Fitbit شارژ 4 می تواند به شما از خواب بیدار زمانی که شما احساس می کنید خوب استراحت

Fitbit Charge 4
والنتینا Palladino/Engadget

شما در حال حاضر باید دلایل بیشتری به خود را می پوشند Fitbit شارژ حدود 4 ساعت. این 9to5Google گزارش تیم (از طریق آستانه) که به اتهام 4 روز رسانی معرفی کرده است دو ویژگی عمده خود را برای بهبود عادات خواب و تشویق بیشتر ورزش. Smart Wake مجموعه آلارم بر اساس زمانی که شما به احتمال زیاد به احساس استراحت به جای مجموعه ای از زمان. تا زمانی که شما که راه گریز از آن می تواند کمک به شما در شروع روز خود را در جای پای راست را.

دیگر tentpole علاوه پویا GPS سوئیچ را به گوشی خود را در موقعیت زمانی که در این نزدیکی هست برای بهبود عمر باتری. شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد فعالیت های خود ردیاب در حال اجرا از قدرت فقط به خاطر اینکه شما دنبال آخرین خود را دوچرخه سواری. با توجه به این که شارژ 4 نمی تواند خود را با استفاده از GPS برای بیش از پنج ساعت در یک شارژ این می تواند شما را از طریق تمرین قبل از متصل کردن.

به روز رسانی در دسترس است در حال حاضر به اتهام 4 صاحبان. نه لزوما شما را در فروش Fitbit سخت افزار خود را اما آنها می تواند بهتر مورد برای یک ردیاب بیش از یک ساعت هوشمند است که به احتمال زیاد نیاز مکرر شارژ.

در این مقاله: Fitbit شارژ 4 فعالیت ردیاب تناسب اندام انتقالها تناسب اندام ردیاب, پوشیدنی, wearables, خواب, تناسب اندام, سلامت, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>