Final Fantasy VII Remake: دشمن, مهارت, مواد, راهنمای

در طول Final Fantasy VII Remake, شما پیدا کردن متعدد مفردات آن را در مفید آمده است هنگامی که شکست برخی از سخت ترین دشمنان است. یکی از بهترین وستار برای پیدا کردن دشمن است مهارت materia. این مواد به شما اجازه می دهد برای کپی کردن و تقلید از دشمنان مختلف حملات سپس با استفاده از آن حملات علیه دیگر دشمنان. علاوه بر این پیدا کردن تمام حملات دشمن مهارت مفردات باز خواهد شد استاد تقلید جایزه.

پیدا کردن مفردات خود را نه بیش از حد روی حیله و تزویر, اما پیدا کردن تمام مهارت ها می تواند باشد. به منظور کسب این استاد تقلید جایزه بازیکن خواهد شد که برای پیدا کردن هر دشمن که دارای یک مهارت یادگرفتنی و مهارت های که استفاده می شود در برابر آنها. پیدا کردن حق دشمنان می تواند بسیار خسته کننده.

مطالعه بیشتر

که در آن برای پیدا کردن دشمن مهارت materia

مفردات کوچک هستند orbs انرژی است که در حال ایجاد شده توسط این سیاره است. این orbs می تواند کمک به بازیکنان افزایش دادن به شخصیت خود را, آمار, بهره برداری دشمن از ضعف و یا حتی احضار یک NPC هم تیمی. اولین گام در گرفتن دشمن مهارت مفردات پیدا Chadley. شما نیاز به تکمیل Chadley نبرد اینتل 16: هیولا زیستی قسمت 4. این باز خواهد شد هنگامی که شما در رسیدن به فصل 14. نبرد اینتل 16 را به شما نیاز به استفاده از ارزیابی مواد در 30 نوع دشمن در مجموع. هر دشمن است که شما را ارزیابی کرده تا این نقطه خواهد شد نسبت به 30 نوع دشمن هدف است.

دشمن مهارت مفردات فرمان است-بر اساس مواد. پس از آن است که مجهز به بازیکنان با استفاده از دشمن مهارت را در “توانایی” بخش بازی های اکشن صفحه نمایش. به منظور استفاده از هر دشمن مهارت شما نیاز به پیدا کردن دشمن و دشمن با استفاده از این مهارت در شما. برای دریافت همه دشمن مهارت های شما نیاز برای تکمیل این بازی یک بار و سپس دو به اطراف در حالت سخت.

Final Fantasy VII Remake

مهارت های دشمن

وجود دارد کاملا چند دشمنان است که بازیکن قادر خواهد بود برای پیدا کردن و به دست آوردن مهارت است. این حملات مختلف کمک خواهد کرد که بازیکنان اطمینان از پیروزی در برابر سخت تر از دشمنان. در اینجا یک لیست از چه مهارت های شما می توانند یاد بگیرند که دشمن دارای مهارت های شما نیاز دارید و که در آن برای پیدا کردن دشمن.

Algid هاله

Algid هاله عالی ice حمله برای بازیکنان برای یادگیری است. آن را به تولید یک شعاع اطراف شخصیت است که انجام خواهد شد یخ آسیب به هر گونه دشمنان در این نزدیکی هست. این حمله بزرگ به جفت با یک جنگنده غوغا برای آسیب های اضافی مانند ابر یا Tifa و بسیار مفید در برابر آتش مبتنی بر دشمنان است.

Algid هاله را عمدتا با Cerulean Drakes. شما قادر خواهید بود برای پیدا کردن این دشمنان در یک طرف تلاش “فقط پرواز از قبرستان” در فصل 3 فصل 11 یا فصل 15. به منظور به دست آوردن این قابلیت شما باید به یک Cerulean دریک آمار شما با حمله کند.

روح سیفون

این حمله را ایجاد یک منطقه بزرگ از حمله است که تخلیه HP از دشمنان و آن را به شما بدهد. این حمله قطعا مفید هنگامی که شما نیاز به یک سریع, سلامت, افزایش, اما نمی خواهید برای متوقف کردن جنگ است. آن را نیز مفید هنگامی که دشمنان متعدد اطراف شخصیت خود را.

برای پیدا کردن این مهارت شما نیاز به پیدا کردن یک Phandom. این دشمنان را می توان در فصل 14 را در کنار تلاش “کودکان گمشده” و یا در فصل 16 را Shinra مبارزه با شبیه ساز. شما می خواهید به استفاده از “در مقابل 3-C سرباز نامزدها” دعوا.

خود تخریبی

این حمله احتمالا بهترین استفاده به عنوان آخرین چاره. خود تخریبی باعث خواهد شد جوانان منطقه از اثر انفجار در اطراف کاربر است. آن را نشانی از یک کل بسیاری از آسیب, اما باعث می شود کاربر ناتوان. آن را بزرگ برای شرایط وخیم که در آن هیچ راه دیگری برای فرار و یا زمانی که شما در مورد به مرگ به هر حال.

در واقع وجود دارد کاملا چند دشمنان که باید این مهارت است. شما می توانید آن را پیدا کنید در یک Smogger در فصل 8 و یا در بخش 5 زاغه نشین فصل 14. Varghidpolis مهارت در 13 فصل و یا در کنار تلاش فصل 14 تحت عنوان “قنات تهدید.” بمب باید این مهارت را به عنوان به خوبی و آنها در حال پنهان شدن در فصل 9 را در کنار تلاش “دینامیت بدن” مبارزه با چربی Chocobo در Chadley را VR شبیه ساز و یا در فصل 17 را در حالت سخت که در آن بمب های پنهان شده در Shinra مبارزه با شبیه ساز. شما می خواهید به استفاده از “سه نفر تیم مقابل هیولا افسانه” به آنها را به نشان می دهد تا. علاوه بر این, نیا-Trypapolis موجودات آن را در فصل 14 (در سقوط بزرگراه). HO512-انتخاب کردن نیز آن را در فصل 16. از آنجا که بسیاری از دشمنان که در واقع این مهارت شما باید قادر به پیدا کردن آن نسبتا به آسانی.

بوی بد دهان

این حمله سرگرم کننده است به دلیل آن خواهد رسید هر دشمن با هر وضعیت اثر در این بازی در همان زمان. بوی بد دهان است یک راه عالی برای به دست کشیدن دشمنان خود را به زانو بدون بیش از حد کار می کنند. بیشتر چه, آن را وحشی به تصور دشمن گرفتن آمار کاملا با هر وضعیت اثر ممکن است در بازی.

متاسفانه پیدا کردن این مهارت است که کمی سخت تر از دیگران است. تنها یک دشمن است و نام او Marlboro. و زمانی که او بازدید شما با این حمله آن را تقریبا شخصیت خود را از کمیسیون پس از آن مهم است که یکی دیگر از هم تیمی در حالت آماده به کار با Esuna طلسم و پاک کردن مواد. در غیر این صورت, شما در حال رفتن به در کاملا در این مبارزه است.

تنها مکان برای پیدا کردن مارلبورو در حالت سخت از فصل 17. شما نیاز به وارد کردن “سه نفر تیم مقابل هیولا افسانه ای” مبارزه در Shinra مبارزه با شبیه ساز. اما آماده برای این حمله آن را یکی است که باید به آرامی گرفته شده است. بوی بد دهان حمله خواهد دست کشیدن بازیکن خود را خاموش پای خود را. بنابراین قبل از ورود به Shinra مبارزه با شبیه ساز به یاد داشته باشید برای تجهیز پاک مفردات Esuna طلسم و هر چه موارد شما باید برای پاک کردن این وضعیت اثر یک شخصیت است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر