Garmin Quatix 6 بررسی: خیلی بیشتر از یک قایق دیده بان

Garmin Quatix 6 "Garmin را Quatix 6 بزرگ چند, ورزش, سازمان دیده بان است که آسان به در نگاه کنید."

توسط DOSTEMANSALAM در 1 خرداد 1399
garmin quatix 6 review img 1728

Garmin Quatix 6

"Garmin را Quatix 6 بزرگ چند, ورزش, سازمان دیده بان است که آسان به در نگاه کنید."
 • چند سنسورهای تناسب اندام
 • عمر باتری
 • کیفیت ساخت
 • موسیقی سازی
 • روز به روز قابلیت استفاده
 • گران
 • تنها یکی از اندازه
 • بدون صفحه نمایش لمسی
MSRP $699.99

هر زمان که یک محصول دارای کلمات "دریایی" یا "قایق اتصال" در شرح من به نوبه خود دور و به سرعت به عنوان امکان پذیر است. این کلمات معمولا این سایت متعلق به آسیا, تو رفتگی در دیوار مواردی که هولناک با قابلیت من هرگز استفاده کنید. بنابراین وقتی که من کلمه Garmin Quatix 6 خواهد بود پس از رسیدن در آستان من اولین فکر من این بود که "من قصد ندارم بر روی یک قایق. چه هستم من قرار است به نقد و بررسی آن؟"

خوشبختانه Quatix 6 نیست فقط یک قایق دیده بان. آن را ممکن است بهترین ساعت هوشمند چند منظوره شما می توانید خرید امروز.

راه اندازی و طراحی

در حالی که بسته بندی می گوید: Quatix 6 آن را اساسا یک نوع Garmin Fenix 6 Pro می کند که همه چیز Fenix 6 Pro می کند. این فقط یک دسته از قبل قایقرانی امکانات در پرتاب.

شروع با اصول اولیه این Quatix 6 مانیتور مظنونین: مراحل کالری سوخته و خواب و طبقه بالا رفت. آن نیز متصل به آی فون خود را یا دستگاه Android برای دریافت اطلاعیه ها. ویژگی های چنین انتظار می رود که این روزها اما Quatix 6 گام تا چیز با GPS ضربان قلب مانیتور هوا سنج, قطب نما, دماسنج, شتاب سنج, پالس گاو و ژیروسکوپ. چه چیزی باعث Quatix 6 ویژه ای نیست که آن را به تمام کسانی که سنسورهای اما آنچه آن را با داده ها.

Garmin جدید رابط کاربری است که قطعا بهبود بیش قبلی تکرار. با عوارض متعدد بر روی صفحه نمایش پیش فرض من در تمام زمینه های داده من می خواهم بدون صورت احساس به هم ریخته.

به طور معمول من نوعی قربانی در هنگام چیدن "صفحه اصلی" صفحه نمایش اما Quatix 6 چندگانه گزینه های صورت اعتصاب تعادل betweena پاک کردن زیبایی ها و اطلاعات موجود در یک نگاه. در ضمن ویجت حلقه نمایش یک لیست به جای در نظر گرفتن کل صفحه نمایش است که اجازه می دهد تا برای پیمایش سریع تر. این تغییرات جزئی را به یک رابط است که کمتر دست و پا گیر.

عمر باتری

یکی دیگر اندکی تغییر از مدل های قبلی است باتری فرمت که در حال حاضر نمایش در روز به شارژ به جای درصد ، عمر باتری به شدت متفاوت بر اساس حالت استفاده با Garmin ارائه نقل قول های زیر:

 • Smartwatch حالت: تا 14 روز
 • حالت GPS: تا 36 ساعت
 • GPS و موسیقی: تا 10 ساعت
 • حداکثر باتری در حالت GPS: 72 ساعت
 • سفر GPS فعالیت: 28 روز
 • باتری-محافظ تماشای حالت: 48 روز

داشتن این نوع از امکان تنظیم برای استفاده از باتری مفید است هنگامی که کاوش باشد که بر روی آب و یا در بیابان.

Garmin Quatix یک مدل جدید با ساخته شده در شارژ خورشیدی. علاوه بر این طول می کشد Quatix در حال حاضر لیست قابل توجه از ویژگی های یک درجه بهبود عمر باتری از 14 تا 24 روز. این نسخه جدید شروع می شود در $1,149. آن را نیز همراه با تیتانیوم باند دیده بان.

فعالیت های ردیابی

زندگی در آب است که هدف از این Quatix 6 و به همین دلیل آن را می آید از قبل با انواع ابزارک به شما کمک کند انتقال از ادم دریا ندیده به دریا سگ در هیچ زمان تخت. با اتصال کامل از همه چیز از خود نمودار پلاتر به خلبان اتوماتیک کنترل و حتی Garmin را بادبان کمک Quatix 6 آماده مسئولیت رسیدگی به تمام نیازهای قایقرانی در خارج از جعبه.

اما من می خواهم گفت Quatix 6 خیلی بیشتر از یک سگ آب — آن را یک تسویه حساب چند منظوره است که تا تناسب اندام خود بازی بدون توجه به فعالیت است.

در علاوه بر این به بیابان-مرور دلاوری نشان داده شده توسط Fenix 6S Pro در یک بررسی قبلی این Quatix 6 اجرا می تواند شما را از طریق در-صفحه اصلی تمرینات از جمله یوگا Pilates قدرتی و قلبی همه با انیمیشن روی صفحه نمایش به راهنمای شما را از طریق فرایند. برای بیشتر قسمت ها این بسیار مناسب بود و من مخلوط کردن در تمرینات مختلف من به طور معمول نمی خواهد زحمت به دنبال.

تنها گله من این است که صداهای دیده بان باعث می شود در هنگام سوئیچینگ بین موقعیت خود را در تمرینات یوگا. آنها در حال جیغ کشیدن الکترونیکی بوق که ناخواسته زمانی که من در تلاش برای به دست آوردن ذن ،

من انجام بسیاری از آموزش های داخل این روز و Quatix 6 ردیابی خاص برای دوچرخه سواری داخل سالن. بسیاری از زمان من به دنبال Zwift برای من معیارهای اما Quatix 6 می توانید لینک به طور مستقیم با من نبراسکا Kickr برای نشان دادن قدرت خروجی و مسافت طی شده و بدون ایجاد وقفه در من Zwift تمرینات. این ممکن است به نظر می رسد کمی کار برکنار شده اما برای هر کسی که سر پایین سوراخ خرگوش از کدام نرم افزار برای اتصال به Strava این است که علاوه بر این خوب است که کمک می کند تا به نگه داشتن اطلاعات خود را همه در یک نقطه.

اگر شنا یا دوچرخه سواری بخشی از خود را در هفته اسیاب های Quatix 6 را پیگیری هدف خود را به سرعت با PacePro ارائه دوچرخه های جدید دوره های آموزشی با چرخه نقشه و نظارت بر بهره وری شنا در استخر. و اگر شما را به بازی گلف می آید از قبل با 41,000 گلف.

به صداقت وجود دارد راه بیش از حد بسیاری از توابع به ذکر است در اینجا, بنابراین اگر شما علاقه مند در لیست کامل شما می توانید آن را بر روی Garmin سایت.

این Quatix 6 می توانید ترکیب خود را فعالیت ها و ارزیابی آنها با استفاده از آن بسیاری از toold. با ویژگی های مانند ضربان قلب سنسور GPS و گاو پالس سنسور — که برآورد مقدار اکسیژن در خون شما — این Quatix 6 می تواند برآورد سطح تناسب اندام خود را.

آنچه که من دوست داشتم بهترین مورد Quatix 6 هر چند بود و استرس و بدن باتری ویژگی های. در تمام احتمال این امر بیشتر برای انجام با این واقعیت است که من به مرور این دیده بان در طول یک بیماری همه گیر. هنوز توجه بیشتر به من استرس و سطح انرژی خوبی بود تغییر سرعت.

است که می گویند من نیاز به یک دیده بان به من بگویید من بیشتر تاکید بیش از حد معمول اما زمانی که Quatix 6 پرسید: اگر من می خواستم برای انجام یک تمرین تنفس به دلیل آن را می دانست که من در لبه من خوشحال به ارائه یک یادآوری است. این بخش کوچکی است از توانایی کلی از Quatix 6 اما برای این روزنامه نگار در تلاش برای دیدار با ضرب العجل در جهان است که توابع کمی متفاوت تر از آن استفاده می شود به آن علاوه بر خوش آمدید.

ویژگی های اضافی

یورش قابلیت متوقف نمی شود در تمرینات تنفسی و ورزش. با 32GB از ذخیره سازی Quatix 6 می توانید نگه دارید از 2000 آهنگ ها و پس از آن بلوتوث و Wi-Fi سازگار, شما می توانید جریان از Spotify در آمازون موسیقی و بیشتر.

یکی دیگر از ویژگی های هوشمند است Garmin پرداخت که اجازه می دهد تا به شما در تنظیم یک کیف پول مجازی به پرداخت بدون تماس.

همه چیز به من اشاره تا این نقطه است یا می تواند درست همان قیمت 700 دلار Fenix 6 Pro. تنها تفاوت این است که دریایی از امکانات به صورت خودکار همراه با Quatix 6 نیاز به توان به Fenix 6 Pro طریق Garmin Connect app.

پس چرا خرید Quatix 6 و نه Fenix 6 نرم افزار ؟ این همه پایین می آید به زیبایی شناسی.

با آن "کاپیتان آبی" سیلیکون باند خار فولاد ضد زنگ گودی و لمس قرمز Quatix 6 به مراتب متفاوت پرنیان از آن همه سیاه تاکتیکی برادر. به طور معمول من یک فن از همه گزینه های, اما نگاه درجه یک از Quatix 6 یک تغییر شگفت انگیز از تماشای من تا به حال در گذشته است. اگر شما به دنبال به ایستادگی کردن و حتی بیشتر Quatix 6 می آید در یک تیتانیوم نسخه برای $1,000 که مراحل چیزهایی که با کریستال یاقوت کبود لنز تیتانیوم گودی و باند و کاهش وزن از 83 تا 72 گرم است.

ما را

در حالی که شما ممکن است آگاه از Quatix 6 شما باید باشد. آن است که تمام قابلیت های مشابه از Fenix 6 Pro, با یک نگاه متفاوت که فقط به عنوان درجه یک در یک قایق به عنوان آن را در دنباله و یا سالن ورزش.

است وجود دارد یک جایگزین بهتر?

در شمال 500 دلار قیمت دسته شما دنبال آن هستید در بهترین ساعت های هوشمند موجود در بازار مانند اپل دیده بان Suunto 9 Baro و قطبی Vantage V Titan. بسیاری از این انتخاب پایین می آید به ترجیح شخصی قیمت و این که آیا شما مایل به یاد بگیرند که چگونه مارک های مختلف کار می کنند.

اصلی اعتصاب در برابر Quatix 6 برچسب قیمت بالا که ممکن است به آن لگد از مشاجره برای بسیاری از مردم است. اما اگر شما مایل به بیمار, گارمین, ساعت فروش اغلب بیشتر از بسیاری از مارک های دیگر است.

چه مدت طول خواهد آن را بکشد ؟

Garmin ساعت ساخته شده و به اطراف پرتاب شده و Quatix 6 این قاعده مستثنی نیست. اگر تجربه قبلی هر گونه نشانه شما با پوشیدن خود را Quatix 6 حداقل سه تا چهار سال که در آن نقطه چیزی براق و جدید را گرفتن چشم خود را قبل از آن اجازه می دهد تا شما پایین است یا از رده خارج. دیده بان همراه با یک سال گارانتی محدود است.

شما باید آن را خرید ؟

بله. اگر شما می توانید استطاعت آن را مسلما قوی ترین multisport smartwatch امروز در دسترس است.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن