FBI گزارش با استفاده از یک سفر شرکت داده در سراسر جهان نظارت

NEW YORK, NY - APRIL 17: The Sabre symbol is viewed moments after Sabre Corp. made its stock market debut on the Nasdaq exchange on April 17, 2014 in New York City. Shares of Sabre Corp, which owns online travel company Travelocity, rose over 3 percent in their stock market debut . (Photo by Spencer Platt/Getty Images)
اسپنسر پلات/گتی ایماژ

FBI لزوما باید به تکیه بر روی پایگاه داده و یا سوابق تلفن به جمع آوری مقادیر زیادی از اطلاعات در مورد مظنون — آن را فقط ممکن است بخواهید یک سفر شرکت برای کمک به. فوربس درک FBI است که با استفاده از اطلاعات از سابر, بزرگترین, سفر, داده, دارنده برای انجام نظارت در سراسر جهان است. مقامات گزارش خواسته این شرکت به “فعال جاسوسی” در اهداف حتی در حالی که آنها در میان رفت و آمد است.

در دسامبر 2019 اف بی آی خواسته سابر برای “زمان واقعی” هفتگی نظارت و یک فراری ، Jobs Kher برای فضای شش ماه. این شرکت نیاز به ارائه “سفر سفارشات و معاملات و یا رزرو” برای Kher بود که در ژانویه قرار داده و تحت بازداشت خانگی است.

سفر داده ها نیز استفاده شده است برای گرفتن افرادی مانند اتهام کلاهبرداری کارت اپراتور سایت الکسی Burkov با توجه به فوربس.

سابر نشده بود در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در حالی که Kher مشاور و وزارت دادگستری کاهش یافته بود.

سابر نیست تنها سفر داده های غول پیکر (Amadeus و Travelport دو نفر دیگر هستند) و آن را تا به حال برخی از زمان در کانون توجه پس از کمک به ما جابجایی مسیرهای 9/11 هواپیماربایان پس از حمله خود را. این گزارش جدید نشان می دهد سابر استفاده شده است به طور فعال به تماشای مظنون شناخته شده و مجرمان است.

همچنین امتیاز قابل توجهی به نگرانی های حریم خصوصی. شرکت هایی مانند سابر نگه داشتن انبوهی از اطلاعات است که می تواند در معرض سوء استفاده است. که در حال حاضر ممکن است اتفاق می افتد — اف بی آی گزارش با استفاده از تمام Writs عمل همان بحث اندازه گیری آن تلاش برای استفاده از نیروی اپل به دست بیش از اطلاعات آیفون به درخواست Kher اطلاعات. اطلاعات بسیار مفید در طول همه گیر اما آن می تواند مشکل ساز هر زمان که سفر عادی از سر گرفته است.

در این مقاله: fbi, نظارت, اجرای قانون, پلیس, اطلاعات, حریم خصوصی, جرم, سفر, سابر, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de