فیات کرایسلر اولیه EV برنامه شامل یک SUV آلفا رومئو در سال 2022

At the Paris Festival Automobile International with Concept Cars and Automotive Design Exhibition, ALFA ROMEO exhibits its model ALFA ROMEO TONALE CONCEPT in French Premiere January 29, 2020, Paris (Photo by Daniel Pier/NurPhoto via Getty Images)
دانیل اسکله/NurPhoto via Getty Images

فیات کرایسلر نشده است بسیار خاص در مورد برنامه های خود را برای همه وسایل نقلیه الکتریکی, اما آن را شروع به باز کردن. این شرکت گفت: Autocar (از طریق Electrek) که خود آلفا رومئو نام تجاری را انتشار یک SUV الکتریکی مدتی در سال 2022. یک سخنگوی نیست به اشتراک گذاری بیش از حد بسیاری از جزئیات اما مینی یوت “نمی تواند یکسان” در سبک Tonale هیبریدی SUV شما نگاه کنید به بالا. این انتظار به نشستن بر روی یک پلت فرم از پژو صاحب PSA (که ادغام با FCA است که هنوز هم در حال پیشرفت) و سخنگوی آن پیشنهاد را حفظ خواهد آلفا را ترکیبی از “sportiness” و “آسایش است.”

این SUV کوچک فضایی است که یک جای خوب برای شروع با یک EV به گفته این نماینده اشاره کرد که آن را ارائه می دهد “بهترین راه حل برای محدوده و استفاده است.”

FCA حاکی در سال 2018 است که این امر باید بیش از 30 هیجانی, وسایل نقلیه تا سال 2022 اما هنوز هم در نظر گرفته نسبتا آهسته در مقایسه با برخی از خودروسازان و روشن ساخته است که تمرکز خود را بر ارقام. این تنها پیش بینی انتشار چهار EVs در آن زمان است. آلفا رومئو پروژه حداقل نشان می دهد که FCA جدی در مورد این برنامه حتی اگر آن نمی باشد برق صف خود را به عنوان برخی می مانند.

در این مقاله: فیات کرایسلر فیات کرایسلر اتومبیل, SUV, اتومبیل, خودرو الکتریکی, ev, آلفا رومئو, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>