فرانسه منتشر داوطلبانه تماس با ردیابی برنامه

eiffel tower
Gonzalo Fuentes / ایسنا

دولت فرانسه منتشر کرده است یک قرارداد ردیابی نرم افزار به نام StopCovid به اطلاع مردم زمانی که آنها بوده ام در تماس با کسی که زود تشخیص داده شود با COVID-19 به گزارش بلومبرگ. استفاده از این برنامه کاملا داوطلبانه در فرانسه اگر چه در اثر تماس با ردیابی بستگی دارد که چگونه بسیاری از مردم در حال استفاده از آن است.

رو به با انتشار اپل-گوگل چارچوب برای تماس با ردیابی بسیاری از کشورها از جمله ایتالیا و سوئیس را منتشر کرده اند تماس با ردیابی نرم افزار در چند هفته گذشته. اما فرانسه برنامه شده است در حال توسعه از قبل از اپل و گوگل خود را منتشر رابط های برنامه کاربردی. StopCovid با استفاده از رابرت, یک تماس, ردیابی پروتکل توسعه یافته توسط پان اروپایی Privacy-Preserving نزدیکی طراحي ، این کار با اختصاص هر کاربر دائمی pseudonymous ID که سپس مورد استفاده برای ایجاد چند زودگذر شناسه. زودگذر شناسه ابلاغ به دستگاه های دیگر در این نزدیکی هست از طریق بلوتوث. اگر کسی گزارش می دهد که آنها تشخیص داده شده است با COVID-19 سرور پرچم همه زودگذر شناسه خود را در ارتباط با دائمی ID. این باعث یک اطلاع رسانی برای هر کسی که در تماس با یکی یا بیشتر از کسانی که زودگذر شناسه.

همانطور که از ماه گذشته دولت فرانسه انجام شده است manual تماس ردیابی با استفاده از یک تیم کوچک از مشاوران شخصا به اطلاع کسانی که در معرض شده ام کسی که قرارداد این ویروس. تماس با ردیاب تکیه بر پزشکان به آنها اطلاع هنگامی که یک بیمار تشخیص داده شده است.

این StopCovid برنامه در دسترس است برای دانلود از App Store و Google Play Store.

در این مقاله: سلامت coronavirus حریم خصوصی تماس, ردیابی, فرانسه, Covid-19 اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>