Far Cry 6: همه چیز شما نیاز به دانستن

یوبی سافت رونمایی Far Cry 6 در آن یوبی سافت رو به جلو livestream در روز یکشنبه و هموار راه را برای انواع مختلفی از اطلاعات جدید به سطح.

Far Cry 6 ستاره و Breaking Bad , بازیگر Giancarlo Esposito پیوست یوبی سافت در این آخر هفته در به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد عنوان با گیم پلی و برخی از تصمیم گیری خلاق یوبی سافت ساخته شده است.

اما با ماه تا Far Cry 6‘s, راه اندازی, هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از جزئیات چپ به کشف. همانطور که از نوشتن این Ubisoft نشان نداده هر فیلم در بازی.

خوانده شده در یک نگاه همه چیز به دانستن در مورد Far Cry 6. توجه داشته باشید: این فضا خواهد شد به طور منظم به روز با آخرین اطلاعات در یوبی سافت بعدی Far Cry قسط.

چه Far Cry 6 مورد ؟

Far Cry 6 بگویید داستان از یک دیکتاتور به نام آنتون Castillo تلاش برای حکومت خود را در کشور جزیره ای یارا به عنوان مبارزان راه آزادی مبارزه برای به دست گرفتن کنترل این کشور است. پارسه را در این بازی در نقش یک مقاومت جنگنده به نام دنی Rojas به عنوان Castillo با استفاده از تبلیغات به موضوع مردم خود و آماده شدن پسرش دیگو به حکومت در آینده است.

در مصاحبه با GameRant, Far Cry 6 روایت مدیر نوید خاوری گفت: این بازی خواهد شد در حال حاضر روز خواهد شد اما نگاه مانند دهه 1960 به دلیل یارا شده است “در زمان منجمد” پس از آن. خاوری اشاره کرد که همه چیز را از سلاح های بازی به وسایل نقلیه خواهد بود و از این دوره است.

Far Cry 6 تاریخ راه اندازی

Far Cry 6 میله میله برای راه اندازی در فوریه 18, 2021. این بازی در دسترس خواهد بود در 5 پلی استیشن ایکس باکس سری X, PlayStation 4, Xbox One, Stadia و کامپیوتر.

Far Cry 6 تنظیم

بازی یارا محیط الهام گرفته شده بود توسط امروزی کوبا. خاوری گفت: تیم خود را الهام گرفته شده بود صرف چهار سال در حال توسعه Far Cry 6 و کوبا سفر کرده به گرفتن احساس برای چگونه آنها می تواند دوباره آن را ایجاد کنید.

“من حدود یک ماه پایین وجود دارد با این تیم circumnavigating جزیره” خاوری گفت. “ما برای دیدار با بسیاری از مردم شگفت انگیز و تجربه موسیقی و فرهنگ و ما نیز ملاقات واقعی سابق چریک. و این واقعا نقطه پرش خاموش.”

Far Cry 6 گیم پلی و ارائه

یوبی سافت مشترک نشده است بسیاری از جزئیات در مورد Far Cry 6 , گیم پلی, اما بازی, تصاویر فاش اول-شخص تیراندازی و انواع مناطق اعم از کوچک و محله به محیط های شهری.

این بازی قرار است برای استفاده از نسل بعدی گرافیک در مجموع در تحت رندر گرمسیری, محیط, چند, Far Cry 6 اجرا خواهد شد در 4K Ultra HD بر روی Xbox One X و ایکس باکس سری X به طور انحصاری است.

خاوری گفت: مراکز بازی در جنگ چریکی و بازیکنان را پیدا خواهد کرد یک “راستی” را در طول بازی نشان می دهد که جنگ نمی خواهد فقط اتفاق می افتد بر روی زمین است.

“قادر به اجرا در سراسر پشت بام ها با استفاده از کوچه مبارزه با برخی از سخت ترین مخالفان در بازی در این محیط من فکر می کنم این است که واقعا منحصر به فرد و تازه” خاوری گفت.

یوبی سافت قصد دارد برای به اشتراک گذاری گیم پلی بیشتر جزئیات در ماه های آینده.

شخصیت های کلیدی

بازیکن می تواند تصمیم بگیرد که آیا این بازی از شخصیت های قابل پخش دنی Rojas است که مرد یا زن وقتی که داستان شروع می شود. بر خلاف شخصیت های اصلی در بازی Far Cry 5 و Far Cry جدید سحر, Rojas باید یک صدا و یوبی سافت گفت این بازی نیز به Rojas’ داستان.

بازی تبه کار آنتون کاستیلو است ابراز شده توسط Giancarlo Esposito که بازی گاس Fring در Breaking Bad و Better Call Saul.

نیز وجود دارد یک سگ در بازی به نام Chorizo است که بازی نوعی نقش در داستان است. یوبی سافت خاوری بود نازکن مورد Chorizo نقش وقتی پرسیده شد که در مورد او.

“این لباس برای او این است که او به معنای واقعی کلمه جان با مهربانی که همه من میخوام گویند,” او گفت:.

اخیر شایعات

وجود ندارد بسیاری از Far Cry 6 , شایعات تا کنون, اما اسپوزیتو ممکن است اجازه دهید یکی از مهم لغزش. در مصاحبه با HypeBeast, اسپوزیتو گفت: عملکرد خود را مورد نیاز او را “انجام چند طول می کشد برای چند متفاوت endgames” نشان می دهد این بازی ممکن است چندین انتهای ممکن است.

قبل از سفارش پاداش و نسخه های خاص

فراتر از بازی Far Cry 6‘s نسخه استاندارد وجود دارد چند گزینه دیگر برای بازیکنان در نظر گرفتن خرید.

آمازون لیست طلا Steelbook Edition از بازی Far Cry 6 در 110$. این نسخه شامل بازی و Season Pass می دهد که بازیکنان سه DLCs و مطالب دیگر.

بازی نسخه نهایی است که در قیمت 180 دلار در فروشگاه یوبی سافت. این شامل محتوا از نسخه طلا و “بسته نهایی” است که شامل معاون پک کروک شکارچی بسته و جنگل سفر بسته. هر بسته شامل یک ساز و برگ یک اسلحه گرم و تر.

این collector’s Edition آخرین گزینه برای اکثر هاردکور, Far Cry طرفداران. این برنامه هزینه خواهد شد $310 در فروشگاه یوبی سافت و شامل موارد زیر است:

  • نسخه نهایی مطالب
  • ماکت بازی “Tostador” شعله افکن و مرتبط با آثار هنری
  • حلقه های کلیدی بر اساس Chorizo
  • نقشه جهان
  • Far Cry 6‘s انتخاب موسیقی متن بازی
  • 10 پوستر با مضمون پس از “جنبش چریکی و متمایز آن vibes”
  • 64-صفحه artbook
  • Steelbook
  • جمع آوری مورد

مهم نیست که نسخه شما تصمیم به خرید قبل از سفارش بازی کمک های مالی بازیکنان پوست برای Chorizo و یک سلاح به نام “دیسکو Locos” که آتش سوزی دیسک.

به روز شده در جولای 20, 2020: جزئیات اضافه شده در 4K عملکرد انحصار.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>