برای فروش: Grimes روح

Illustration for article titled For Sale: Grimes’s Soul

تصویر: گتی

روح: Mاوچ مانند محتوای توییتر و برداشت آنها monetizeable و ارتباط تنگاتنگی با جهنم است.

گرایمز عضو Cyber نوزاد–Elon Musk سه نفر, قرار دادن روح او برای کار با مزایده بخشی از آن در قالب یک سند حقوقی به بالاترین پیشنهاد. او گفته بلومبرگ که او در ابتدا برنامه ریزی شده بود در قیمت گذاری آن در $10 میلیون برای جلوگیری از جمع اما بعد فکر کردم دو بار درباره آن در نور از بلندی فاجعه اقتصادی است. به ما بپیوندید گرایمز و آر اس اس خوردها.

این نمایشگاه خواهد بود آنلاین در گالری پلت فرم لس آنجلس از طریق ژوئن 3 و در Maccarone لس آنجلس از طریق اوت 31.

من آرزو می کنم من را ندارد, اما من باید مقدمه این با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ بدینوسیله اعلام کرد به عنوان یک فرمان اجراییعلیه توییتر و دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی. (شنیده اید ؟ پایین اگر شما شنیده ام). پس از این شرکت قرار داده واقعیت-بررسی برچسبهای خود دروغ توییتهایی دربارهی پست الکترونیکی-در رای گیری روز سه شنبه او کاهش یافته و هر آنچه که منافع ملی مسائل او قرار بود به کار بر روی و صرف چند روز گذشته با یک فرمان اجرایی به طوری که رسانه های اجتماعی شرکت نمی توانید برچسب های خود را توییتهایی. او با استفاده از توییتر سرویس به ما بگویید که همه در مورد او چگونه است سانسور شده اندهشدار داد در توییتر (در یک صدای جیر جیر) که “انصاف در حال آمدن است” و به منظور امضا این بعد از ظهر.

Untangling همه تناقضات در تفسیر سانسور در اینجا می تواند ساعت; روزنامه نگاران اند. منظور بازتاب توافق قانونگذاران’ تاریخی سوء تعبیر از بخش 230 از ارتباطات نجابت عملکه آنها بر این باورند تنها محافظت “خنثی” سیستم عامل است. (هر آنچه که بدان معنی است.) در واقع با توجه به ناقص خواندن Facebook می توانید را پایین نژادپرستانه محافظه کار memes بدون اینکه این شرکت از نظر قانونی مسئول همه چیز ارسال شده در سایت.

و بقیه جهان تا به حال طول می کشد. جایزه احمق ترین برای عبور از Gizmodo Sفقدان امروز می رود به کامرون Winklevoss که مشهور برای تحت پیگرد مارک زوکربرگ برای (گفته) سرقت ایده خود را برای Facebook.

مارک زوکربرگ به سرعت تحت پوشش خود. و تهمت انجام این کار پس از ثبت سفارش…

…که Gizmodo را موقت editor-in-chief, اندرو Couts, پاسخ داد: در شل: “HAHAHAHAHA لعنتی خوب خدا.”

YouTuber داد تا فرزند پس از سال ها از پولی ویدئوها

تبدیل کودکان به مصرفی محصول وب وحشتناک یک ایده کسب و کار.

این بود که درس های آموخته شده توسط YouTuber Myka Stauffer که قرار داده شده است به تصویب رسید او در یکی دیگر از خانه پس از 27 قسمت در “سفر تصویب” او به ارمغان آورد میلیون ها نفر از نمایش های مختلف حمایت مالی و رسانه ای ، پیروان خشمگین هستند.

طرفداران متوجه شده است که کودک ناپدید شده بود از Stauffer است و صحبتهای Instagram خوراک بیش از گذشته چند ماه که در آن او می خواهم این برنامه شامل او پس از 2017. او فاش, “هاکسلی عاطفی تصویب تصویری!! مارپیچ بعد چین تصویب“متصلب تا بیش از 5.5 میلیون بازدید.

Buzzfeed نمودار افزایش Stauffer ستاره به او سهشنبه اعتراف تصویریکه در آن او قطره قطره توضیح می دهد با شوهرش که آنها unequipped برای مقابله با کودک نیازهای ویژه. Stauffer توضیح داد که کودک اتخاذ شده است یک مادر جدید که “پزشکی و حرفه ای آموزش.این Stauffers چهار فرزند دیگر.

من لازم نیست که هر گونه نظرات این! من نمی دانم آنچه در آن مانند به یک مادر! من فقط می دانم آنچه در آن مانند به یک کودک و ممنون میشم من هرگز vlogged.

طاعون از ملخ

Illustration for article titled For Sale: Grimes’s Soul

تصویر: گتی

سی ان ان است که گزارش در یک طاعون از ملخ.

با covid-19 مانع تلاش ها برای مبارزه با ازدحام میلیاردها ملخ در حال بدست گرفتن بیش از شرق آفریقا و تهدید به از بین بردن برداشت—”به طور بالقوه ravaging معیشت برخی از 20 میلیون نفر از مردم که در حال حاضر مواد غذایی نا امنی در منطقه است.” با توجه به سی ان ان کنیا دیدم 37-مسیر طولانی تا 24 مایل گسترده ازدحام در ماه ژانویه است.

اطلاعات بیشتر را می توان در catastrophically دلتنگ گزارش های جهانی غذا در بحران سال 2020از بین المللی مواد غذایی, امنیت اطلاعات در شبکه. این گزارش نشان می دهد که در بیابان ملخ می رود که به یکی از علل اصلی ناامنی غذایی در این سال است.

دونده می تواند اجرا شود (با ماسک در یک فاصله)

اگر شما از شدت لجوج ضد هل دهنده-انگ خدمه و سپس خبر خوب! Vox دارای یک انیمیشن مبین پیدا کردن که خطر آلوده کردن یک رهگذر با covid-19 در حالی که در یک اجرای غیر صفر است اما نسبتا کم است. “[دوم] را به اخراج به اندازه کافی ذرات ویروسی به kickstart یک عفونت” خبرنگار Sigal ساموئل می گوید: در ویدیو. “کسانی که ذرات را مجبور به سفر چند پا از فاصله مقاومت در برابر فشار باد و باران و رطوبت—سپس این ذرات را به واقع زمین در گلو یا مجاری تنفسی فوقانی و یا در دست خود را که شما را پس از آن با استفاده از لمس چشم خود بینی و یا دهان خود را.”

چه با خرحمالی گزارش ؟

Illustration for article titled For Sale: Grimes’s Soul

به نظر می رسد مانند یک سوره در رمز و راز از خرحمالی گزارش شبح وار شکستن خبرخوان که بود در یک نقطه در طول سال 2016 انتخابات دوم-ترین-بازدید خروجی رسانه ها در وب است. (در حال حاضر می ایستد در شماره 74 در این رده.) کریگ سیلورمن از Buzzfeed گزارش که سایت به تازگی کارگردانی بارهای از ترافیک به یک صفحه اجرا توسط ارمنستان مبتنی بر توسعه دهنده که ریپ و reposts مقالات به طور مستقیم از نیویورک تایمز و دیگر رسانه ها. سیلورمن در بر داشت که خرحمالی کارگردانی 8 میلیون بازدید برای سایت dnyuz.com از نوامبر. پس از Buzzfeed, تماس, گوگل, شرکت بوت dnyuz.com از آن شبکه آگهی.

عجیب و غریب, اگر چه, این اولین بار نیست مت خرحمالی رسانه ها را لغزاست ترافیک محور به یک سوال در سایت. در سال 2017 واشنگتن پست اشاره کرد که خرحمالی نیز رانده مقدار قابل توجهی از ترافیک به RT, Sputnik, اخبار و InfoWars به خصوص در آن انتخابات چرخه رونق.

ACLU می رود پس از چهره به رسمیت شناختن شرکت

آیتالله سیستانی اتحاد شکایت علیه Clearview AI, چهره به رسمیت شناختن شرکت است که برداشت بیش از 3 میلیارد تصاویر از پروفایل های رسانه های اجتماعی بدون اجازه کاربران و فروش آن به عنوان یک برنامه تلفن هوشمند است که مشتریان را قادر می سازد برای ارسال ناشناس عکس و بازیابی مجموعه ای از تطبیق تصاویر با لینک به منبع. در ژانویه نیویورک تایمز گزارش داد که مقامات مجری قانون باید با استفاده از این برنامه برای شناسایی عاملان.

آیتالله سیستانی است که تحت پیگرد از طرف گروه هایی مانند مهاجران کارگران جنسی و تجاوز جنسی بازماندگان بر اساس تکنولوژی باز می شود مردم به سیاسی و نظارت شخصی—برای مثال در تظاهرات و جلسات AA. “نه دولت آمریکا و نه هیچ شرکت آمریکایی است که تا کنون وارد شده مانند یک گنجینه عظیم از اطلاعات بیومتریک” آنها بنویسید. ACLU وکیل ناتان آزاد Wessler گفته نیویورک تایمز که “اگر شمار Clearview محصول در حال رفتن برای پایان دادن به حفظ حریم خصوصی به عنوان ما آن را می دانم.”

ACLU آوردن مورد در ایلینوی که در آن نادر بیومتریک سیاست حفظ حریم خصوصی افراد اجازه می دهد تا به شکایت تا 5000 $در هر نقض.

دایناسور بار خوانده شده داستان به توله سگ

هیچ اضافی زمینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>