رادیو فردا مهمان می گوید: بیماری تنفسی شیوع فقط برود در پنج هفته

تصویر: فردا نیوزرادیو فردا میزبان Laura Ingraham تا به حال یک مهمان روز دوشنبه گفت که بینندگان که بیماری تنفسی

توسط DOSTEMANSALAM در 30 اردیبهشت 1399
Illustration for article titled Fox News Guest Says Respiratory Disease Epidemics Just Go Away in Five Weeks
تصویر: فردا نیوز

رادیو فردا میزبان Laura Ingraham تا به حال یک مهمان روز دوشنبه گفت که بینندگان که بیماری تنفسی بیماری های همه گیر مانند ما زمان بیماری همه گیر کوروناویروس فقط میشه دو تا پنج هفته و سپس شما لازم نیست به فکر می کنم در مورد آنها دیگر چون هر کس مصون است. این مصاحبه بود, عجیب و غریب به حداقل می گویند حتی برای یک شبکه است که به طور فعال به گسترش اطلاعات غلط در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس برای ماه می باشد.

تبلیغات

"بیماری تنفسی شیوع و این فقط یکی از آن آنها می آیند و حدود دو هفته گذشته آنها اوج آنها را برای حدود دو هفته" دکتر کنوت Wittkowski گفت Ingraham در دوشنبه شب.

"بنابراین در یک کشور بزرگ در آن طول می کشد کمی طولانی تر و کوچکتر کشور کمی کوتاه تر. بنابراین پس از چهار یا پنج هفته ما مصونیت و ما لازم نیست به فکر می کنم در مورد آن دیگر" Wittkowski ادامه داد.

تبلیغات

نیازی به گفتن نیست Wittkowski نظرات نیست حمایت علم اجازه دهید همراه پایه عقل سلیم است. این بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شده در ووهان چین در ماه دسامبر 2019 و منتشر شده است در سراسر جهان برای حداقل پنج سال. ایالات متحده خود را شناسایی اولین مورد از covid-19 در ایالت واشنگتن در ژانویه 21 و مرگ برای اولین بار در فوریه 26, اما ما بعدا متوجه شدند که یک زن 57 ساله که فوت در شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا, در فوریه 6 آزمایش مثبت برای این بیماری است.

بلند و کوتاه از آن: آمریکا شده است رنج می برند از این بیماری همه گیر برای بسیار طولانی تر از "پنج ماه" و هر قابل کارشناس معتقد است که آن را ادامه خواهد داد به بدتر بدون گام های منطقی برای مبارزه با این بیماری است.

ایالات متحده در حال حاضر شناسایی بیش از 1.5 میلیون coronavirus موارد و حداقل 90,369 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز coronavirus ردیاب. اما هر دو از تعداد کسانی که اعتقاد بر این بود دراماتیک undercounting از مشکل واقعی به گفته کارشناسان مانند سابق FDA سر اسکات Gottlieb که گفت تعداد واقعی موارد است که به احتمال زیاد 10 تا 20 برابر بالاتر.

Wittkowski همچنین گفت Ingraham در مورد چگونه یوتیوب گرفته بود پایین یکی از فیلم های خود را برای بودن با اطلاعات غلط ادعای او را رد کرد ، دکتر همچنین گفت که "هیچ مدرکی وجود ندارد که این تعطیلی تا به حال هیچ تاثیر می گذارد" و اصرار داشت که ایالات متحده مدارس باید باز عدم ذکر است که بچه ها شروع به در حال حاضر با تند و زننده التهابی علائم پس از گرفتن covid-19.

عجیب, متن توصیف برای دکتر Wittkowski در فاکس نیوز به عنوان chyron نگه داشته و تغییر در طول مصاحبه به توصیف او را در راه های مختلف. در ابتدا او به عنوان دانشگاه راکفلر "سابق biostats سر" بود اما پس از آن تغییر به توصیف او به عنوان "سابق اپیدمیولوژی سر" را به عنوان شما می توانید از تصویر زیر را ببینید. هر چه با شما تماس او را به معنای ظاهر می شود مانند کسی که می داند آنچه که او صحبت کردن در مورد.

تبلیغات
Illustration for article titled Fox News Guest Says Respiratory Disease Epidemics Just Go Away in Five Weeks
تصویر: فردا نیوز

او در توضیح داده شده توسط برخی از رسانه های خبری به عنوان "استاد" اما دانشگاه راکفلر انتشار بیانیه ای در ماه گذشته به عنوان Wittkowski شد اولین بار در اخبار برای جلب توجه خود را contrarian انداز که Wittkowski هرگز یک استاد در دانشگاه راکفلر. این دانشگاه همچنین فاصله خود را از Wittkowski عجیب و غریب نظرات خود را در مورد این بیماری همه گیر.

تبلیغات

"نظرات که بیان شده است کنوت Wittkowski دلسرد اجتماعی فاصله به منظور تسریع توسعه گله ایمنی به رمان coronavirus را نمایندگی نمایش از دانشگاه راکفلر رهبری آن و یا آن دانشکده" این دانشگاه در بیانیه ای گفت: ارسال شده در مارس 13.

"Wittkowski قبلا توسط راکفلر به عنوان یک biostatistician. او هرگز برگزار شد عنوان استاد در راکفلر" بیانیه ادامه داد.

تبلیغات

Wittkowski را پیش بینی ها در مورد این بیماری همه گیر نشده سن بسیار خوبی است. یکی از مصاحبه او در اوایل ماه آوریل پیش بینی شده است که این اپیدمی می تواند بیش از "چهار ماه" و حدود 10,000 آمریکایی ها ممکن است مرگ از covid-19 اساسا قرار دادن آن را در خط با بد فصل آنفولانزا در آن چهار هفته. فعلی مرگ و میر در ایالات متحده است که بیش از 90,000 و در حال افزایش است.

Ingraham شده است افزایش همه گیر denialists برای سال در حال حاضر. شما می توانید تماشای تمام بخش از شب گذشته برنامه در یوتیوبکه در آن او او را تشویق بینندگان به "پانچ بازگشت" در برابر نیروهایی که در حال نگه داشتن مردم در خانه و اجتماعی فاصله.

تبلیغات

"به خاطر مشت زدن به عقب نگه داشتن سوال نترس. شما باید یک رئیس جمهور که می خواهد شما را سالم که می خواهد شما را مرفه" Ingraham گفت: بینندگان. "اما بیشتر از همه, که می خواهد شما را به رایگان است."

رئیس جمهور تهمت که روز گذشته ادعا کرد که او می خواهم شروع به مصرف داروهای ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین preventatively و قبلا شناور ایده نوشیدن آب ژاولمی خواهد بسیاری از چیزهایی که در این جهان است. اما سالم امریکا قطعا نیست یکی از آنها است.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب