[گیاهان] آیا این به عنوان خوانده شده اگر شما انسان هستید [فقط گیاهان لطفا]


Illustration for article titled [FOR PLANTS] Don’t Read This If You’re Human [JUST PLANTS PLEASE]

عکس: امیلیو Morenatti (AP)

بیایید صادق باشیم: در حالی که بشریت انجام داده است تا حد زیادی به حمایت از هنر انسان خود را برای وحشتناک مخاطبان زندگی می کنند. اگر آنها در حال سرفه یا صحبت کردن یا چیدن بینی خود را, آنها احتمالا بهره برداری در تلفن های خود را. روز دوشنبه بارسلونا Liceu خانه اپرا ارائه یک راه حل جالب برای این مشکل میزبانی عملکرد پوچینی را “Crisantemi” برای صدها نفر از سکوت گیاهان.

تبلیغات

متاسفانه همراه مطبوعاتی روشن می سازد که این کنسرت بود که به نفع انسان (و نه گیاهی) ناظران توصیف آن به عنوان “[آوردن] به ما نزدیک تر به چیزی به عنوان اساسی به عنوان رابطه ما با طبیعت است.” خانه اپرا وعده به کمک گیاهان به 2,292 خط مقدم بهداشت و درمان کارگران تنها مؤید این پروژه اساسا anthropocentric اهداف است.

تبلیغات

آن را مانند گیاهان نمی تواند شنیدن یک کنسرت. در حال رشد (هه) بدن از تحقیقات نشان می دهد که گیاهان تر و باهوش تر از بسیاری از مردم متوجه واکنش به صدا و بوی و حتی لمس کنید. در همان زمان ادعا فوق العاده در مورد گیاه درک ترویج شده توسط شبه علمی با این نسخهها کار مانند سال 1973 را راز زندگی گیاهان را آویزان مانند یک ابر تیره بر روی زمینه را برای چندین دهه است.

نقاشی بر مشکوک آزمایش با یک دروغ سنجی بهترین-فروش کتاب پیشنهاد کرد که گیاهان را دوست داشت انواع خاصی از موسیقی بیش از دیگران است و می تواند خواندن ذهن انسان را. پس از کاشته شده در اذهان عمومیتعدادی از کارخانه با مضمون آثار موسیقی جوانه زده از این مزخرف از جمله 1976 را مادر زمین Plantasiaیک مبهم کاملا جذاب آلبوم loopy آهنگ مصنوعی.

وجود هر گونه شواهد علمی که گیاهان می دانید آنچه شما در حال فکر کردن ترجیح می دهند موسیقی کلاسیک به rock n’ roll و یا می گویند به عنوان خوانده شده پست های وبلاگ مثل این یکی. هنوز, آن را سرگرم کننده به تصور یک جهان که در آن یک هنرمند می تواند رسیدن و اتصال با چیزی به عنوان بیمار و اطمینان بخش به عنوان یک گیاه. نمی شود آن را بسیار آسان تر برای بیان خودمان اگر هیچ انسان های دیگر بود درگیر است ؟

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر