FCC سیلی سینکلر با 48 میلیون دلار رکورد خوب

HUNT VALLEY, MD - APRIL 03: The headquarters of the Sinclair Broadcast Group is shown April 3, 2018 in Hunt Valley, Maryland. The company, the largest owner of local television stations in the United States, has drawn attention recently for repeating claims by U.S President Donald Trump that traditional television and print publications offer "fake" or biased news. (Photo by Win McNamee/Getty Images)
برنده McNamee via Getty Images

Sinclair Broadcast Group, یک محافظه کار رسانه ای غول موافقت کرده است به پرداخت 48 میلیون دلار جریمه به سه باز FCC تحقیقات. در آن اطلاعیه این سازمان می گوید این بزرگترین مدنی مجازات مربوط به پخش آن تا به حال اعمال شده — آن را نیز دو بار به عنوان بزرگ به عنوان رکورد قبلی (24 میلیون دلار) تعیین شده توسط Univision در سال 2007.

با توافق به پرداخت مجازات سینکلر است حل و فصل FCC را پروب به آن افشای اطلاعات مربوط به پیشنهاد خود را (و موفق) ادغام با تریبون. اگر شما به یاد بیاورید این شرکت که در حال حاضر صاحب صدها نفر از ایستگاه های تلویزیونی می خواستم به بیش از تریبون رسانه 42 ایستگاه در یک $3.9 میلیارد معامله است. FCC نگرانی در مورد این واقعیت است که سینکلر خواهد راه خود را بیشتر از ایستگاه های مجاز و حتی پس از سینکلر گفت: آن را به فروش برخی از آنها. در پایان تریبون بود جامعی توسط یکی دیگر از رسانه های غول پیکر در حتی بزرگتر مقابله و از آن شکایت کرد سینکلر برای سوء رفتار و نقض قرارداد.

FCC رئیس Ajit Pai در بیانیه ای گفت:

“سینکلر رفتار در طول تلاش خود را برای ادغام با تریبون به طور کامل غیر قابل قبول است. امروز مجازات همراه با شکست سینکلر/تریبون معامله باید به عنوان یک داستان احتیاطی دیگر به دنبال مجوز کمیسیون تصویب یک معامله در آینده است. از سوی دیگر من در مخالفت با کسانی که برای شفاف دلایل سیاسی تقاضا است که ما لغو سینکلر مجوز. در حالی که آنها نمی مانند آنچه آنها درک می شود پخش ديدگاه اول متمم هنوز هم در اطراف در اینجا.”

Pai مشخص نیست چه کسانی “ديدگاه” و “دلایل سیاسی” هستند. اما در 2018, سینکلر رو درگیر یک رسوایی پس از ده ها تن از اخبار محلی مجریان تلاوت یک اسکریپت هشدار به مردم در مورد “خبر جعلی.”

پرداخت جریمه خواهد شد و همچنین تحقیقات سینکلر عدم شناسایی حامیان مالی برای مواد پخش شده در خود را دارد و دیگر ایستگاه های تلویزیونی و همچنین به راه آن مذاکره مشترک برنامه نویسی با دیگر شبکه های. بر اساس آژانس انتشار 13 میلیون دلار از کل مبلغ به حساب خوب این پیشنهاد برای عدم افشای حمایت از برنامه نویسی پرداخت می شود به طور مستقل تولید شده پوشش خبری. متخلف برنامه های پخش شد در طول واقعی برنامه های خبری و یا به عنوان 30 دقیقه را نشان می دهد.

سینکلر به نظر می رسد با نتیجه خوشحال با وجود نیاز به پرداخت یک رکورد خوب است. رئیس شرکت کریس ریپلی گفت:

در این مقاله: اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>