تقلب در حلقه با استفاده از سرقت اطلاعات برای کلاهبرداری از بیمه بیکاری برنامه های

baona via Getty Images کلاهبرداران با استفاده از هر دو نقض داده و نقاط ضعف در دولت و سیستم ه

توسط DOSTEMANSALAM در 28 اردیبهشت 1399
Handcuffs lying on american dollars, financial crime concept.
baona via Getty Images

کلاهبرداران با استفاده از هر دو نقض داده و نقاط ضعف در دولت و سیستم های آنلاین به ارتکاب کلاهبرداری در مقیاس بزرگ است. KrebsOnSecurity به دست آمده است یک سرویس یادداشت آشکار است که پیچیده نیجریه حلقه جرم و جنایت شده است با استفاده از یک "قابل توجهی" در پایگاه داده از سرقت هویت داده ها به فایل ساختگی تعداد مدعیان بیکاری در طول COVID-19 بیماری همه گیر. با توجه به فدرال محقق صحبت کردن با کوسعاملان بودند به طور موثر با استفاده از فقیر اقدامات امنیتی در ایالات متعدد مانند عدم توانایی خود را برای شناسایی برنامه های متعدد از همان آدرس اینترنتی.

این حلقه نیز به شدت متکی به "قاطر" به شستن پول است. در گذشته بسیاری از این خط لوله قبلا قربانیان از اینترنت عاشقانه کلاهبرداری است.

این کمپین می آید در خصوص بد زمانی که همه گیر شده رکورد تعداد زیادی از مردم از کار. این کلاهبرداری نیروی دولت به دنبال به کلاهبرداری درست در لحظه ای که بسیاری از مشروع متقاضیان در حداقل یک مورد مقامات نیاز به توقف پرداخت پس از کشف ساختگی ادعا می کند.

روشن نیست چه در عمل (در صورت وجود) مقامات آمریکایی می تواند به جلوگیری از تقلب. این کلاهبرداری تاکید بر اهمیت حفاظت در برابر سرقت هویت هم برای افراد و شرکت ها است. آنها همچنین روشن است که دولتها باید برای تشدید امنیت آنلاین برای بیکاری و سیستم های دیگر که نیاز به اطلاعات حساس — سخت پادمان برای اطلاعات مهم نیست اگر وجود ندارد به اندازه کافی چک به مطمئن شوید که آن را به درستی استفاده می شود.

در این مقاله: تقلب, اینترنت, امنیت, بیکاری, بیمه بیکاری, کلاهبرداری, سرقت اطلاعات, اطلاعات, اطلاعات نقض نیجریه Covid-19, کروناویروس, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن