فورد اعزام بوستون دینامیک نقطه روبات به بررسی میشیگان گیاه

فورد یک کارخانه فورد در میشیگان است داوطلب خدمت سربازی دو بوستون دینامیک روبات ها به کمک لیزر

توسط DOSTEMANSALAM در 6 مرداد 1399
Paula Wiebelhaus, Fluffy’s handler, navigates Fluffy, the dog-like robot through tough-to-reach areas within the plant. Ford is tapping four-legged robots at its Van Dyke Transmission Plant in early August to laser scan the plant, helping engineers update the original computer-aided design.
فورد

یک کارخانه فورد در میشیگان است داوطلب خدمت سربازی دو بوستون دینامیک روبات ها به کمک لیزر اسکن گیاه آن را به عنوان prepped برای به روز رسانی فورد اعلام کرد دیروز. این روبات با نام مستعار کرکی و نقطه خواهد پرسه زدن در ون دایک انتقال گیاه در Dearborn, MI در چهار پاها بسیار شبیه به یک سگ خواهد بود. بر خلاف خزدار خود همتایان این روبات مجهز به پنج دوربین می توانید 360 درجه اسکن و قادر به بالا رفتن از پله ها برای ساعت.

فورد لیزینگ بوستون دینامیک نقطه روبات (هر چند شما می توانید آنها را برای $75,000) و استقرار آنها در اوایل ماه اوت. کرکی و نقطه را اسکن گیاه پس از مهندسین باید یک مدل به روز شده از چه طبقه به نظر می رسد که تغییرات ساخته شده است, بیش از سال است که ممکن است به طور مستند گفت: علامت Goderis فورد دیجیتال مدیر مهندسی. رباتها می تواند برنامه ریزی به دنبال یک مسیر خاص باید در gaits برای زمین های مختلف و می تواند حق خود را اگر آنها سقوط.

قبل از رباتها گیاه طراحی مجدد فرآیند در زمان طولانی تر و گران تر است. "ما استفاده می شود به استفاده از یک سه پایه است و ما را به راه رفتن در اطراف تاسیسات توقف در مکان های مختلف در هر زمان ایستاده در اطراف برای پنج دقیقه انتظار برای لیزر برای اسکن" Goderis گفت. "اسکن یک گیاه می تواند دو هفته. با کرکی کمک ما قادر به انجام آن در نیمی از زمان است."

فورد رباتها در حال حاضر یک handler اما این طرح برای آنها به نهایت توان کنترل از راه دور. و اگر آنها را به خوبی در ون دایک انتقال کارخانه فورد ممکن است نقطه استقرار روبات به بیشتر امکانات در سراسر کشور است.

در این مقاله: بوستون دینامیک, فورد, رباتیک, ربات, نقطه, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن