FCC تایید آمازون پیشنهاد برای راه اندازی یک صورت فلکی بیش از 3200 اینترنت ماهواره


Illustration for article titled FCC Approves Amazons Bid to Launch a Constellation of More Than 3,200 Internet Satellites

عکس: دنیس Charlet (گتی ایماژ)

کمیسیون ارتباطات فدرال به آمازون متهور پنج شنبه برای بلند پروازانه خود پروژه Kuiper است که قرار 3,236 پهنای باند ماهواره به مدار به پرتو پوشش اینترنت پایین به زمین است. با این نظارتی نقطه عطف امن آمازون مطرح برای پیوستن به فضاX در این مسابقه برای اولین بار چند-میلیاردر-دلار فن آوری های غول پیکر به صدای بوقلمون در فضای اینترنت بازار. 

تبلیغات

“ما نتیجه گیری کرد که اعطای Kuiper کاربرد خواهد پیشبرد منافع عمومی با اجازه یک سیستم طراحی شده برای افزایش دسترسی به باند پهن با سرعت بالا خدمات به مصرف کنندگان دولت و کسب و کار”, FCC, منشی, مارلین Dortch گفت: در این سازمان مجوز سفارش.

تبلیغات

آمازون می گوید: از آن راه اندازی خواهد شد آن صورت فلکی کم مدار زمین ماهواره ها در پنج مرحله با خدمات پهن باند در دسترس یک بار آن را 578 ماهواره در مدار با توجه به سند. در آن اولیه تشکیل پرونده FCC آمازون ادعا کرد که یک حدود 3.8 میلیارد نفر در سراسر جهان اصلا قابل اعتماد دسترسی به پهنای باند اینترنت یک مشکل شده است که به ارمغان آورد به استارک کمک به دانش آموزان محروم جوامع در تلاش برای حضور در کلاس های مجازی در میان covid-19 بیماری همه گیر. در هر پر کردن tاو Kuiper سیستم استفاده خواهد کرد Ka-band فرکانس به ارائه “ارتباطات باند پهن ثابت خدمات به مناطق روستایی و سخت برای رسیدن به مناطق” را به عنوان به خوبی به عنوان “high-throughput موبایل اتصال پهن باند خدمات برای هواپیما دریایی کشتی ها و وسایل نقلیه زمین.”

در یک شرکت پست وبلاگ در مورد FCC تایید آمازون گفت که قصد دارد به سرمایه گذاری بیش از 10 میلیارد دلار در پروژه Kuiper به ایجاد شغل سطح شیب دار تا ساخت و تست ماهواره و ایجاد دیگر لازم زیرساخت ها است.

“ما شنیده داستان های بسیاری به تازگی در مورد افرادی که قادر به انجام کار خود را و یا تکمیل مدرسه چرا که آنها لازم نیست که به اینترنت قابل اعتماد در خانه و گفت:” آمازون ارشد VP دیو لنگی در یک بیانیه. “هنوز هم وجود دارد بیش از حد بسیاری از مکان های که در آن دسترسی به باند پهن است غیر قابل اعتماد و یا که در آن وجود ندارد در همه. Kuiper که تغییر خواهد کرد. ما 10 میلیارد دلار سرمایه گذاری شغل ایجاد خواهد کرد و زیرساخت ها در سراسر ایالات متحده است که به ما کمک خواهد کرد, از این شکاف است.”

برای حفظ آن FCC مجوز آمازون باید راه اندازی نیمی از آن 3,236 ماهواره توسط 2026 و بقیه صورت فلکی توسط 2029 با مجوز سفارش متحده است. یکی دیگر از مهم شرط مقرر که آمازون باید نهایی آن طراحی برنامه برای ماهواره و از همه مهمتر چگونه شرکت برنامه به کاهش آن کمک به رشد کیهانی بنجل است که زمین را در مدار پایین. این FCC اشاره می کند که آمازون موفق به در حال حاضر اطلاعات خاص در مورد برخی از عناصر مورد نیاز از باقی مانده کاهش طرح“در پر کردن آن, هر چند این شرکت ادعا کرد که این طرح به deorbit ماهواره در 355 روز است که می گیرند به خوبی در ناسا استانداردهای اگر درست.

تبلیغات

در سال 2018FCC OK می خواهم یک مشابه ماهواره صورت فلکی پیشنهاد شده توسط SpaceX به عنوان شناخته شده Starlink. شرکت برنامه ای برای ارسال حدود 12000 ماهواره به مدار زمین کم و پس از راه اندازی منts اول 60 ماهواره پشت در ماه مه صدها نفر دیگر را به دنبال داشته.

تبلیغات

FCC اشاره نمی ممکن است تاریخ راه اندازی برای پروژه Kuiper به کارگیری و یا چه راکت خواهد شد در نظر گرفتن آمازون ماهواره به مدار است. نه اتفاقا مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس نیز صاحب هوافضا شرکت Blue Origin که جدید گلن مداری موشک آماده است تا برای اولین بازی خود را راه اندازی در سال 2021. با توجه به پتانسیل تضاد منافع این احتمال وجود دارد که آبی منبع خواهد بود در میان چندین رقابت به آمازون راه اندازی ارائه دهنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>