FTC بررسی Facebook ممکن است قبل از پایان سال 2021

Facebook Chairman and CEO Mark Zuckerberg testifies at a House Financial Services Committee hearing in Washington, U.S., October 23, 2019. REUTERS/Erin Scott TPX IMAGES OF THE DAY
رویترز/ارین اسکات TPX تصاویر روز

انتظار نداریم که FTC برای قرار دادن تا یک تحقیقات آنتی تراست از Facebook قبل از سال 2020 است. نیویورک تایمز منابع می گویند آن را در حال حاضر “تقریبا غیر ممکن” برای FTC به پایان بررسی Facebook قبل از 2021. هنوز هم وجود دارد پیشرفت با توجه به tipsters اما بسیاری از آنچه اتفاق می افتد این است که هنوز در مراحل اولیه است. احتمال وجود خواهد داشت چند درخواست برای اسناد و رسوبات و برای رهبران شرکت به راحتی می تواند در حالی که.

به واشنگتن پست ادعا کرد که مقامات در حال آماده شدن برای صحبت کردن با رئیس شرکت مارک زوکربرگ و عملیات رئیس شریل سندبرگ.

Facebook و FTC کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد گزارش های پیشرفت به تحقیقات اگر چه Facebook می گویند آن مشتاق برای به اشتراک گذاشتن آن “نمایش در چشم انداز رقابتی” هنگامی که زوکربرگ شهادت به کنگره در ماه جولای 27th.

بسیاری از جزئیات از پرونده تحت کاری ادامه داده اند اما آنها معتقد به تمرکز بر روی اینکه آیا یا نه Facebook شکست هر گونه قوانین ضد تراست از طریق ادغام. صاحب شرکت رسانه های اجتماعی heavyweights Instagram و واتساپ و کسب شده مربوط به شرکت هایی مانند Giphy. رقبا تلاش کرده اند به رقابت اگر چه بزرگتر از نمونه هایی مانند Snapchat را همچنان به زنده ماندن و گاهی اوقات رشد.

یک 2021 پایان می تواند به طور قابل توجهی تغییر این دوره از بررسی است. ایالات متحده ممکن است انتخاب یک رئیس جمهور جدید در ماه نوامبر و است که می تواند به راحتی منجر به جایگزینی برای FTC رئیس جوزف سیمونز. اگر چنین است به دادگاه حقوق بشر اروپا می تواند یک جهت جدید و متفاوت با تمرکز و انتظارات. این به این معنا نیست Facebook خواهد فرار از مجازات — اگر هر چیزی در آن ممکن است به صورت فشار از سیاستمداران مشتاق به شکستن غول تکنولوژی.

در این مقاله: Facebook, ftc مقررات ضد تراست, تحقیق, رسانه های اجتماعی, شبکه های اجتماعی, شبکه های اجتماعی, دولت, خبر, دنده,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>