فورد 2021 توسن Suv ها ارائه 360 درجه دوربین به صورت یک نقطه نمایش “

پس از سال ها از نشت و حدس و گمان فورد است در نهایت نشان دادن سه 4x4s است که معرفی آن توسن با نام تجاری. دو و چهار درب Broncos هستند “ناهموار” Suv ها با جابجایی پانل های سقف و در دسترس 35-اینچ لاستیک در حالی که “خواهر و برادر کوچکتر” توسن, ورزش, وعده هنوز قابلیت های خارج از جاده.

Pre-production versions of the all-new 2021 Bronco family of all-4x4 rugged SUVs, shown here, include Bronco Sport in Rapid Red Metallic Tinted Clearcoat, Bronco two-door in Cyber Orange Metallic Tri-Coat and Bronco four-door in Cactus Gray.

فورد

Autoblog است جزئیات بیشتر در مورد موتور و انتقال است که به صاحبان مسیرهای پیاده روی و بیش از موانع مختلف اما در داخل وجود دارد بسیاری از فناوری در محل کار. در بزرگتر Suv ها وجود دارد 12-اینچ صفحه نمایش ال سی دی در دسترس است که فراهم می کند دسترسی به همگام سازی 4 سیستم و همچنین به عنوان یک نگاه اختیاری 360 درجه دوربین ساخته شده برای ارائه یک “نقطه نقطه” نمای سنگ خزنده پیشرفت بدون حتی گرفتن از کامیون.

آنها نیز ساخته شده است در خارج از جاده ناوبری با “بیش از 1000 سرپرستی نقشه های دنباله دار” و نقشه های توپوگرافی است که می تواند کمک به راهنمای شما را فراتر از مسیرهای مشخص شده.

گالری: 2021 Ford Bronco خانواده | 16 عکس


16
  • +12

The Badlands series with the Badlands Package includes features such as heated and leather-trimmed front seats, 8-way power driver’s seat, heated and leather-wrapped steering wheel, and a 10-speaker B&O⢠Sound System by Bang & Olufsen. (Pre-production model pictured.)
Ford Bronco ورزشی داخلی
فورد

توسن ورزش همراه با همگام سازی 3 در 8 اینچ صفحه نمایش است که دارای پشتیبانی از CarPlay و Android Auto. این شامل تعدادی از فورد خلبان 360 راننده کمک می کند اما نمی جدیدتر فعال درایو کمک تکنولوژی که F-150 و ماخ-E می توانید در یک نرم افزار به روز رسانی. رزرو برای تمام مدل های کفش امروز در فورد وب سایت با قیمت با شروع از $29,995 برای پایه دو-درب توسن.

در این مقاله: فورد Ford Bronco, همگام, 4×4, همگام, 4, توسن, ورزش, خارج از جاده, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de