پارسه هستند هزینه های بیشتر در سال 2020 از آنها در یک دهه

Closeup hands of anonymous male holding modern controller while playing video game in dark room
max-kegfire via Getty Images

ما بازی های ویدئویی هزینه بالغ بر $1.2 میلیارد دلار در ماه ژوئن با توجه به یک گزارش جدید توسط NPD Group. که بیشتر پول صرف شده در ماه ژوئن از سال 2009 و از آن 26 درصد افزایش نسبت به سال گذشته است.

ژوئن بخشی از یک روند بزرگتر. سال-به-تاریخ صرف در بازی های سخت افزار و نرم افزار لوازم جانبی و کارت های رسیده $6.6 میلیارد دلار است. که تا 19 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته است. همچنین بالاترین مجموع برای سال-به-تاریخ دوره پس از سال 2010. این نرخ سال 2020 است در مسیر به بهترین سال برای بازی در یک دهه.

این صنعت را افزایش از برخی بسیار قوی عناوین از جمله تاریخ و زمان آخرین از ما: قسمت دوم, Animal Crossing: New Horizons و ندای وظیفه: جنگ های مدرن. با وجود برخی از نمره bombing The Last of Us: قسمت دوم ژوئن بهترین فروش بازی سومین بازی پرفروش در سال NPD گروه حصیر Piscatella با اشاره به در توییتر موضوع. Animal Crossing: New Horizons بود بالا به فروش سوئیچ بازی در ماه ژوئن و حلقه مناسب ماجراجویی شروع به پریدن کرد از 835th در مه 7, پرفروش ترین بازی در ماه ژوئن.

در حالی که سخت افزار هزینه های کاهش یافته است کمی در ماه ژوئن نینتندو تعویض شد پرفروش ترین پلت فرم سخت افزاری و ایکس باکس Elite سری 2 کنترل کننده بی سیم, بهترین و فروش لوازم جانبی.

این احتمال وجود دارد که این اعداد رانده شدند حداقل در بخشی بیشتر مردم ماندن در خانه در طول بیماری همه گیر. که آهنگ با آنچه که ما شنیده ایم در جای دیگر. به نگه دارید تا با افزایش تقاضا سونی را به میلیون ها نفر بیشتر پلی استیشن 5 کنسول ها بیش از آن در اصل برنامه ریزی شده و نینتندو است ramping تا سوئیچ تولید. با وجود برخی از راه اندازی تاخیر کمتر از 10 درصد از توسعه دهندگان می گویند آنها گذاشته شده است و یا furloughed و یک سوم از توسعه دهندگان به نظرسنجی می گویند که آنها در حال شلوغ تر از آنها قبل از همه گیر.

در این مقاله: اخبار بازی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>