سوخت های فسیلی شرکت ها شروع به سقوط در وام های خود را


Flames from the Maria fire burn through an oil field in Santa Paula, California late on October 31, 2019.

شعله های آتش از ماریا آتش سوزاندن از طریق یک میدان نفتی در سانتا پائولا کالیفرنیا در اواخر اکتبر 31 2019.
عکس: جاش peter bradley/AFP (گتی ایماژ)

این oilpocalypse همچنان ادامه دارد. صنعت شده است و در یک سقوط از coronavirus مستندات سوار تقاضا به زمین. سوخت های فسیلی شرکت نیمرو به شکل از چه باید بکنید و آن را به نظر می رسد آخرین تاکتیک است نه پرداخت وام.

تبلیغات

در روز سه شنبه, ولز فارگو, نوشته شده در سه ماهه دست دادن برای اولین بار پس از سال 2008 که دقیقا نمی یک مقایسه است که الهام بخش اعتماد به نفس. در آن گزارش در سه ماهه دومولز فارگو اشاره کرد که صنعت نفت و گاز است که به طور خاص مشکل است. با وجود ساخت تا 3 ٪ از نمونه کارها وام خود 47 درصد از سه ماهه دوم بزهکار و شرکت های بزرگ وام بسته بود تا با شرکت های نفت و گاز.

تمام گفته این صنعت در گذشته به دلیل در $1.4 میلیارد و ولز فارگو گزارش پروژه های آن می تواند بدتر شود. این گزارش همچنین مفید اشاره می کند که $3.9 میلیارد دلار در نفت و گاز وام “انتقاد” است که bankspeak برای وام هستند که در معرض خطر عدم بازپرداخت. به خاطر داشته باشید این است که تنها یک بانک است همه چیز نیست به دنبال بیش از حد بزرگ در جاهای دیگر.

تبلیغات

جی پی مورگان دیدم درآمد آن سقوط 70 درصد در سه ماهه اول سال جاری در بخش با توجه به شیب قیمت نفت. شرکت نفت و گاز نیز نوشتن دارایی های خود را زیرا آنها به سادگی نمی تواند انجام کار آنها یعنی عصاره مرده دایناسور گوک از زمین خارج شد. بزرگترین مشکل این است که هیچ کس می خواهد خود را به نفت و قیمت ها به سختی شکل.

پس از به طور خلاصه رفتن منفی در اوایل این سال قیمت نفت به تقویت کمی. نه فقط به سطوح مورد نیاز به حفاری سودآور است. کانزاس سیتی بانک فدرال رزرو شاهد تولید نفت شیب به شدت سه ماهه گذشته در این منطقه به نظر می رسد پس از به عنوان به خوبی. آن منطقه را پوشش می دهد یک راه باریک از غرب و جنوب دشت از جمله همه اوکلاهما یکی از این فاصله از fracking بوم. شرکت های موجود در آن نظرسنجی گفتند که نیاز به نفت به 51 $در هر بشکه می تواند سودآور باشد. که واقعا اتفاق می افتد هر چند با نفت معترضان به حدود 40 دلار در هر بشکه رسید. این بدان معناست که شرکت های بیشتری در معرض خطر هستند از defaulting در وام و یا تخمگذار کردن کارگران به کاهش هزینه ها چیزی حتی شرکت های عظیم مانند فشار خون انجام می دهند. و یا هر دو.

آن را نیز افزایش می دهد شانس که ما می تواند در واقع بانک ها در کسب و کار نفت خود را مصرف بیش از سوخت های فسیلی شرکت هایی که به طور پیش فرض. ولز فارگو بود در میان یک گروه از بانک های بزرگ و طرح ریزی برای انجام درست آن در ماه آوریل است. آن را احساس می کند مانند یک عمر پیش اما چشم انداز بانک متعلق به شرکت های نفت و گاز است که در حال حاضر یک بیت خوب و نزدیک به افق است.

من همه برای اقدام جمعی زمانی که این مردم در برابر سیستم های سرکوبگر. اما من به صداقت, من واقعا مطمئن نیستم که چگونه من احساس می کنم در مورد این یکی. آن را در مقابل هر درخواست کسی را انتخاب کنید مورد علاقه خود را توله سگ است. از یک طرف سوخت های فسیلی شرکت های درگیر در مبارزات انتخاباتی از فریب و تاخیر و بودجه سیاستمداران به انجام مناقصه خود را. از سوی دیگر بانک ها. منظورم این است که چه چیز دیگری است که وجود دارد به می گویند?

تبلیغات

هر چه می آید بعد آن را روشن محیط فعلی ناپایدار است (حتی گذشته از کل صنعت نفت و گاز طلوع یک فاجعه آب و هوا). نفت و گاز به ویژه تولید آن را از طریق fracking است هرگز یک سرمایه گذاری بزرگ. در حال حاضر خطر در حال افزایش است برای شرکت ها به طور پیش فرض بر روی وام های ورشکسته و در غیر این صورت پرتاب آچار به سیستم مالی و همچنین بازارهای جهانی انرژی. اگر تنها برخی از راه وجود دارد برای انتقال جهان به دور از این وحشتناک سرمایه گذاری و همچنین دفع و نابودی زندگی به عنوان ما آن را می دانم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>