اولین سیارات ماموریت توسط کشورهای عربی انفجار

امارات متحده عربی ساخته شده است که تاریخ با پرتاب موفقیت آمیز کشورهای عربی برای اولین بار در بین سیارهای ماموریت.

حمل مریخ-محدود فضاپیما به نام “امل” به معنی “امید” یک Mitsubishi Heavy Industries’ H-IIA موشک لعنتی از Tanegashima مرکز فضایی در جنوب غربی ژاپن در 6:58 صبح به وقت محلی در روز دوشنبه 20 ژوئیه (2:48 p. m. PT یکشنبه).

راه اندازی پس از چندین تاخیر در هفته گذشته ناشی از شرایط آب و هوایی. شما می توانید آن را به کمتر از 1 ساعت 5 دقیقه خوانده شده را علامت.

Yousef Al Otaiba, امارات متحده عربی سفیر ایالات متحده از اظهار نظر در مدت کوتاهی پس از راه اندازی از امارات ماموریت مریخ و گفت: “با تشکر از ماموریت تیم تلاش های امارات متحده عربی اولین فضاپیما که شش سال پیش بود و فقط یک مفهوم فقط یک ایده است که در حال حاضر پرواز به فضا را به خوبی در راه خود را به یک سیاره دیگر.

“سال از کار سخت و فداکاری پرداخت کردن در یک راه بزرگ است. این یک دستاورد بزرگ است اما این فقط آغاز کار است.”

Al Otaiba افزود: “من فکر می کنم هر اماراتی در چهره این سیاره باید در اطراف احساس افتخار از آنچه در کشور خود موفق به انجام امروز.”

به عنوان برنامه ریزی شده این فضاپیما جدا از این موشک حدود یک ساعت پس از خروج از گفتوگو با مرحله بعدی شامل به کارگیری از آن پانل های خورشیدی است که کمک خواهد کرد که ارائه انرژی برای حمل امید در آن 308 میلیون مایل هفت ماه ماموریت به سیاره سرخ.

به عنوان توضیح داده شده به اندازه یک SUV کوچک امید فضاپیما در مورد 2.37 متر (7.78 پا) گسترده و 2.9 متر (9.51 فوت) قد بلند و از جمله سوخت, راهنمایی, مقیاس در 1,500 کیلوگرم (3,307 پوند).

امارات متحده عربی برنامه های خود را برای فضاپیما برای تبدیل شدن به اولین بار به ارائه یک تصویر کامل از مریخ اتمسفر و لایه های آن زمانی که آن می رسد این سیاره در سال 2021.

این فضاپیما نمی فرود بر روی مریخ, اما به جای آن در مدار این سیاره یک بار در هر 55 دقیقه برای کل یک سال مریخی (687 روز) برای جمع آوری اطلاعات جدید در مورد آن چهار فصل آب و هوایی و جو است.

سارا Al-امیری, علم سرب از امارات مریخ ماموریت اخیرا گفته است که او امیدوار است این تلاش را در خدمت به تشویق جوانان عرب دانشمندان به در نظر گرفتن یک حرفه ای در فضا فنی و مهندسی.

امارات متحده عربی ماموریت می آید فقط پیش از راه اندازی بسیار پیش بینی مریخ در 2020 ماموریت که مجموعه ای به بلند کردن از کیپ کاناورال در فلوریدا در جولای 30 حمل پشتکار رور و نبوغ هلیکوپتر.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>