Sky movies است مزایده خاموش فوق العاده نادر میآید برای امور خیریه در SDCC


There are all manner of cool limited Pops going up for auction for charity.

همه شیوه ای از سرد محدود میآید رفتن به حراج خیریه.
تصویر: Sky movies

اسباب بازی و کلکسیونارقام اقدام مجسمه اختصاصی و دیگر کالا. مراقب باشید: اگر شما نگاه کنید در اینجا شما احتمالا رفتن به صرف مقداری پول پس از آن.

بدون San Diego Comic-Con به عنوان یک محل برای sky movies جمع به دیدار این شرکت تصمیم به انجام کاری فوق العاده ویژه. کوچک اسباب بازی های مورد علاقه حفر عمیق به آن طاق و آمد با بیش از 100 سوپر موارد نادراز جمله چند نمونه خواهد بود که به حراج گذاشته شده در eBay با تمام درآمد حاصل از رفتن به NAACP صندوق دفاع حقوقی. و io9 است اول خود را نگاه کنید.

تبلیغات

“[این] آمد و از افکار بین eBay و sky movies چگونه برای اتصال بهتر با طرفداران خود و مشتریان در طی چه بوده است San Diego Comic-Con,” دیو Bere, مدیر خرده فروشی و بازاریابی نام تجاری در sky movies گفت io9 از طریق ایمیل. “ما ساخته شده SDCC یکی از علامت تجاری ما حوادث برای طرفداران در طول سال و دانستن که در این سال خواهد بود بر خلاف هر گونه دیگر واقعا به ما اجازه فکر می کنم متفاوت و تمرکز روی دادن است.”

در حالی که این مزایده را شامل همه شیوه ای فوق العاده محدود و به فروش می رسد sky movies موارد برجسته نمونه های اولیه. در طول فاز طراحی هر classic star wars محصول دارای نمونه قبل از تولید انبوه. گاهی اوقات آنها را در حال نقاشی گاهی اوقات آنها نیست اما به ندرت آنها را به وحشی که در آن جمع می تواند دست خود را بر روی آنها. که تغییرات شروع 8:00 a. m. PT در پنج شنبه, جولای 18, زمانی که eBay صفحه می شود گرفته شده توسط sky movies.

تبلیغات

“اشتها در میان بی 174 میلیون خریداران برای sky movies پاپ بزرگ است و آنها می دانند که آنها می توانند به نوبه خود به بازار ما برای پیدا کردن نادر جدید و روند آمار و ارقام” سام درخشان, معاون رئیس جمهور و مدیر کل عمودی در eBay آمریکای شمالی گفت: io9 از طریق ایمیل. “ما می خواهیم به جشن تعهد خود را و آنها را از اول تا کنون منحصر به فرد حراج sky movies پاپ نمونه های اولیه و تجربه است که آنها نمی تواند پیدا کردن هر نقطه دیگری است. بیشتر با میزبانی مزایده از این قطعه شگفت انگیز ما احساس می کنیم که درایو ترین حمایت متقابل ما شود.”

به طور انحصاری در io9, نگاهی به فقط یک نمونه کوچک از بیش از 145 مزایده است که تا روز یکشنبه.

تبلیغات

وجود دارد بسیاری از بیشتر قطعات بیش از حد—Flintstones, Looney, Tunes, DC Comics, WWE آن—که همه آشکار خواهد شد یکشنبه.

“ما sky movies مراقبت برنامه است که همیشه به دنبال راه هایی برای بازگشت به جامعه” Bere گفت. “با بسیاری از افراد تحت قرنطینه طرفداران به دنبال اتصال به مارک های مورد علاقه خود را از طریق مجازی تجارب و فرصت های. با توجه به آب و هوای فعلی تیم ما تا به حال به فکر می کنم متفاوت در این سال و هم با eBay آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال برای حمایت از NAACP صندوق دفاع حقوقی از طریق این حراج است.”

تبلیغات

بنابراین واقعا این نهایی برنده-برنده وضعیت. طرفداران فرصتی برای جشن گرفتن در Comic-Con روح و پیشنهاد بسیار کلکسیونی sky movies آمار و ارقام و تمام درآمد حاصل از رفتن به یک ارزش شود.

تمام هفت روز مزایده به صورت زنده www.eBay.com شروع 8:00 a. m. PT یکشنبه, جولای 19.

تبلیغات

اصلاح 7/17/20 1:15 بعد از ظهر: اصلی مقاله شامل تصاویری از پاپ بود که در حراج به طوری که آنها حذف شده اند. آن خواهید بود منتشر شده در تاریخ بعد. همچنین یکشنبه 19 نه 18.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>