پیدا ردیابی در iOS 14 خواهد کردهاید شخص ثالث دستگاه

Apple Find My on Mac, iPhone and iPad

اپل

اپل پیدا کنید من به زودی برای اطلاعات بیشتر از ردیابی خود را از دست AirPods یا آیفون به سرقت رفته. زمانی که iOS 14 می رسد, آن را به شما معرفی خواهیم کرد یک شبکه و لوازم جانبی برنامه ای است که اجازه می دهد تا پیدا کردن شخص ثالث دستگاه. پیش نویس مشخصات برای سازندگان سخت افزار در دسترس است در حال حاضر اگر چه شما به وضوح باید صبر کنید تا زمانی که هر دو به انتشار عمومی iOS 14 به پایان رسید و پیاده سازی برای آن دسته از اسباب بازی.

تکمیل تنظیمات باید در دسترس تا پایان سال 2020 است.

این می تواند یک مزیت برای بسیاری از تولید کنندگان سخت افزار به ذکر است هر کسی که دارای یک عادت ترک دستگاه های پشت سر گذاشت. اما آن می تواند به خصوص مفید برای مورد انتقالها که تا به حال داشته اند به تکیه بر برنامه های شخص ثالث محدود در iOS ادغام. کاشی به تازگی شکایت مقامات اتحادیه اروپا که در بخش شکایت در مورد پیدا کردن من داشتن گسترده تر پیش فرض مجوز از شخص ثالث برنامه های ردیابی. این به این معنا نیست کاشی به طور ناگهانی در آغوش اپل رویکرد (ما خواسته ایم کاشی برای مواضع خود در گسترش) اما شرکت هایی مانند آن را ممکن است یک انگیزه قوی برای حمایت از من پیدا دانستن مزایای آن را ارائه می دهد.

گرفتن همه آخرین اخبار از WWDC سال 2020!

در این مقاله: Apple, iOS, 14, iOS, گوشی, تلفن همراه, پیدا, مورد tracker توسعه دهنده wwdc2020, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر