Garmin خدمات پس از گزارش ransomware حمله

Garmin سرور و خدمات در نظر گرفته شده است برای تقریبا یک روز ظاهرا توسط یک عفونت ransomware حمله اواخر روز پنجشنبه با توجه به ZD Net.

چند Garmin خدمات پایین رفت و در روز دوشنبه با موضوع تاثیر Garmin وب سایت, برنامه, نرم افزار حمل و نقل هوایی و مراکز تماس و همچنین Garmin Connect. کاربران با Garmin wearables شده اند قادر به همگام سازی داده های خود را و کسانی که با استفاده از حمل و نقل هوایی تجهیزات ناوبری دیگر قادر به پاسخگویی اداره هوانوردی فدرال مورد نیاز برای پرواز.

Garmin توییتی آن مشغول به کار بود به حل و فصل سقوط “را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” اما نمی دهد دلیلی برای از دست دادن در سرویس.

روندهای دیجیتال خواسته Garmin چه چیزی باعث قطع اما haa شنیده نمی شود برگشت. ما خواهد شد به روز رسانی این داستان هنگامی که ما دریافت پاسخ.

با توجه به ZD Net, Garmin شد بنا به گزارش ها مجبور به تعطیل کردن همه خدمات عملیات به آدرس fallout پشت این هک که در سمت چپ سیستم های داخلی و شبکه های رمزگذاری شده و قادر به دسترسی.

نامشخص است که آیا هر مشتری یا شریک داده ها از دست داده بود در گزارش حمله اما Garmin سخنگو به نام قطع برق “بخشی از تحقیقات جاری” با توجه به ZD Net.

در یک پست به r/sysadmin یک کاربر Reddit ادعا کرد که ransomware نوع WastedLocker مسئول اخیر سرور حمله Garmin و خواستار باج پرداخت یک مقدار ناشناخته. این گروه شناخته شده است برای هدف قرار دادن ایالات متحده در سازمان ها با نرم افزارهای مخرب آلوده در ازای شیب دار باج پرداخت تا $10 میلیون بیت کوین.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>