فدرال باید جواب هوایی برای جاسوسی از معترضان قانونگذاران می گویند


Protesters march down the streets during a rally in remembrance of Sandra Bland on July 13, 2020, in Dallas, Texas. e caption

معترضان مارس پایین خیابان در طول یک تظاهرات در یاد ساندرا مطلوب در 13 ژوئیه سال 2020 در دالاس تگزاس است. e زیرنویس
عکس: کوپر Neill (گتی ایماژ)

نزدیک به دو دوجین آمریکا امضا نامه در روز جمعه خواستار پاسخ از دفتر تحقیقات فدرال و گمرک و حفاظت مرزی در مورد استفاده از نظارت هوایی مستقر برای نظارت بر معترضان پس از مینیاپولیس پلیس قتل جورج فلوید است.

تبلیغات

تشکر. آنا G. Eshoo و تشکر. بابی راش دموکرات از کالیفرنیا و ایلینویز به ترتیب در بیانیه ای گفت که پاسخ از اف بی آی و CBP در مورد نظارت آمریکایی درگیر در متمم اول قانون اساسی فعالیت های تنها “مطرح شده ،

تبلیغات

Eshoo و با عجله نوشت به چندین آژانس های فدرال در ژوئن 9, از جمله FBI CBP و آژانس مبارزه با مواد مخدر خواستار آن است که هر فورا “متوقف نظارت از معترضان مسالمت آمیز در سراسر کشور است.” سی و پنج عضو کنگره امضا این نامه است. اف بی آی در پاسخ نوشته شده بود و قابل توجه برای آن “در مجموع عدم وجود اطلاعات” گفت: نمایندگان مجلس که متهم FBI از نادیده گرفتن “نقش کنگره نظارت قوه مجریه است که مندرج در قانون اساسی است.”

روز جمعه در نامه ای به اف بی آی نشان می دهد این اداره تا به حال کاهش یافته است برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات با نمایندگان مجلس این ادعا آن را “نمی تواند مناسب” برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد “عملیات خاص روش و دارایی.” اما اعضای مخالفت با این ادعا در پاسخ نوشته: “ما اعتقاد داریم که اف بی آی می تواند و باید به اشتراک گذاشتن برخی از اطلاعات در مورد فعالیت های اخیر بدون به خطر انداختن خاص اجرای قانون تحقیقات است.”

به طور خاص Eshoo, Rush, و این دیگران هستند که به دنبال یادگیری که آیا FBI پرواز هواپیما بیش تظاهرات با تجهیزات مورد استفاده برای رهگیری تلفن همراه داده های مکان. FBI خودداری کرده است می گویند. در مه, Gizmodo گزارش در یک درنده هواپیماهای بدون سرنشین در حال پرواز بیش از مینیاپولیس تظاهرات و مادربرد دنبال چند به طور سنتی هواپیماهای نظامی از جمله شناسایی هواپیما پرواز بر فراز تظاهرات در ماه ژوئن. “این گزارش مطبوعات دقیق است ؟” در این نامه می پرسد. “اگر نه لطفا شناسایی اشتباهی با این گزارش مطبوعات.”

آن می رود به این پرسش که “برای چه هدف و تحت چه اختیارات قانونی, آیا FBI انجام چنین نظارت هوایی?” آن را نیز درخواست می کند که آژانس اعلام کند که چه نوع از تجهیزات استفاده شد سرنشینان هواپیما از جمله این که آیا اصطلاح “dirtboxes” مورد استفاده قرار گرفت—این اصطلاح برای هواپیما-دستگاه های نصب شده قبلا مورد استفاده در مناطق جنگی به شناسایی و ردیابی سیگنال های تلفن همراه.

تبلیغات

قانونگذاران علاقه در CBP مشابه متکی به گزارش های نظارت هوایی در ماه ژوئن گزارش داد. Gizmodo منتشر شده جستجو نقشه در ژوئن تجزیه و تحلیل ارزش یک سال از CBP هواپیماهای بدون سرنشین پرواز. CBP است در پاسخ به درخواست های متعدد برای اظهار نظر در مورد درنده هواپیماهای بدون سرنشین پرواز آن انجام شده در تابستان امسال بیش از مینیاپولیس است که دورتر از 100 مایل از مرز منطقه CBP است که به طور معمول مجاز به گشت.

تبلیغات

یک نامه به CBP نشان می دهد این سازمان اذعان کرد پرواز هواپیماهای بدون سرنشین نظارت بر شهرستانها ایالات متحده “در درخواست از اجرای قانون فدرال” اما آن را نیز ادعا کرد که پروازهای قادر به نظارت بر فعالیت بر روی زمین به دلیل پوشش ابر. CBP نیست نشان می دهد که آژانس درخواست کرده بود آن هواپیماهای بدون سرنشین مستقر می شود.

CBP همچنین به قانونگذاران اطلاعات که به ظاهر در تضاد با گزارش مادربرد و نیویورک تایمز. تایمز گزارش داد که CBP هوایی و دریایی عملیات شعبه بوده و به کارگردانی “به ارائه نظارت تظاهرات از جمله تظاهرات در دیترویت.” به طور مشابه, مادربرد با استناد به عموم در دسترس پرواز داده های گزارش شده که یک CBP هواپیماهای بدون سرنشین پرواز کرده بود “حدود نیمی از ده بار بالا و یا در نزدیکی San Antonio, Texas.” با توجه به نامه CBP ظاهرا محروم انجام نظارت عملیات بیش از دیترویت و سن آنتونیو.

تبلیغات

“دلیل قانون اساسی ما چنین بحرانی حمایت است که دولت نظارت دارای اثر خنک کننده در تظاهرات مسالمت آمیز و آمریکایی ها باید به اقدامات پیشگیرانه برای محافظت از خود از دولت نظارت قبل از درگیر شدن در تظاهرات مسالمت آمیز” به قانونگذاران گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de