FDA کمک های مالی اضطراری با استفاده از مجوز برای Covid-19 استخر, تست که تجزیه و تحلیل نمونه های متعدد در یک بار


The Food and Drug Administration will allow up to four coronavirus tests to be analyzed in one batch.

غذا و دارو اجازه خواهد داد تا چهار coronavirus آزمون به تجزیه و تحلیل در یک دسته ای.
عکس: اندرو میلیگان/استخر/AFP (گتی ایماژ)

در مواجهه با بزرگترین شیوع کروناویروس در جهان و مدت زمان طولانی انتظار برای نتایج آزمون, غذا و دارو در روز شنبه صادر اول اورژانس با استفاده از مجوز برای covid-19 استخر, تست یک شکل از تست که اجازه می دهد تا به چهار نمونه آزمایش می شود در یک بار با استفاده از آزمون همان.

تبلیغات

این روش real-time PCR استخر آزمون متعلق به Quest Diagnostics, بزرگترین شرکت های خصوصی در تست پزشکی شرکت در ایالات متحده که به تازگی اعلام شده است که متوسط زمان انتظار برای افرادی که در نظر گرفته اولویت بیماران است هفت روز یا بیشتر. این شرکت انتظار ندارد برای کاهش آن زمان انتظار به عنوان طولانی به عنوان covid-19 موارد ادامه خواهد داد به افزایش می دهد به طور چشمگیری در سراسر ایالات متحده

تبلیغات

در آن آزادی مطبوعات اعلام اورژانس با استفاده از مجوز, FDA گفت که نمونه تجمع مهم بهداشت عمومی ابزار به دلیل آن اجازه می دهد تا برای بیشتر مردم را به آزمایش می شود به سرعت با استفاده از کمتر تست منابع است. به جای استفاده از یک فرد آزمون در هر نمونه, استخر, تست تجزیه و تحلیل چند نفر در یک بار با استفاده از فقط یک تست است.

در این مورد به چهار نمونه تست شده در یک استخر. هر FDA اگر استخر مثبت است به این معنی است که یک یا بیشتر از مردم تست شده در دسته ممکن است آلوده. باید این وضعیت بوجود می آیند همه از نمونه های استخر در حال آزمایش دوباره به صورت جداگانه. FDA مشخص شده که این روش است که انتظار می رود برای صرفه جویی در تست تجهیزات است که مشکل دیگری labs صورت.

“از آنجا که این نمونه ها با هم مخلوط می رود که تست کمتر اجرا می شوند به طور کلی به معنی کمتر تست تجهیزات در حال استفاده و تست های بیشتر می تواند در همان زمان اجرا اجازه دادن به بیماران برای دریافت نتایج خود را با سرعت بیشتری در اغلب موارد” FDA اعلام کرد.

Quest Diagnostics, مثلا, گفته است که, جهانی, محدودیت عرضه ادامه به موضوع عاملی است که محدودیت چگونه به سرعت آن را افزایش می دهد, تست ظرفیت. یکlthough این شرکت مدعی است که تامین کنندگان آن از تست سیستم عامل و معرف در ادامه به پاسخ به آن نیاز به اضافه کردن ظرفیت “آنها محدود میان افزایش تقاضا در ایالات متحده و در سراسر جهان.”

تبلیغات

تلاش تشخیص گفت: این هفته که آن را در حال حاضر ظرفیت برای اجرای 125,000 مولکولی تشخیصی آزمون در روز, تقریبا دو برابر ظرفیت آن در هشت هفته پیش. این انتظار را باید از این ظرفیت برای اجرای 150,000 آزمون بعد در پایان ماه ژوئیه.

تبلیغات

با اینحال این تست روش نیست راه حل نهایی به امریکا تست گلایه و مناسب نیست و در همه شرایط. FDA می گوید که این روش کارآمد ترین در مناطق با شيوع کم و یا مناطق که در آن یک مقدار کم از مردم به طور فعال باید covid-19.

این آژانس همچنین خطاب نگرانی که تست نمونه های متعدد آن را سخت تر برای تشخیص مثبت “پس از تجمع در آزمایشگاه رقیق هر ویروسی مواد موجود در نمونه است.” اما گفت که این اعتبار سنجی داده ها تلاش تشخیص ارائه شده آژانس به دریافت آن اورژانس با استفاده از مجوز نشان داد که آن آزمون تصحیح شناسایی همه از هم مخلوط نمونه ها که شامل یک نمونه مثبت است.

تبلیغات

تلاش تشخیص اظهار داشت: در یک اطلاعیه مطبوعاتی که در داده های بالینی ارائه شده به FDA, هیچ یک از 3,091 نمونه با ميزان شيوع بین 1-10% اگر با هم تركيب شده اند اشتباه مصمم به توان منفی است. این شرکت اعلام کرد که ادغام این است که اغلب استفاده می شود در خون بانکی به صفحه نمایش اهدا خون برای انواع ویروس ها.

جی Wohlgemuth معاون ارشد رئیس جمهور و افسر ارشد پزشکی در تلاش تشخیص تحسین FDA برای آن اجازه می دهد به استفاده از آن covid-19 استخر آزمون. او همچنین هشدار داد که آن را راهی برای رفع امریکا تست مشکل است.

تبلیغات

“ادغام خواهد شد کمک به گسترش آزمایش ظرفیت اما آن است که یک گلوله سحر و جادو و تست بار ادامه خواهد داشت تیره و تار به عنوان طولانی به عنوان افزایش covid-19 آزمون تقاضا جلبک ظرفیت” Wohlgemuth در بیانیه ای گفت. “هر یک از ما می تواند تمرین رفتارهای است که کاهش covid-19 عفونت در جوامع ما بنابراین ما ملی سیستم مراقبت های بهداشتی بهتر می تواند پاسخ به این بحران است.”

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de