GameStop نیاز به ماسک برای مشتریان اما کارکنان نمی تواند اجرای قانون

GameStop نیاز دارد در حال حاضر هر کس وارد آن فروشگاه در ایالات متحده به پوشیدن ماسک در هنگام خرید اما کارمندان خود را نمی خواهد بود قادر به اجرای اندازه گیری.

“اعتقاد ما این است که کار درست را انجام دهید برای اطمینان از سلامت و ایمنی و رفاه همکاران و مشتریان از رشد گسترش COVID-19,” GameStop مدیر عامل جرج شرمن در بیانیه ای گفت. “ارائه یک محیط امن در فروشگاه ما به همه مشتریان فروشگاه همکاران همچنان اولویت ما و پوشیدن چهره و پوشش این است که یک گام ساده هر یک از ما می توانید برای اطمینان از ایمنی از دیگران در فروشگاه ما.”

اندازه گیری های جدید می رود به اثر در جولای 27, که به شرکت “زمان برای اطلاع رسانی به مشتریان از تغییر پست علامت در فروشگاه ها و آموزش همکاران در پروتکل جدید.”

کارکنان قادر خواهد بود برای به اجرا درآوردن اندازه گیری, و نه می تواند آنها درخواست مشتریان به ترک فروشگاه با توجه به داخلی یادداشت ذکر شده توسط Kotaku.

“اگر یک مشتری حاضر به پوشیدن ماسک/در صورت پوشش یا تلاش برای تشدید این وضعیت به آرامی درخواست مشتری آنچه را که شما می تواند کمک به آنها را با و کامل معامله خود را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” این یادداشت گفت.

کارکنان داده شد یک لیست از چیزهایی به انجام هنگامی که یک مشتری نمی پوشیدن یک ماسک از جمله نشان می دهد راه های مختلف به فروشگاه و یا ارائه یک تعریف ،

در بیانیه این شرکت گفته است که هر یک از مشتریان با نگرانی و یا مسائل بهداشتی می توانید به فروشگاه آنلاین و یا با استفاده از نرم افزار تلفن همراه. فروشگاه و نیز ارائه می دهد یک خرید آنلاین و سپس انتخاب کنید تا در فروشگاه گزینه تماس با منظقه تحویل.

GameStop آخرین خرده فروش برای پیوستن به یک لیست در حال رشد از فروشگاه نیاز به ماسک است که شامل خارج, بهترین خرید, sam’s Club, Costco, استارباکس, Menards, American Eagle, Kroger, kohl’s, CVS, Publix و لاو.

خرده فروش است تلاش چند سال گذشته به عنوان خرید دیجیتال به دست آورده اند محبوبیت است. بسیاری از فروشگاه های سراسر کشور بسته شده به دلیل کاهش فروش و منصه. اما خرده فروش هنوز نمرده و هنوز هم دارای فروشگاه های متعدد در سراسر جهان است. در واقع coronavirus مستند کمک کرده اند ممکن است خرده فروش به عنوان خرید و فروش آنلاین با صعود بیش از 500 درصد بیش از سال قبل است.

“من خوشحال بود با تیم ما توانایی به سرعت وفق دهند و علیرغم اختلال” شرمن گفت: در طول یک درآمد تماس بگیرید. “فروشگاه موفق به حفظ بسیاری از آنها برنامه ریزی شده در حجم فروش به صورت آنلاین و منظقه وانت و تحویل کل فروش برای سه ماهه فقط خجالتی از اصلی انتظارات است.”

در مارس GameStop گزارش داده است که شرمن در نظر گرفتن 50% کاهش پرداخت به عنوان فروشگاه به آرامی بازگشایی در سراسر جهان و رهبری اجرایی آن پرداخت کاهش 30٪. اعضای هیئت مدیره این شرکت از مدیران نیز شاهد کاهش پرداخت از جمله سابق نینتندو آمریکا رئیس جمهور Reggie Fils-Aimé که جبران شد کاهش 50٪.

روندهای دیجیتال رسیده به GameStop برای روشن شدن حکم برای ماسک. این داستان به روز خواهد شد زمانی که ما گوش به عقب.

به روز رسانی 17 جولای سال 2020: اضافه شدن اطلاعات داخلی یادداشتی به کارکنان.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>