیره تنظیم) من یاد گرفته ام بیشتر در مورد چگونه من پدال در آخرین پنج سواری با بردار 3 پدال نسبت به قبلی 20 بدون آنها.

Unboxing, نصب و راه اندازی

خارج از جعبه Garmin بردار 3 اجزای ساده هستند. دو پدال دو نگاه Keo cleats برخی از واشر یدکی واشر و دفترچه راهنما. رفته مسخره غلاف از قبلی بردار 2 پدال. بردار 3 پدال فقط 15mm پدال آچار به پرتاب و سپس نصب و راه اندازی کامل است.

اتصال دستگاه شما ممکن است با استفاده از پدال نیست به عنوان ساده است. از طریق برخی از آزمون و خطا من در بر داشت بهترین راه برای مرتب کردن بر اساس از طریق این فرایند بود به:

 1. شروع با به روز رسانی سیستم عامل از طریق Garmin اتصال برنامه خود را iOS یا آندروید.
 2. مجموعه ای از میل لنگ ظهر خود را برای مطابقت با دوچرخه cranks.
 3. هنگامی که شما به روز رسانی سیستم عامل و خاموش کردن بلوتوث بر روی تلفن خود را.
 4. اتصال به پدال خود را با دوچرخه سواری کامپیوتری با استفاده از ANT+ اتصال. اگر شما با استفاده از اتصال بلوتوث شما نمی توانید تمام دوچرخه سواری پویایی اطلاعات است.

این یک بیت از یک سردرد گرفتن همه چیز را در حالی که اتصال بلوتوث در گوشی من بود و هنوز هم فعال است به این دلیل که پدال می خواست به ماندن متصل به آن سیگنال بلوتوث به جای تعویض به ANT+. یکی از پدال نمی خواهد به درستی اتصال و کالیبراسیون هرگز به طور کامل به پایان رسید. هنگامی که من این نمیفهمد و من مجبور به کامپیوتر اتصال از طریق ANT+ آن را صاف قایقرانی.

هنگامی که شما به پایان رسید وجود دارد ساده فرآیند کالیبراسیون که تنها نیاز شما را به unclip و پدال را به بقیه انجام. شما باید کالیبره کردن هر زن و شوهر از سواری و به خصوص پس از سوار شدن به مطمئن شوید که همه چیز در حال خواندن صحیح می باشد.

طراحی

به طور کامل دوباره طراحی از مدل قبلی بردار 3 پدال تمیز و براق و برخی از سبک ترین گزینه های در دسترس است. وزن weenies باید خوشحال باشد چرا که بردار 3 پدال در آمده در ترکیب 316 گرم. در مقایسه, من, Shimano Ultegra پدال در آمده 260 گرم است. که کمی از وزن اضافی می آید از نیروی اندازه گیری تکنولوژی منظمی دور نشستن در داخل پدال دوک نخ ریسی.

همچنین در این دوک محفظه باتری برای بردار 3 پدال. یک روش انتخابی در طراحی است که ممکن است یک موضوع برای برخی از, بردار 3 با استفاده از چهار LR44 باتری (برای هر دو پدال). زمانی که بیشتر از هر دیگر Garmin محصول من استفاده می شود در چند سال گذشته با استفاده از یک باتری قابل شارژ لیتیوم یون باتری, بردار 3 پدال نیست. من مطمئن هستم که چرا Garmin رفت و در این مسیر اما حرکت صعودی است که عمر باتری تا 120 ساعت و کل بسیاری از دوچرخه سواری. حرکت نزولی این است که اگر آنها را به مرده در حالی که شما در حال سفر و یا در جایی مبهم از راه دور, شما ممکن است قادر به پیدا کردن LR44s شما نیاز دارید.

Garmin گیر با نگاه Keo cleats از قبلی بردار 2 پدال. این را متناسب با هر گونه عادی جاده دوچرخه سواری کفش که 3-پیچ پیوست. فقط آگاه باشید که spd/دوچرخه کوهستان کفش کار نخواهد کرد.

دوچرخه سواری دینامیک

هنگامی که من در رکاب زدن مقدار از داده ها که در آمد سرسام آور بود. برای اولین بار بود که قدرت های نمایش داده شده در وات که Garmin ادعای دقت +/-1%. برای uninitiated وات اساسا اندازه گیری مقدار نیروی پاهای خود را می توانید قرار داده و به پدال.

چرا این مهم است ؟ بر خلاف آموزش های خود را با ضربان قلب یا سرعت متوسط وات به طور کامل تحت تاثیر عوامل خارجی است. با وات شما همیشه دریافت بازخورد مداوم بدون در نظر گرفتن چگونه تنبل یا قوی احساس شما در لحظه ای که آنها را به دقیق ترین اندازه گیری تناسب اندام خود را بر روی دوچرخه. دانستن چگونه بسیاری از وات شما به طور متوسط بیش از یک تمرین یک کمک بزرگ به قدم زدن در دیگر سواری و یا درک چقدر قدرت شما می توانید در با حداکثر سرعت دویدن.

دیدن مقدار قدرت شما در حال ساخت است که فقط نوک کوه یخ است. نشان دادن شما دقیقا چگونه شما را قدرت است که در آن بردار 3 پدال بدرخشد. علاوه بر استاندارد بیشتر چپ/راست قدرت تعادل و آهنگ اسیر توسط بسیاری دیگر دو طرفه قدرت متر, بردار 3 پدال تدوین معیارهای اضافی به آنچه به آنها تماس بگیرید دوچرخه سواری پویایی است.

دوچرخه سواری دینامیک عبارتند از:

 • PCO (پلت فرم مرکز افست) که نشان می دهد که در رکاب شما با قرار دادن فشار بیشتر طول پدال سکته مغزی.
 • صندلی/حالت ایستاده به شما بگویم که چقدر زمان شما صرف در داخل یا خارج از زین.
 • قدرت مرحله به شما بگویم که در آن درجه طول پدال سکته مغزی شما در حال ساخت قدرت و جایی که خود را در اوج قدرت است و در این مرحله.

این معیارهای قطعا وارد شدن به علف های هرز برای اطلاعات پیشرفته اما PCO می تواند کمک به شما شماره گیری در گیره موقعیت. خود را نشسته در مقابل ایستاده زمان می تواند به شما کمک کند مقایسه در برابر تلاش های قبلی برای دیدن جایی که شما بودند موثر تر در حالی که قدرت فاز می تواند کمک به تشخیص اینکه آیا یا نه شما در حال گرفتن بیشتر از هر پدال سکته مغزی. حتی بیشتر از همه این آمار می تواند به طور متوسط در طول هر نقطه در سوار خود را مانند تپه صعود یا sprints بخش بیشتر geeking ،

مشاهده آمار

بعد از من سوار برای اولین بار متوجه شدم که گشتاور اثربخشی و پدال صافی ویژگی های پیش فرض خاموش است. به طرز عجیبی به اندازه کافی وجود ندارد یک راه به نوبه خود آن را در مگر اینکه شما یک Garmin Edge سازگار کامپیوتر, مانند لبه 520 plus. این به این معنی است که اگر شما در حال تکان دادن نبراسکا Elemnt مثل من برای اولین بار سوار, شما نمی قادر خواهد بود به نوبه خود این در مگر اینکه شما می توانید به قرض گرفتن از یک دوست Garmin به آن را فعال کنید.

که یک موضوع مضحک و در عمل متوجه شدم که گشتاور اثربخشی و پدال صافی شد, معیارهای من به سختی می تواند درک اجازه دهید به تنهایی ایجاد تغییرات مفید با. من حدس می زنم که مگر اینکه شما یک ورزشکار نخبگان, شما در حال رفتن به آنها را از دست ندهید.

اگر شما لازم نیست که یک Garmin Edge, دستگاه, آنچه می خواهد دست در حال دوچرخه سواری پویایی ویژگی های که قبلا ذکر شد. وجود دارد برخی از امید است که در مقابل هر چند به دلیل Garmin خود منتشر شد, دوچرخه سواری, دینامیک پروتکل برای استفاده در شخص ثالث و دستگاه های. در این مقاله در نوشته شده بود تنها مربی جاده و Favero الکترونیک باید آنها را به تصویب. این یک مشکل عجیب و غریب به, و مبهم نشان دهنده بردار 3 پدال’ تا حدودی پر سر و صدا آزاد است.

داده های شما را در حالی که با استفاده از یک نبراسکا کامپیوتر نمی کاملا به عنوان گسترده ای به عنوان یک Garmin اما هنوز هم مقدار زیادی برای کار با.
داده ها به دست آورد در حالی که با استفاده از Garmin Edge کامپیوتر مجموعه کامل از دوچرخه سواری پویایی است.

خشن شروع به حل و فصل

هنگامی که بردار 3 پدال برای اولین بار آن را به سیستم عامل و پشتیبانی محصول مسائل که به بردار 3 بد برداشت اول. پس از آن کاربران مجبور مسائل با متناوب از دست دادن قدرت با توجه به معیوب درب باتری.

خوشبختانه این سیستم عامل تا به حال برخی از به روز رسانی عمده از جمله بلوتوث هوشمند از ویژگی های است که اجازه می دهد تا شما با استفاده از بردار 3 پدال برای Zwift و آنها ثابت کرده ایم که درب باتری مسئله و حمل درب جدید به قبلی بردار 3 صاحبان.

در حالی که انتشار بردار 3 پدال ممکن است کمی rocky تجربه من صاف بود. پس از راه اندازی اولیه واقعی روز به روز استفاده از بردار 3 پدال ثابت شده ساده و قابل اعتماد است. پس از 200 مایل و شمارش و من تا به حال قدرت صفر و یا پدال-خواندن اتفاق می افته.

اطلاعات گارانتی

Garmin بردار 3 پدال آمده با دو سال گارانتی محدود است.

ما را

بردار 3 پدال را یک مقدار شگفت انگیز از اطلاعات دقیق به سواران در یک شسته و رفته و آسان برای استفاده و بسته بندی. این مسائل اولیه با بردار 3 پدال خطاب شده است و با زمان تخفیف در دسترس هستند برخی از بهترین ارزش دو طرف قدرت متر در دسترس است.

است وجود دارد یک جایگزین بهتر?

رئیس رقیب است Assioma دو Favero. این وزن کمی کمتر و در حدود 300 گرم برای این جفت ارز ارزان تر هستند در $644 دارای باتری قابل شارژ لیتیوم یون باتری با 50 ساعت عمر باتری و یکپارچه Garmin دوچرخه سواری دینامیک بنابراین شما می توانید تمام اطلاعات. تفاوت اصلی این است, طراحی با Favero مسکن همه فناوری خود را در یک غلاف که نصب شده به دوک نخ ریسی برای یک مقدار حجیم ظاهر کلی. حتی حجیم هستند PowerTap P2 پدال — آنها نگاه مسخره است.

یکی دیگر از گزینه امیدوار کننده است تازه بدوران شرکت به نام iQ. آنها امیدوار کننده ترین از قابلیت های مشابه در کسری از قیمت, اما هنوز هم بسیار جدید به بازار است.

در حالی که بردار 3 پدال داشته و مسائل مقدار حمایت و سرمایه گذاری است که می آید از یک Garmin محصول سخت است نه به نفع. در حالی که شرکت های دیگر ممکن است تکان دادن تا کنتور برق صنعت وجود دارد اعتماد به نفس در خرید از یک نام مانند Garmin که نباید نادیده گرفته است.

چه مدت طول خواهد آن را بکشد ؟

یک مزیت بزرگ از Garmin آن است repairability. این Assiomas تزریق رزین به متر مربع مسکن به منظور آن را آب و shockproof. این به این معنی اگر چیزی بد می رود, شما نیاز به تعویض کل واحد. با Vector 3, همه چیز دور نشستن در داخل اسپیندل ساخت آن را بسیار آسان تر به تعمیر و تعویض قطعات که رفتن بد است. این یک دلیل بزرگ چرا مرمت Garmin واحد ها به آسانی در دسترس است. در بالای فیزیکی آن طراحی و مهندسی نرم افزار است که بدنبال می کند و پس از آن سیستم عامل به روز رسانی شده است قابل اعتماد برخی از بهترین در صنعت.

شما باید آن را خرید ؟

اگر من در انجام این بررسی در راه اندازی هنگامی که بردار 3 پدال تنها در دسترس برای قیمت از $1,000, من می خواهم که مردد. در حال حاضر که شما می توانید فروش برای واحدهای جدید در $750 و مرمت در $650 بردار 3 پدال بدون ذهن و بسیار خوشحال.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>