اولین تصویر از ناسا فضانوردان پس از تاریخی خدمه اژدها فرود

ناسا فضانوردان باب Behnken و داگ هرلی را با خیال راحت به زمین بازگشت و پس از پاشش در SpaceX خدمه کپسول اژدها در خلیج مکزیک در نزدیکی پنساکولا فلوریدا در 2:48 p. m. و در روز یکشنبه, آگوست 2.

این جفت ارز که بازگشت از دو ماه اقامت در ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) شد ملاقات با خدمه از بهبود رگ به زودی پس از فرود در آب با یک عکاس گرفتن یک شات از Behnken و Hurley هنوز هم امن در کرسی های خود را در مدت کوتاهی قبل از جفت کمک کرده بودند به خارج از کپسول.

ناسا فضانوردان باب Behnken (سمت چپ) و داگ Hurley نشان داده شده است در داخل خدمه اژدها فقط چند دقیقه پس از فرود. ناسا

هر دو فضانوردان ارائه یک لبخند و یک thumbs-up پس از سفر بازگشت به خانه آغاز شد که در روز شنبه. پس از پرواز از بهبود کشتی بازگشت به زمین Behnken و Hurley داده خواهد شد و معاینات پزشکی قبل از اینکه پیوست با خانواده خود را.

ثانیه پس از فرود کنترل ماموریت گفت: “خوش آمدید بازگشت به سیاره زمین و با تشکر برای پرواز SpaceX” با Hurley, پاسخ,, “این واقعا ما افتخار و امتیاز است.”

نسخه ی نمایشی-2 تست پرواز برای NASA Commercial Crew Program برای اولین بار به ارائه فضانوردان به ISS و بازگشت آنها را با خیال راحت به زمین پردازنده به صورت تجاری ساخته شده و اداره می شود فضاپیما مشخص شده و اولین فضانورد پرتاب و فرود در خاک ایالات متحده آمریکا (و آب!) پس از نهایی ماموریت شاتل فضایی در سال 2011.

ماموریت علائم دیگری گام مهم رو به جلو برای SpaceX به عنوان آن را همچنان به توسعه آن قابل استفاده مجدد فضا سیستم حمل و نقل برای بیشتر مقرون به صرفه ماموریت. خدمه کپسول در حال حاضر خواهد شد تمیز و به طور کامل بررسی می شود قبل از استفاده برای ماموریت دیگری — Crew-1 — هدفمند برای سپتامبر سال 2020 است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im