FDA اجازه اول Coronavirus آزمون برای افراد بدون علامت و بدون شناخته شده و یا مشکوک به عفونت

غذا و دارو صادر اضطراری با استفاده از مجوز برای اولین covid-19 آزمون برای افراد بدون علامت.عکس: درو Angerer (گ

توسط DOSTEMANSALAM در 5 مرداد 1399
The Food and Drug Administration issued an emergency use authorization for the first covid-19 test for asymptomatic people.
غذا و دارو صادر اضطراری با استفاده از مجوز برای اولین covid-19 آزمون برای افراد بدون علامت.
عکس: درو Angerer (گتی ایماژ)

غذا و داروی آمریکا روز جمعه درخواست صدور مجدد اضطراری با استفاده از مجوز برای یک آزمون برای نمایش افراد بدون علائم covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. این مجوز به این نوع از آزمون با هدف اجازه می دهد تا افراد بدون علامت که نشانه و هیچ دلیلی برای باور کردن آنها ممکن است آلوده را آزمایش کردند.

تبلیغات

این روش real-time PCR آزمون که دریافت اضطراری با استفاده از مجوز ساخته شده است LabCorp و در ابتدا دریافت FDA مجوز در اواسط ماه مارس برای استفاده تنها در افراد مشکوک به داشتن covid-19. اما این درخواست صدور مجدد مجوز اجازه می دهد تا LabCorp به استفاده از آزمون بر روی هر کسی نه فقط در افراد مشکوک به داشتن covid-19 خود را به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی. FDA آن گفت: گسترش استفاده از LabCorp آزمون پس از شرکت ارائه داده نشان دادن تست توانایی تشخیص SARS-CoV-2 در کلی و بدون علامت جمعیت.

تبلیغات

با توجه به FDA اطلاعات ارائه شده توسط LabCorp تأکید می کند که در این آزمون است که به عنوان دقیق که با استفاده از بدون علامت جمعیت به عنوان آن را در میان افراد مظنون به داشتن covid-19.

علاوه بر FDA را نیز اجازه می دهد LabCorp به انجام استخر, تست فعال کردن آزمایشگاه برای تست به پنج بیمار نمونه در یک بار با استفاده از یک آزمون است. این دومین آزمون FDA مجاز است برای استخر تست در هفته های اخیر. این سازمان در نظر, استخر, تست بسيار مهمی در بهداشت عمومی ابزار به دلیل آن اجازه می دهد تا مردم بیشتر به آزمایش می شود به سرعت با استفاده از منابع کمتر.

در بیانیه ای FDA کمیسر Stephen هان تاکید کرد که بدون علامت تست شد یک عامل مهم برای بازگشایی مدارس و محل های کار است.

"FDA مجوز از اولین تست تشخیصی مورد استفاده قرار گیرد برای هر کسی صرف نظر از اینکه آیا آنها در حال نشان دادن علائم covid-19 یا دیگر قرار گرفتن در معرض عوامل خطر این است که یک گام به سوی نوع گسترده غربالگری است که ممکن است کمک به فعال بازگشایی مدارس و محل های کار" هان گفت.

تبلیغات

نظرات خود را تعجب آور نیست با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اصرار که کاملا وحشتناک است که کودکان به مدرسه بروند. پس از تهدید به قطع کمک های مالی برای مدارس که به طور کامل نمی بازگشایی رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی قوی مسلح به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری به پشتیبانی تماس خود را برای بازگشایی مدارس پس از تماس با آژانس دستورالعمل اولیه برای بازگشایی به عنوان "بسیار دشوار و گران است."

تبلیغات

Riiiight. مهم نیست که اگر کودکان, معلمان کارکنان و حتی پدر و مادر بیمار و احتمالا مرگ است. تا زمانی که مردم به بازگشت به کار.

FDA برجسته که, تا, اکنون, coronavirus آزمون باید به طور کلی شده است مجاز برای افراد مشکوک به داشتن covid-19 خود را به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی. با اینحال, LabCorp آزمون باقی مانده است تنها نسخه. نمونه ها را می توان جمع آوری شده با استفاده از صفحه اصلی مجموعه نمونه کیت و توسط یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی. علاوه بر این, FDA گفت که تنها نمونه های جمع آوری شده توسط یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی ممکن است اجرا در یک استخر در این زمان.

تبلیغات

"امروز مجوز حذف نیاز به یک ارائه دهنده در نظر گرفتن عوامل خطر مانند قرار گرفتن در معرض و یا جامعه گسترش هنگام تجویز این آزمون است. FDA همچنان به کار با تست توسعه دهندگان به گسترش دسترسی به covid-19 تست" آژانس در بیانیه ای گفت.

تبلیغات

در حالی که ممکن است یک گام به جلو آن را سخت به درک چگونه اجازه جدید کروناویروس آزمون در زمانی که آزمایشگاه در سراسر ایالات متحده روبرو هستند تقاضا برای آزمون و کمبود عرضه کمک خواهد کرد. به نظر می رسد یکی از بهترین راه حل در این وضعیت ممکن است سعی کنید برای دریافت موارد پایین با تمرین های اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک. چه فکر می کردم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب