فرمول E بازده August 5th, با شش مسابقه در اطراف یک فرودگاه برلین

فرمول E فرمول E فصل تنظیم شده است به رزومه نزدیک به پنج ماه پس از آن متوقف شد با توجه به COVI

توسط DOSTEMANSALAM در 28 خرداد 1399
Formula E resumes in Berlin
فرمول E

فرمول E فصل تنظیم شده است به رزومه نزدیک به پنج ماه پس از آن متوقف شد با توجه به COVID-19 اگر چه آن را نمی خواهد نگاه بسیار شبیه به آنچه در آن بود که فصل آغاز شده است. سازمان دهندگان اعلام کرده اند که EV رقابت کردن خواهد با شش سری مسابقه در اطراف برلین بین رفته Templehof فرودگاه شروع August 5th, تنها با رانندگان و "ضروری کارکنان" در حال حاضر. آن را می توان به سه دو-هدر (اوت 5/6 8/9 و 12/13) که هر کدام را باید در مسیر های مختلف طرح.

وجود دارد خواهد بود اجباری ویروس تست قبل از مسابقه و در محل غربالگری هر روز به مردم می رسند. لیگ برتر خواهد شد "به طور فعال در اجرای" اقدامات ایمنی مانند ماسک و اجتماعی فاصله. هر تیم باید با 20 کارکنان وجود دارد و نمی توان بیش از 1000 نفر در اطراف مسیر در یک زمان.

این نیست که چگونه فرمول E یا طرفداران آن ممکن است باید امیدوار بود این فصل به پایان می رسد. اما آن را ارائه می کند یک شکل نادر از بسته شدن در زمانی که بسیاری از ورزش لیگ (فضایی و یا در غیر این صورت) را رها هر امید از سرگیری در آینده نزدیک. و به عنوان هیجان انگیز به عنوان مجازی نژادها و سنگ مرمر اجرا می شود می تواند وجود دارد شکی نیست که بسیاری از طرفداران را خوشحال خواهد شد به دیدن برخی از نوع مسابقه ای زندگی می کنند.

در این مقاله: فرمول e, FIA, motorsport, مسابقه, خودرو الکتریکی, ماشین الکتریکی, Covid-19, کروناویروس, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب