Flo by moen review

فلو توسط Moen

“بصری Flo توسط Moen کمک خواهد کرد که شما صرفه جویی در مصرف آب و حفاظت در برابر هزینه نشت.”

  • محافظت از فاجعه بار آب صدمه
  • می آموزد آب خود را-استفاده از عادات
  • فراهم می کند با ارزش آب-استفاده از اطلاعات
  • بزرگ اطلاعاتی داشبورد
  • ادغام با آمازون الکسا
  • نیاز به اشتراک مزایای مهم
  • نمی توانید تشخیص محل نشت
  • نمی کراوات در با سایر سیستم های امنیتی
MSRP $500.00

اولین محصول بررسی شد از ENVI انرژی صفحه اصلی مانیتور ساخته شده توسط هزینه های جاری. که نه سال پیش و پس از آن من شده است گردن عمیق بررسی تلویزیون — اما من هرگز بدست بیش از داشتن انرژی و استفاده از منابع اطلاعات در نوک انگشتان من. من هنوز هم هیجانزده بیش از آن. بنابراین زمانی که مردمی در پشت Flo توسط Moen خانه هوشمند نظارت بر آب (و آشکارساز نشت بیش از حد!) ارائه شده برای نصب دستگاه به صورت هدف از این بررسی من شروع به پریدن کرد در این فرصت.

آن را در حال حاضر چند ماه بعد و من اغلب تعجب می کنم که چگونه من تا به حال بدون این باهوش ابزار. مطمئن شوید که آن را تشخیص نشت آب به شما اجازه می دانم در مورد آن و حتی خاموش خود را آب اصلی اما توانایی های آن محدوده فراتر از آن دسته از توابع اساسی. کامل نیست اما بین عملی استفاده روزانه من تجربه کرده و امنیت آن را فراهم می کند و من از صمیم قلب آن را توصیه.

مادر زمین مطمئنا درک این که نه تنها وجود دارد انگیزه ای برای صرفه جویی در پول با داشتن Flo توسط Moen در محل, اما, نیز وجود دارد عمیق تر ژست کمک به این سیاره توسط صرفه جویی در آب.

چرا من باید این چیزی است ؟

بیش از دو ماه گذشته سه نفر از من homeowning دوستان تا به حال مسائل لوله کشی که منجر به آب گرفتگی خواص. کسانی که تا به حال خوب بیمه شد, ملاقات با یک معافیت, کسی که نمی, دریافت تند و زننده لایحه و در همه موارد کل هزینه پاکسازی و تعمیرات و بازسازی بیش از 4000 دلار.

Flo by moen review

در هر سه مورد $500 Flo توسط Moen می تواند تضمین تقریبا هیچ کدام از آن جاری شدن سیل و خسارت تا کنون اتفاق افتاده است. که می تواند دلیل کافی برای سرمایه گذاری در Flo توسط Moen. اما آن را نیز مانیتور برای نشت و برای هزینه های کوچک ماهانه شناسایی آب-با استفاده از لوازم و وسایل در خانه خود و در نتیجه دادن به شما بینش — دوش دوش, خیط و پیت کردن با خیط و پیت کردن و حتی واشر بار توسط واشر بار به خانه خود را از آب استفاده کنید. در تمام موارد وجود دارد واقعی پول را نجات داد و نه فقط یک قطره در سطل است. بیش از آن عمر فلو توسط Moen به طور بالقوه می تواند به شما صرفه جویی در هزاران دلار است.

نیز وجود دارد که محیطی خوب از آب حفاظت از محیط زیست که نباید کم ارزش.

نصب و راه اندازی

فلو توسط Moen کوچک مقاوم در برابر هوا جعبه با یک شیر دستگیره و اتصالات ورودی و خروجی است که متصل به خانه اصلی آب خط. دستی مردمی می تواند آن را نصب کنید اما من پیشنهاد استخدام یک لوله کش, به خصوص اگر شما آب اصلی سخت است برای دسترسی به. در حالی که شما در حال تماس با لوله کش خود شما نیز ممکن است ببینید اگر آنها به فروش فلو توسط Moen به عنوان آنها ممکن است ارائه تخفیف برای خرید این محصول و نصب و راه اندازی با هم.

یک زمان وجود خواهد آمد که شما باید به کمک Flo بهتر شما کمک کند.

فلو توسط Moen نیست باطری بنابراین شما نیاز به دسترسی به پریز برق. همچنین, شما می خواهید مطمئن شوید که روتر Wi-Fi سیگنال به اندازه کافی قدرتمند است برای رسیدن به هر کجا که روی دستگاه نصب شده است به دلیل وجود دارد هیچ پورت اترنت (نه این که یکی به احتمال زیاد اجرای یک کابل اترنت خود را به آب اصلی به هر حال).

پس از وصل شما Flo توسط Moen متصل به Wi-Fi با استفاده از فلو توسط Moen برنامه در دسترس برای iOS و اندیشه است. هنگامی که آنلاین از شما خواسته می شود یک سری از سوالات توسط این برنامه به همه چیز آغاز شده است. این نرم افزار را می خواهید بدانید که در آن خانه خود را واقع شده است و چگونه بسیاری از مردم در خانه زندگی می کنند, قیمت هر واحد آب — تمام داده های آن را می توانید استفاده کنید برای شما معنی دار و آموزنده داشبورد است.

از آنجا Flo توسط Moen در حال رفتن به شروع به توجه به استفاده از آب در خانه و ارسال این اطلاعات به ابر برای پردازش از طریق Flo توسط Moen را تجزیه و تحلیل.

چه فلو می کند

در طول آن چند روز اول عملیات Flo جمع آوری برخی از اطلاعات پایه: چقدر آب مصرف شده در هر روز زمانی که مصرف سنگین ترین و سبک ترین, چه میزان جریان به نظر می رسد مانند آن را با آب معمولی استفاده و چه خانه را فشار آب و درجه حرارت اندازه گیری به طور متوسط. فلو خواهد شد و شبانه آزمون نشت جزئی که آن را به طور خلاصه خاموش کردن آب خود را تامین و برای نظارت بر تغییرات فشار – اگر فشار پایین می رود وجود دارد نشت جایی. فلو توقف کوتاه تشخیص که در آن نشت است – هوشمند آن, اما آن را ندارد سنسورهای مستقر در سراسر یک سیستم لوله کشی – بنابراین شما باید به شکار بروید خودتان و یا یک لوله کش تماس بگیرید و آنها را به خر خر کردن, آن کردن.

Flo by moen review

با یک حس طبیعی است در اطراف خانه خود را Flo است در نتیجه مجهز به درک چه چیزی است و نه عادی. اگر آن را می بیند آنچه در آن معتقد است که آب بیش از حد استفاده از آن را ارسال یک اعلان از طریق پیام متنی و ایمیل و/یا تلفن تماس بگیرید (شما می توانید انتخاب کردن به یکی یا هر سه گزینه های اطلاع رسانی) را به شما آگاه است. اگر وجود دارد هیچ پاسخ به اطلاعیه, Flo خاموش خواهد شد آب, گیریم آن است که جلوگیری از به طور بالقوه فاجعه بار آسیب و یا از دست دادن آب. اگر شما ترجیح می دهند شما می توانید Flo چشم پوشی از هشدار برای دو ساعت – چیزی است که من تا به حال به انجام بسیاری از بار. که بعدا بیشتر.

فلو توسط Moen همچنین به نظر می رسد برای کم فشار نشان می دهد ممکن است یک مشکل با آب آمدن به خانه خود را; بیش از حد پایین درجه حرارت آب است که می تواند یک هشدار است که لوله ها ممکن است یخ; و یا بیش از حد فشار بالا است که می تواند نشانه ای از مشکلات متعدد (از جمله لوله های که در حال حاضر یخ زده).

برای کسانی که رهبری را در تعطیلات و یا برای برخی دیگر تمدید غیبت یک “دور” حالت در دسترس است که باعث خواهد شد که فلو به واکنش نشان می دهند سریع تر به سیگنال های هشدار.

اما چگونه آن را واقعا کار می کنند ،

همه چیز به من توضیح داده شده تا کنون است که اساسا خودکار اما یک زمان وجود خواهد آمد (به احتمال زیاد بسیاری از موارد در واقع) هنگامی که شما باید به کمک Flo بهتر شما کمک کند. بله به عنوان هوشمند به عنوان Flo است, آن را هنوز هم نیاز به برخی از بینش را به آنچه که در واقع اتفاق می افتد در خانه خود را.

برای مثال آبیاری باغ من و/یا چمن بود مخدوش کننده رویداد برای فلو به رسیدگی است. من باید اعتراف من شوکه شده بود که برخی از شیلنگ جذب کننده اجازه می دهد تا آنجا که 5 گالن آب در هر دقیقه به تصویب از طریق. اما مهمتر از Flo تا به حال هرگز دیده می شود که میزان استفاده از آب در خانه من قبل از اینکه – حداقل نه برای بسیار طولانی است. بنابراین در حالی که نیمی از من در باغ سبزی بود غوطه ور شدن در برخی از مقدار مورد نیاز هیدراتاسیون Flo مشغول کردم به من اجازه می دانم که برخی نابکار مسائل پایین بود و هشدار قریب الوقوع آب خاموش کردن.

Flo نیست فقط حفاظت از خانه من از آسیب های بالقوه آن در جلوگیری از ولخرجی.

این سناریو تکرار خود را چندین بار اما کمی من می دانم که هر بار گفتم Flo برنامه نگران نباشید و ادامه آبیاری, Flo بود که افزایش سقف برای یک سیستم خاموش شدن رویداد. در ابتدا این من به ارمغان آورد برخی از نگرانی زیرا اگر آن را مطرح سقف به بالا که برای Flo بی اثر می شود در صورت واقعی مشکل ؟ معلوم است که چیزی نیست که من نیاز به نگران.

علاوه بر یادگیری استفاده از عادات در زمان واقعی فلو سیستم اجازه می دهد تا کاربران را به او واگذار استفاده رویدادهای خاصی استفاده, انواع, اما تنها با $5 FloProtect اشتراک. با اشتراک این است که ممکن است برای مشخص کردن که استفاده از آب در 1:10 بعد از ظهر روز پنج شنبه بود و ماشین لباسشویی که از آن فلو به احتمال زیاد خواهد شد یادگیری به درستی نسبت به استفاده از آب است. برای من این در آمد دستی به عنوان من قادر به اصل بگویید Flo دستگاه استفاده می کند که برای آبیاری.

امروز من باید از طریق انفجار یک خوبی 57 گالن طی 11 دقیقه قبل از Flo هشدار من است که من اساسا overwatering باغ من. در این مورد فلو نیست فقط حفاظت از خانه من از آسیب های بالقوه آن در جلوگیری از overwatering و بنابراین overpaying زمانی که قبض آب اطراف می آید.

من یک کیسه بزرگ از حکایات ستایش ارزش Flo توسط Moen دستگاه از جمله قصه های واقعا بلند نو جوان, دوش, برش های کوتاه در 25 دقیقه و دقت برطرف سرشار وان حمام, اما من فکر می کنم شما می توانید تصور کنید که تمام انواع از موارد که در آن داشتن یک آب نظارت می تواند در مفید آمده است. اجازه دهید در حال حاضر حرکت به حتی بیشتر قانع کننده موضوع است.

آماده برای نجات $$$

آن را ممکن است در حالی که خوب قبل از اینکه من می توانم خرید یک ماشین استفاده می شود با پول من را نجات داد با استفاده از فلو توسط Moen اما من کاملا متقاعد شده است که در شب می آیند. وجود دارد برخی از فرصت های صرفه جویی در اینجا.

مانند هر داشبورد فلو توسط Moen برنامه را می توان یکی از heck از یک محرک است. با تنظیم آب-استفاده از اهداف و دیدن گزارش در این که آیا شما ساخته شده یا از دست رفته خود را به هدف شما تمایل خود را برای تغییر رفتار (و کسانی که در اطراف شما). علاوه بر این دیدن که چقدر آب استفاده می شود برای, می گویند شستن لباس ها در مقابل گرفتن دوش آشکار است – و در برخی از موارد تکان دهنده – در راه است که دشوار است برای توصیف.

“به هیچ وجه ما میکنند که بسیاری از گالن پایین ما غرق” من فریاد زد در وحشت پس از بررسی اولین گزارش ماهانه. افسوس که ما فوستس شد رئیس ما مصرف مجرم. آنها هنوز هم هستند اما به میزان کمتر در حال حاضر که من نصب کردم آب-صرفه جویی تارا در هر شیر آب در خانه. به صداقت, من فکر هواده در محل بودند با راندمان بالا و من هرگز شناخته شده در غیر این صورت بدون برخی از بینش دقیق به من آب استفاده کنید.

Flo by moen review

به عنوان فوتی و فوری صرفه جویی در پول ممکن است من فکر می کنم آن است که شاید مهم تر به در نظر گرفتن اثرات مثبت زیست محیطی و حفاظت از منابع آب در سیاره ما است. بدون تحقق آن بچه ها من تا به حال بدست یک کمی تنبل در مورد خاموش کردن شیر آب هنگام مسواک زدن دندان های خود را و رک و پوست آن معلوم من شد هدر رفتن مقدار وحشتناک آب در حالی که تمیز کردن ظروف.

درمان فلو توسط Moen برنامه به عنوان یک نوع از بازی و حفاظت می شود یک مسابقه به ببینید که چه کسی می تواند صرفه جویی در آب. با توجه به آن پتانسیل بالا برای صرفه جویی در گرانبها و گاهی اوقات منابع کمیاب, من تصمیم به وقف فلو توسط Moen با روندهای دیجیتال’ فناوری برای تغییر جایزه.

چه گرفتن ؟

حرکت نزولی در بسیاری از Flo مزایای این است که آنها زندگی می کنند در پشت FloProtect اشتراک paywall هزینه 5 دلار ماهانه یا 60 دلار در سال است. با اشتراک شما همچنین دریافت بازپرداخت بیمه تا $2,500 اگر هر گونه صدمه به آب ریزش رخ می دهد تحت Flo است که به نظر می رسد علاوه بر این خوب است, اما من ترجیح می بینید Moen بازی شیر یا خط در این نوع پشتیبانی برای دستگاه 500 دلار قیمت خرید.

تا زمانی که من به شدت آن را بزرگ خواهد بود برای دیدن فلو توسط Moen ادغام با بزرگتر سیستم های امنیتی برای یک لایه اضافی از حفاظت. من شخصا یک زندگی سیستم های امنیتی در عملیات است که ویژگی های سیل سنسور که به طور بالقوه می تواند تشخیص تجمع آب که فلو نمی تواند تشخیص خود را از طریق استفاده از داده ها. به عنوان آن می ایستد,, گرچه, Flo به تنهایی می ایستد در آن عملیات.

ما را

من عاشق داشتن فلو توسط Moen به عنوان بخشی از به طور فزاینده خانه های هوشمند. نه تنها من احساس می کنم باید یک لایه اضافی از حفاظت, اما من هنوز هم نقل مکان کرد و با تمام داده های من می توانید از طریق به خوبی طراحی داشبورد است. در آن طول می کشد کمی دست نگه داشتن در آغاز, اما نتیجه نهایی بصری آب هوشمند-سیستم مانیتورینگ thatmore یا کمتر طول می کشد مراقبت از خود را.

است وجود دارد یک جایگزین بهتر?

وجود دارد گزینه های ارزان تر مانند $200 جریان Labs خانه هوشمند آب مانیتور که نیازی به برش لوله مانند فلو توسط Moen می کند اما ما نمی توانیم تایید خود را برای دقت و صحت. نیز وجود دارد گزینه های گران تر مثل $700 Phyn اما معلوم نیست چه اگر هر گونه ارزشمند مزایای آمده بالاتر با برچسب قیمت به علاوه ما ترجیح می دهند نگاه و احساس از Flo توسط Moen رابط کاربری.

چه مدت طول خواهد آن را بکشد ؟

فلو توسط Moen به نظر می رسد بسیار ruggedly ساخته شده و مقاوم در برابر هوا است بنابراین نشانه هایی است که آن را خوب است. اما با توجه به این که یک محصول جدید و دسته آن باقی مانده است دیده می شود چه واقع بینانه امید به زندگی خواهد بود. همچنین با توجه به این که بسیاری از محاسبات و تجزیه و تحلیل انجام می شود در ابر وجود دارد یک فرصت خوب تکنولوژی نمی خواهد تبدیل به منسوخ شده در کوتاه مدت.

شما باید آن را خرید ؟

بله. آن را به خوبی انجام و ارائه می دهد ثروت از اطلاعات دقیق و همچنین جامد حفاظت.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو