Fauci: در این رای ما در حال رهبری به 100,000 جدید روزانه Coronavirus موارد


Illustration for article titled Fauci: At This Rate, Were Headed to 100,000 New Daily Coronavirus Cases

تصویر: Al Drago (گتی ایماژ)

Dr. Anthony Fauci به ما اطمینان داد که همه چیز در حال رفتن به بسیار بدتر برای همه اگر برخی از کشورهای خاص نیست شروع به گرفتن این بیماری همه گیر به طور جدی. “من تعجب نمی کنم اگر ما تا 100,000 [موارد] یک روز اگر این اتفاق نمی نوبه خود در اطراف” او شهادت به مجلس سنا کمیته بهداشت و درمان, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی در روز سه شنبه. Fauci همچنین تاکید کرد که به تنها تمرکز بر روی مناطقی که موارد فزاینده “قرار می دهد کل کشور در خطر است.”

تبلیغات

این مناطق در حال حاضر دچار موج شامل گرجستان و آریزوناکه اجازه مو سالن و ورزشگاه برای بازگشایی در تگزاس و فلوریدا که اجازه ورزشگاه به بازگشایی در اواسط ماه مه و کالیفرنیااجازه داده که رستوران باز اجتماعی فاصله دستورالعمل است. تگزاس و آریزونا و فلوریدا در حال حاضر در نظر گرفته شده در فاصلهو امروزه ایالات متحده رسیده است هفت روز به طور متوسط از 40 ، 000 مورد جدید.

وقتی پرسید که توسط سناتور الیزابت وارن که از طریق ویدئو کنفرانس که آیا ما هنوز هم “رفتن در مسیر درست” را به عنوان او می خواهم شهادت, on May 12th, Fauci گفت: رک و پوست کنده بدون: “ما در حال رفتن در جهت اشتباه است.”

تبلیغات

“پاسخ کوتاه به سوال شما واضح است که ما در مجموع کنترل در حال حاضر.”

Fauci گفت که او “بسیار نگران” به خصوص در مورد چهار متحده “است که حدود 50 درصد از عفونت های جدید” (فلوریدا تگزاس و آریزونا و کالیفرنیا).

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

“این است که رفتن به بسیار نگران کننده من به شما تضمین می کنند که” او رفت. “از آنجا که اگر شما یک شیوع در یک قسمت از کشور و حتی در دیگر نقاط کشور آنها به خوبی انجام می دهند—آنها آسیب پذیر هستند.”

Fauci بازداشته به یک شکاف فرهنگی بین پیروان به دولت مقامات بهداشت و بقیه از امریکا (خاص کارت-حمل و اعضای قوه مجریه-و-sycophants fan club, شاید) که ام bucked ایده های اجتماعی و مسئولیت شخصی در دسترس نباشد. “[Y], ou دیدن مردم در میله و نه با پوشیدن ماسک و نه اجتناب از جمعیت نیست با توجه به فیزیکی, فاصله,” او گفت:. “من فکر می کنم ما نیاز به تاکید بر مسئولیت ما هم به عنوان افراد و به عنوان بخشی از یک اجتماعی تلاش برای پایان دادن به این بیماری همه گیر.”

تبلیغات

Fauci اضافه شده است که “هیچ تضمینی” است که ما باید یک واکسن.

جلسه برگزار شده بود به بحث در مورد بازگشایی ادارات و مدارس. در مارسمدرسه reopenings به نظر می رسید بیشتر از این سوال تا 2021: 48 ایالت واشنگتن دی سی و پنج از مناطق ایالات متحده توصیه شده بود که مدارس بسته باقی می ماند برای بقیه سال. اما در آخرین ماه تابستان مدرسه اجازه داده شد به سر در برخی از نقاط پنسیلوانیا و در ظرفیت محدود در ایلینوی. نیویورک تایمز در گزارش کانکتیکات و نیوجرسی اجازه خواهد داد که مدارس به سر در پاییز و سیاتل, Omaha و Fairfax County, V. A. باید برنامه ریزی جزئی در فرد حضور و غیاب.

تبلیغات

جمهوری خواه و رئیس کمیته لامار الکساندر تنسی bemoaned این واقعیت است که تهمت نمی توانید فقط با قرار دادن در یک لعنت ماسک. “متاسفانه این ساده زندگی-صرفه جویی در عمل تبدیل به بخشی از بحث های سیاسی است که می گوید: اگر شما برای مغلوب ساختن پیشی جستن شما نمی پوشیدن ماسک, اگر شما در برابر تهمت شما انجام,” او گفت:, و اضافه کرد که رئیس جمهور را تحسین “را به دنبال خود منجر شود.”

اما رئیس جمهور همچنین گفت که دولت خود را منعقد کرده است که سلامت روانی کودکان و نیازهای آموزشی بیشتر از خطرات ناشی از covid-19. وقتی پرسیده شد که برای Fauci مشاوره برای مدرسه superintendents برنامه ریزی برای بازگشایی, Fauci پاسخ داد: در شیوه ای از یک استاد پیشرفته Multivariable Calculus که تا به حال به توضیح اصول اولیه علاوه بر هفت صد بار که کوتاه ترین مسیر برای بازگشایی زیر دستورالعمل.

“یکی از چیزهایی که ما می خواهم به تاکید بر شده اند و تاکید شده است به نگاهی به منطقه خاص و به اصطلاح باز کردن امریکا دوباره—آیا شما در دروازه فاز یک و فاز دو و فاز سه. CDC است دستورالعمل در مورد باز شدن مدارس در مراحل مختلف از کسانی که پست های بازرسی. پایه های اساسی هدف خواهد بود به عنوان احتمالا شما می توانید برای دریافت این کودکان به مدرسه و استفاده از بهداشت عمومی تلاش به عنوان یک ابزار برای کمک به کودکان برای بازگشت به مدرسه. اجازه بدهید توضیح دهم که منظورم چیست. به عبارت دیگر اگر ما پایبند به دستورالعمل از آنچه که ما شنیده ایم در بسیاری از سخنرانیها شنیده اید در مورد فاصله فیزیکی در جامعه استفاده از ماسک چیزهایی مانند آن—است که کمک خواهد کرد به نگه داشتن سطح عفونت در جامعه پایین است که خواهد شد و سپس آن را آسان برای کودکان به مدرسه است.”

تبلیغات

به Fauci نقطه دوازده متحده را مجبور به توقف زودرس reopenings پس از همه گیر است و بدتر از همیشه. اما فلوریدا است که در حال نزدیک شدن است 150,000 موارد نشان نداده علاقه زیادی در ملی اجتماعی فاصله تلاش. جمهوری خواه فرماندار ران DeSantis دارای کانال Trumpian حملات در رسانه ها و کاهش یافته است به پوشیدن ماسک در برابر مشاوره امور خارجه جراح عمومی, اخیرا نسبت به افزایش برای افزایش حجم تست (یک “آزمون کمپرسی”) سرزنش رسانه ها برای توجه بیش از حد به تظاهرات. وقتی که می آید به حفاظت از سلامت شهروندان در دولت خود را DeSantis انجام داده است کمی بیشتر از متوقف کردن میله از خدمت به الکل و درخواست سالمندان برای حفظ “سعی و کوشش.”

دیروز CDC اصلی معاون دکتر آنه Schuchat هشدار داد در مصاحبه ای خود را “واهی” که coronavirus دمیده شده است بیش در زمان تابستان و اضافه کرد: “ما حتی شروع به بیش از این است.”

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net