FBI حرکت در بررسی توییتر عظیم بیت کوین هک

دفتر تحقیقات فدرال (FBI) است که در حال حاضر بررسی عمده هک که آمار توییتر در چهار شنبه 17 جولای در تلاش برای پیدا کردن که در پشت این حادثه وال استریت ژورنال گزارش

حساب توییتر متعلق به, باراک اوباما, جو بایدن, بیل گیتس, Elon Musk و جف بزوس در میان دیگر مشخصات بالا کاربران از سرویس میکروبلاگینگ شد آمار در یک کلاهبرداری است که درگیر جعلی جیر تشویق پیروان برای ارسال پرداخت به یک کیف پول بیت کوینی. آن را تا به حال برخی از موفقیت بیش از حد داده ها در Blockchain.com نشان داد که بیش از $115,000 از طریق 392 معاملات فرستاده شد به کیف پول بیت کوینی نوشته شده در پیام.

هک پیام بیل گیتس’ حساب. ما را حذف کرده و شماره حساب مرتبط توسط scammers. روندهای دیجیتال

در حالی که ماهیت کلاهبرداری جدید نیست — Elon Musk برای مثال هدف قرار داده بود در یک شبیه نیرنگ در سال 2018 هر چند آن را نمی شامل حساب خود را که هک شده — وجود دارد نگرانی جدی بیش از چگونه بسیاری از مشخصات بالا حساب شده می تواند قابل دسترسی در یک بار.

به عنوان به زودی به عنوان توییتر کشف این حمله آن را قفل کردن حساب های آسیب دیده و حذف fake توییتهایی. این شرکت بعدها گفت که آن را به حال شده است قربانی از آنچه از آن به عنوان “هماهنگ حمله مهندسی اجتماعی توسط افرادی که با موفقیت هدفمند برخی از کارکنان با دسترسی به سیستم های داخلی و ابزار.”

به عبارت دیگر مجرم به حال فریب تعدادی از کارکنان توییتر به ساخت مربوط به امنیت خطا و یا دادن دور اطلاعات حساس و فعال است که این هکر به دست آوردن دسترسی به شرکت سیستم های داخلی. وجود دارد تعدادی از راه هایی که این را می توان از جمله از طریق ایمیل های مخرب است که رابجای دیگری جا زدن یک فرد مورد اعتماد.

عنوان پست امتیاز در گزارش خود به این هک باعث شده است که نگرانی جدی در میان قانونگذاران ایالات متحده با برخی از ترس که یک ضعف از این طبیعت در سیستم آنلاین می تواند بهره برداری بداندیش در یک حمله هماهنگ با هدف ایجاد هرج و مرج و یا آسیب در میان جمعیت.

توییتر است که گفته می شود از همکاری با اف بی آی تحقیقات علاقه مند خواهد بود برای رسیدن به پایین از این حادثه قرار داده و اقدامات در محل برای جلوگیری از هر چیزی مشابه از دوباره اتفاق می افتد. اگر نتواند این شرکت ریسک از دست دادن اعتماد به نفس در میان جامعه آن حدود 320 میلیون کاربر فعال در سراسر جهان با این هفته هک داشتن اداره یک ضربه سنگین به نام تجاری.

دیجیتال گرایش های رسیده به توییتر برای هر گونه اطلاعات بیشتر می توانید آن را در این حادثه و ما به روز رسانی خواهد شد این قطعه زمانی که ما گوش به عقب.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>