صنعت بازی مکث, رویدادهای, ایالات متحده به عنوان قرقره از جورج فلوید تظاهرات

تعداد فزاینده ای از بازی های ویدئویی توسعه دهندگان و ناشران در پاسخ به, مرگ غم انگیز جورج فلوید در مینیاپولیس.

این هفته برجسته شرکت های بازی از جمله سونی, سگ شیطان و Electronic Arts باید همه پیام امید و درک همانطور که مردم در سراسر ایالات متحده در اعتراض به خشونت های پلیس و ترویج درمان بهتر برای آمریکایی های سیاه و سفید. بسیاری از شرکت ها با استفاده از هشتگ #BlackLivesMatter و دعوت از همه برای انجام بخشی خود را برای بهبود درمان از مردم از رنگ ها در سراسر کشور است.

شرکت های مختلف ساخته شده اند اظهارات در این زمینه است. در اینجا مختصر و مفید از توسعه دهندگان و ناشران که چیزی به اشتراک گذاشته است. ما همچنان برای به روز رسانی این صفحه: به عنوان جدید پیام های ارسال شده:

EA

EA قرار بود به پرده برنامه های خود را برای Madden NFL 21 روز دوشنبه اما در نور جورج فلوید مرگ و پس از آن تظاهرات شرکت تصمیم گرفت در برابر آن است.

“ما ایستاده ایم با ما آفریقایی/جامعه سیاه و سفید از دوستان بازیکنان همکاران و شرکای” EA گفت. “ما توجه فوری است که در اعمال ما را می تواند به درایو تغییر در برابر ظالمان و درمان سیستمیک تعصب است که هنوز ملت ما و جهان است.”

EA گفت: “پیدا کردن زمان دیگری به بحث فوتبال با شما.”

روز جمعه EA اضافه شده که این امر نیز به تعویق انداختن آن در آینده EA بازی زنده رویداد به 4 p. m. PT در ژوئن 18. این شرکت قبلا برنامه ریزی برای برگزاری این رویداد در ژوئن 11.

“با مهم مکالمات در حال وقوع و مهم صداهایی که شنیده می شود در سراسر جهان در حال حاضر ما در حال حرکت زمان ما را به گرد هم می آیند و بازی” EA گفت: در یک صدای جیر جیر.

EA آرام شده در مورد برنامه های خود را برای رویداد مجازی اما می گویند شما می توانید انتظار یک نگاه “بازی از طریق پخش زنده, جامعه, مطالب, و بیشتر.”

Naughty Dog

سگ شیطان را انتشار The Last of Us قسمت دوم در اواخر این ماه منتشر شده اما یک توییت با هشتگ #BlackLivesMatter.

“در حال حاضر زمان برای همه به انجام بخشی از ما و پایان ضد سیاه نژادپرستی و خشونت” Naughty Dog نوشت. “بسیاری از ما در Naughty Dog در حال اهدای, به ملی و سازمان های محلی. لطفا در نظر اهدا خودتان است.”

بازی ضد شورش

بازی ضد شورش نیز در شرکت صحبت کردن در برابر نژادپرستی گفت که این شرکت “دل سنگین هستند که امیدواریم به نظر می رسد از دست داده و اعتماد شکسته شده است.” بازی شورش می گوید آن را “می ایستد در همبستگی با جامعه سیاه و سفید در برابر تمام اعمال بی عدالتی و نژاد پرستی و تعصب و نفرت است.”

مارول

اگر چه برخی از شرکت ها صادر اظهارات مارول سریع بود و به نقطه: “ما ایستادگی در برابر نژاد پرستی. ما ایستاده برای ورود. ما ایستاده ایم با ما همکار سیاه کارکنان گوهای سازندگان و کل جامعه سیاه و سفید. ما باید متحد و صحبت کردن.”

جنگ ستارگان

دیزنی که صاحب هر دو مارول و جنگ ستارگان منتشر شده همان پیغام بالا را در آن جنگ ستارگان صفحه.

سونی

سونی انتظار می رود تا پرده از جزئیات بر روی آن پلی استیشن 5 در روز پنج شنبه, ژوئن 4, اما این شرکت گفت: در یک صدای جیر جیر که این امر به تعویق انداختن این رویداد است.

“در حالی که ما درک علاقهمندان به بازی در سراسر جهان در حال هیجان زده برای دیدن PS5 بازی ما احساس نمی کند که در حال حاضر است زمان برای جشن و در حال حاضر ما می خواهیم به عقب بایستد و اجازه می دهد مهم تر صداها شنیده شود.”

مایکروسافت

مایکروسافت که در حال حاضر برگزار شد ایکس باکس سری X بازی رونمایی در ماه گذشته گفت که آن را “غرفه همراه با طرفداران ما سازندگان و همکاران و دوستان و در کل آفریقایی و سیاه جامعه در برابر سیستمیک نژاد پرستی و بی عدالتی است.”

مایکروسافت متعلق به Mojang Studios در “بی دریغ حمایت از جامعه” در حال برنامه ریزی برای اهدای تمام سود حاصل از ژوئن 19 فروش Minecraft, Minecraft زندان ها و مطالب در Minecraft بازار سیاه زندگی مهم بنیاد برابر عدالت ابتکار و NAACP دفاع قانونی و آموزش و پرورش, صندوق است.

نینتندو

Nintendo of America ارسال یک پیام به آن حساب توییتر در روز چهارشنبه گفت: “سهام احساس درد در ایالات متحده پس از مرگ غم انگیز جورج فلوید.” نینتندو گفت که آن را رد “تعصب محرومیت و ظلم و خشونت که منجر به این کاملا غیر ضروری و میر.”

Take-Two Interactive

Take-Two Interactive تعطیل از خود گیم پلی بازی های آنلاین برای دو ساعت در روز پنج شنبه به یاد داشته باشید جورج فلوید میراث و پشتیبانی سیاه زندگی مهم است. Grand Theft Auto Online, Red Dead آنلاینو NBA 2K20 در میان چندین بازی با چند نفره آنلاین حالت تعطیل در روز پنج شنبه.

به حمایت بیشتر از Black Lives Matter, 2K بازی اضافه شده جدید پیراهن در بازی بازیکنان برای پوشیدن دارم. رایگان تی شرت می گویند “سیاه زندگی ماده” “من نمی توانم نفس بکشم” و “می گویند نام خود را.”

اکتیویژن بلیزارد

اکتیویژن بلیزارد گفت: در یک صدای جیر جیر که آن را پشتیبانی از “همه کسانی که ایستادگی در برابر نژاد پرستی و نابرابری است.” این شرکت اضافه شده است که وجود دارد هیچ جایی برای نژاد پرستی و نابرابری “در جامعه ما یا هر جامعه است. سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

بلیزارد

بلیزارد در حال برنامه ریزی برای برگزاری یک رویداد نمایشگاه های آینده World of Warcraft: Shadowlands توسعه در ژوئن 9, اما کنار گذاشتهشدن ایده در جمعه, ژوئن 5. شرکت نمی گویند که آن را برنامه ریزی مجدد این رویداد است.

“مهم تر صدای از ما نیاز به شنیده می شود و در حال حاضر زمان برای گوش دادن” بلیزارد گفت: در یک صدای جیر جیر.

Infinity Ward

علاوه بر صحبت کردن در برابر نژادی و بی عدالتی در توییتر Infinity Ward همچنین اضافه شده یک صفحه بارگذاری جدید برای Call of Duty: Modern Warfare و Call of Duty Warzone. فقط قبل از بازی بارهای صفحه نمایش یک پیام با عنوان “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

“جامعه ما این است که صدمه زدن به” این پیام را می خواند. “سیستم نابرابری های جامعه ما تجربه یک بار دیگر در مرکز صحنه. Call of Duty Infinity Ward ایستاده برای برابری و شمول است. ما ایستادگی در برابر نژاد پرستی و بی عدالتی ما سیاه و سفید جامعه ماندگار. تا زمانی که تغییر اتفاق می افتد و زندگی موضوع ما هرگز واقعا جامعه ما به تلاش بود.”

پیام به بازی اضافه شده پس از Infinity Ward تاخیر در انتشار بازی Call of Duty: Modern Warfare و Call of Duty Warzone فصل 4.

Bethesda

Bethesda توییتی هشتگ #BlackLivesMatter و گفت که آن را از غرفه “ایران با جوامع را به گوش دادن و صحبت کردن در برابر نابرابری و ظلم و نژادپرستی است.”

به روز شده در 5 ژوئن 2020: اضافه EA زنده بازی تاخیر و بلیزارد Shadowlands رویداد تاخیر.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>