FDA پاک Formlabs’ 3D-چاپ BiPAP-به-یک مبدل

Formlabs 3D prints adapters to convert sleep apnea machines into ventilators.

Formlabs

در مسابقه برای ارائه هواکش مورد نیاز برای درمان COVID-19 چندین شرکت توسعه دستگاه های جدید. اما ممکن است یک رویکرد ساده تر. Formlabs دریافت کرده اضطراری با استفاده از مجوز (امارات) از FDA به 3D-نسخه قابل چاپ آداپتور کوچک است که می تواند به نوبه خود موجود آپنه خواب ماشین آلات به هواکش. Formlabs در حال حاضر حمل و نقل آداپتور در سراسر ایالات متحده و بیمارستان ها می توانید چاپ خود را.

کوچک پلاستیکی T شکل آداپتور توسعه یافته توسط Northwell سلامت نیویورک بزرگترین ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی. آنها مورد استفاده برای ارائه صرفه جویی در زندگی مراقبت به COVID-19 بيمار در شهر نیویورک است. با تشکر از این EUA دیگر بیمارستان هم اکنون می توانید 3D-نسخه قابل چاپ آداپتور و استفاده از آنها با موجود دو سطح فشار مثبت راه هوایی (BiPAP) ماشین آلات.

Formlabs' 3D-printed adapters convert sleep apnea machines into ventilators.

Formlabs/لی Weissman

بیمارستان است که ممکن است قادر به چاپ خود Formlabs است که با استفاده از 150 3D printers در آن ماساچوست ستاد به چاپ آداپتور. هنگامی که تولید به طور کامل ramped تا شرکت انتظار برای چاپ تا 3000 قسمت در روز است.

“Formlabs’ EUA برای BiPAP آداپتور نشانگر نیاز به این قطعات و 3D یافت’ توانایی منحصر به فرد برای پر کردن آن نیاز دارید. 3D چاپ را قادر می سازد سریع تکرار و نمونه سازی از جدید و نوآورانه تجهیزات پزشکی در حالی که تسریع فرایند تولید کوتاه شدن زنجیره تامین و اجازه می دهد به صورت موضعی تولید” گفت: حداکثر Lobovsky, Formlabs مدیر عامل و بنیانگذار شرکت.

Lobovsky اشاره کرد که قبل از COVID-19 گیر FDA تنها مجاز به یک تعداد انگشت شماری از EUAs. در ماه مارس ابوت دریافت و با عجله تصویب آن توستر-اندازه آزمایشگاه-در-یک-جعبه و به تازگی ناسا یک طرح به تصویب رسید از طریق fast-track مجوز.

در حالی که شرکت های تسلا برای Dyson و NVIDIA کاوش راه های جدید برای ساخت پنکه, pivoting تولیدی به دستگاه های دشوار است و نیاز به مقدار زیادی از تجربه و تخصص. به علاوه تمام هواکش باید برای حذف موانع نظارتی و نیاز به ایجاد زنجیره تامین. راه حل های مانند Formlabs’ آداپتور و راست-به-تعمیر و تلاش برای زندگی طولانی از تجهیزات موجود ممکن است بیشتر عملی است.

در این مقاله: پنکه, پنکه, covid-19, coronavirus formlabs, 3d printing, 3d چاپ, آپنه خواب, آداپتور bipap و fda و مجوز اورژانس با استفاده از مجوز northwell سلامت, نیویورک, اخبار, فردا, دنده,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>