FCC نمی هشدار robocallers قبل از fining آنها

robot
Juj وین via Getty Images

در حال حاضر که FCC است که دیگر مورد نیاز برای هشدار دادن به robocallers آن را با استفاده از آن گسترش قدرت. تنظیم کننده صادر کرده است به منظور پایان دادن به هشدارهای قبل از آن سیلی دادن تماس گیرنده با مجازات. اندازه گیری های جدید نیز گسترش اساسنامه محدودیت ها برای robocall و کلاهبرداری از یک مربوطه یک تا دو سال به سازگار چهار برای هر دو. حداکثر جریمه نیز افزایش یافته FCC گفت.

قبل از ترسیم عمل FCC تنها می تواند بلافاصله برای کلاهبرداری از موارد و تنها می تواند موضوع جریمه برای هر robocalling نقض و پس از یک اخطار صادر شده بود.

این فقط آخرین حرکت در FCC را در جریان مبارزات انتخاباتی در برابر robocallers اما ممکن است یکی از موثر تر هستند. در نظریه قبلی مورد نیاز برای هشدارهای اجازه اسپم دور با شیوه های خود را دانستن آنها می تواند به توقف لحظه ای وجود دارد هشدار — آنها در حال حاضر خطر بزرگ مالی مجازات لحظه ای آنها ، این احتمالا به جلوگیری از برخی از robocallers به ویژه کسانی که در خارج از کشور, اما ممکن است به اندازه کافی اگر آن را به حداقل برخی از این لباس فکر می کنم دو بار.

در این مقاله: FCC و مقررات Robocalls, robocall اسپم دولت tcpa, ترسیم, عمل, همراه, سیاست, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>