بازی توسعه دهندگان می گویند که آنها در حال کار بر ساعت دیگر با توجه به همه گیر

Visitors use virtual reality headsets during International Games Week on April 26, 2018 in Berlin, Germany. From April 24 until the end of the week, Berlin is the Mecca of computer game fans from all over the world. The festival brings together independent game developers, digital creatives and game enthusiasts. Established in 2008 as an international label in the field of independent and alternative games, playful media and games culture. The festival offers exhibitions, conferences, workshops, game showcases andgame jams. A MAZE. represents the current state of artistic and experimental game design, alternative games and interactive digital arts. (Photo by Eric Cortes/NurPhoto via Getty Images)
NurPhoto via Getty Images

پیش از تمام دیجیتال “GDC تابستان” توسعه دهندگان بازی کنفرانس نظرسنجی تقریبا 2500 توسعه دهندگان بازی برای به دست آوردن یک حس COVID-19 و تاثیر آن بر صنعت است. در یک گزارش منتشر شده امروز در GDC به اشتراک گذاشته شده خود را يافته است. با وجود چالش های مطرح شده توسط pandemic, کمتر از 10 درصد از توسعه دهندگان به نظرسنجی گفته بودند گذاشته و یا furloughed. در حالی که یک سوم دیدم کسب و کار کاهش یک سوم دیگر را دیدم و کسب و کار را افزایش دهد.

حدود یک سوم از توسعه دهندگان آرای خود را می گویند بازی به تعویق افتاده اند. که کاملا تعجب آور است. ما در حال حاضر متوجه شدند که مافیا: Definitive Edition و Cyberpunk 2077 شده اند را به عقب رانده و سونی قرار دادن تاریخ و زمان آخرین از ما, قسمت دوم و مرد آهن VR در خود نگه دارد.

صنعت ممکن است بافر کمی با توجه به این واقعیت است که تقریبا یک سوم از پاسخ دهندگان در حال حاضر در حال کار از خانه قبل از همه گیر. بیشتر از بقیه (حدود 70 درصد) به سرعت انتقال به کنترل از راه دور کار می کنند. هر چند کار از خانه به خصوص در طول یک جهانی همه گیر در حال حاضر برخی از چالش های منحصر به فرد. نزدیک به نیمی از پاسخ دهندگان گفت: بهره وری خود را کاهش یافته است. نزدیک به یک سوم گفت: خلاقیت خود را کاهش و 41 درصد گفت: آنها در حال کار بر ساعت دیگر.

“بزرگترین کلی تیم چالش شده است مدیریت محیط استرس است. هر کس تحت تاثیر قرار شده است همه گیر در برخی از راه, حتی اگر نه به طور مستقیم و به طور کلی فضای اضطراب غیر ممکن است به طور کامل چشم پوشی” توسعه دهنده نوشت.

با وجود چالش های ناشی از انزوا و عدم ارتباط رو به وخامت تعادل کار و زندگی و مراقبت از کودکان تنها در 10 توسعه دهندگان گفت: آنها احساس امن بازگشت به دفتر. این سخت است برای گفتن که اگر, و یا زمانی که توسعه دهندگان را به بازگشت به سنتی دفاتر و یا زمانی که کنفرانس مانند GDC را در فرد اتفاق می افتد دوباره.

در این مقاله: gdc, بازی, توسعه دهندگان بازی کنفرانس توسعه دهندگان نظرسنجی, نظرسنجی,, دولت, از, بازی, تصویری, بازی, تاخیر, کار از خانه covid-19, coronavirus همه گیر صنعت, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im