خرید رپورتاژ

'Fortnite' on Android
عکس توسط جاشوا Hoehne در Unsplash

بازی حماسی’ عزم راسخ برای جلوگیری از فروشگاه Google Play به نظر می رسد با توجه به پراگماتيسم است. این استودیو منتشر کرده است Fortnite در فروشگاه بازی اجازه دادن به هر کسی نصب نبرد رویال تیرانداز در اندروید بدون هیچ زحمتی از دانلود حماسه را به نرم افزار های سفارشی و یا رفتن را از طریق سامسونگ. نه این که این شرکت به طور کامل با این حرکت ، در بیانیه ای به آستانه (در دسترس در زیر) حماسه به طور موثر استدلال می کنند که گوگل شد قلدری توسعه دهندگان که ارائه نمی دهد عناوین از طریق Play Store و Google 30 درصد کاهش از خرید.

گوگل گفته متکی “ترسناک تکراری امنیت pop-ups” Google Play محافظت و خصمانه خصوصیات (مانند درمان شخص ثالث برنامه منابع به عنوان نرم افزارهای مخرب پناهگاه) برای قرار دادن غیر از Play Store عناوین “در یک نقطه ضعف” با توجه به حماسه. این شرکت ادعا کرد که آن را تا به حال کمی چاره ای جز به رفتن را از طریق فروشگاه Play برای مقابله با این واقعیت است که. حماسه نیز نامیده می شود در گوگل به تجدید نظر در سیاست های خود را به طوری که توسعه دهندگان از همه نوع می تواند “رقابت در سطح میدان بازی” با گوگل در پرداخت و سایر خدمات است.

این اولین بار نیست حماسه است برافراشته در برابر گوگل اصرار بر 30 درصد است. آن را تحت فشار قرار دادند برای معافیت به حکومت و رفت تا آنجا که تماس با این عمل غیر قانونی برای هر پلت فرم با اکثریت بازار است. گوگل را رد کرده و استدلال حفظ که سیاست خود را اجازه می دهد تا آن را “سرمایه گذاری” در پلت فرم و که آن را نمی خواهید به بازی مورد علاقه های شما. حماسه به فروش می رساند Fortnite در iOS که در آن غیر از فروشگاه App عنوان مجاز نیست در خارج از استثنا مانند بتا تست و سازمانی rollouts اما اپل همچنین دارای یک اقلیت از بازار است.

یا نه حماسه است و یک مورد نیز وجود دارد یک روش ساده واقعیت کسب و کار در محل کار: آن را آسان تر را به Fortnite به گوگل فروشگاه در حال حاضر از آن بود که نسخه اندروید روانه بازار 18 ماه پیش. بسیاری از کسانی که می خواستم به بازی در آندروید در حال حاضر آن را دریافت. این است که رسیدن به آن نسبی اقلیت از مردم که یا نمی تواند نصب از شخص ثالث منابع و یا حاضر به جای دیگر بروید. این ممکن است کمتر از یک ماده بقا و بیشتر یک پیشنهاد به حرکت شبیه چمچه زنی تا آن دسته از بازیکنان که نمی تواند (یا نمی خواهد) دانلود بازی قبل.

“پس از 18 ماه از عامل Fortnite در خارج آندروید از فروشگاه Google Play, ما آمده ایم تا پایه تحقق:

“گوگل قرار می دهد نرم افزار دانلود خارج از Google Play در یک نقطه ضعف از طریق فنی و کسب و کار اقدامات ترسناک, تکراری, امنیت pop-ups برای دانلود و به روز رسانی نرم افزار محدود کننده تولید کننده و حامل نامه و معاملات Google روابط عمومی توصیف شخص ثالث نرم افزار منابع به عنوان نرم افزارهای مخرب جدید و تلاش های مانند گوگل بازی محافظت از آشکار بلوک نرم افزار های به دست آمده در خارج از فروشگاه Google Play.

“از آنجا که این, ما راه اندازی کرده ایم Fortnite برای آندروید در Google Play Store. ما همچنان به کار حماسی, بازی, نرم افزار و Fortnite در خارج از Google Play ،

“ما امیدواریم که گوگل به تجدید نظر در سیاست های خود و کسب و کار معاملات در آینده نزدیک به طوری که همه توسعه دهندگان برای رسیدن به و شرکت در تجارت با مشتریان در اندیشه و در Play Store از طریق باز کردن خدمات از جمله خدمات پرداخت است که می تواند رقابت در یک سطح میدان بازی است.”

در این مقاله: Fortnite, بازی موبایل, بازی های ویدئویی, جنگ, رویال, Android, Google, Google Play Store, Google Play, حماسه بازی ها, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو