Fortnite میزبان ما مردم ضد نژادپرستی مکالمات در حزب رویال

Fortniteحزب رویال یک حالت جدید در انبوه مردمی نبرد رویال تیرانداز است که ویترین اشکال مختلف از سرگرمی زندگی می کنند میزبانی ما مردم یک سری از مکالمات در نژادپرستی در جولای 4.

ما مردم ارائه شد توسط بازاریابی جمعی اپوس متحد و شرح داده شد توسط Epic Games در اعلام آن از این رویداد به عنوان “یک سری از مکالمات که پیشبرد این گفت و گو در اطراف نژاد در آمریکا با برجسته BIPOC (سیاه بومی و مردم رنگ) صدای در کسب و کار, ورزش, رسانه ها, موسیقی و سرگرمی است.”

پیشرو مکالمات بود که سی ان ان ون جونز بود که پیوست رپر و ترانه سرا Killer Mike سابق Editor-in-Chief از وگ نوجوان ایلین Welteroth اقیانوس اطلس نویسنده Jemele تپه و هیپ هاپ نوازنده Lil Baby. این رویداد پخش در 8:46 am CDT در روز استقلال اشاره به 8 دقیقه و 46 ثانیه است که جورج فلوید گردن دوخته بود به زمین توسط مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین زانو و در نتیجه مرگ غم انگیز خود را که موجب ناآرامی های اجتماعی در سراسر ایالات متحده است.

ما مردم دوباره پخش هر ساعت از 24 ساعت طول 4 جولای. خوشبختانه برای کسانی که قادر به گرفتن آن بسیاری از بازیکنان ضبط و آپلود این رویداد است.

Fortniteحزب رویال

Fortniteکه در نهایت در سمت چپ دسترسی اوایل سه سال پس از آن راه اندازی شد در سال 2017, راه اندازی, پارتی, رویال در ماه مه با یک نمایش با عنوان توسط Dillon Francis, Steve Aoki و deadmau5, انجام, بازگشت به عقب را تنظیم می کند.

حزب Royale معرفی یک جزیره جدید در Fortnite پر از فعالیت های منحصر به فرد مانند زمان محاکمه و مسابقات فوتبال. این حالت همچنین نمایش سه فیلم کریستوفر نولان فیلم در ماه ژوئن آغاز به کار, بتمن آغاز می شودو اعتبار — پس از تریلر برای فیلمساز آخرین فیلم شعار برای اولین بار در این بازی است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>