‘Far Cry 6’ می رسد فوریه 18th, 2021

Anton and Diego in 'Far Cry 6'

یوبی سافت

Ubisoft یعنی Far Cry 6 اعلام کرده ممکن است خراب شده اما هنوز هم وجود دارد بیشتر به می گویند. بازی غول اعلام کرده است که بعد از آن باز جهان تیرانداز وارد خواهد شد در فوریه 18th, 2021 برای PS5, PS4, ایکس باکس سری X, Xbox One, Stadia کامپیوتر (از طریق بازی حماسی فروشگاه و فروشگاه یوبی سافت) و Uplay+. درست به اوایل حرکت شبیه چمچه زنی شما بازی مقاومت در برابر جنگنده دنی Rojas به عنوان هدف شما را به پایین جمهور آنتون Castillo (با بازی Breaking Bad‘s Giancarlo Esposito) و احتمالا پسرش دیگو (Coco‘s آنتونی گونزالس).

توسعه ندارد ریختن مقدار نور در بازی مکانیک, اما شما باید به تکیه بر سلاح مانند یک دیسک راهانداز (موجود در قبل از سفارش بسته) و برای استخدام “وینر سگ بر روی چهار چرخ.” قدرت ستاره نقش خواهد شد — علاوه بر اسپوزیتو و Gonzalez شما ببینید باز دنباله ای از Westworld‘s پاتریک کلر (در زیر) و گوش دادن به یک نمره از Narcos‘ پدرو Bromfman.

شما نمی خواهد که به اخم خیلی بیش از انتخاب خود را از پلت فرم حداقل. اگر شما خرید این بازی برای PS4 یا Xbox One شما می خواهید برای ارتقاء به PS5 یا ایکس باکس سری X نسخه. شما نمی خواهد فشار به خرید یک کنسول جدید فقط به بازی. آن را فقط یک ماده از اینکه آیا یا نه شما لذت بردن از بازی Far Cry فرمول در وهله اول.

در این مقاله: ایکس باکس سری X, PS5, بازی های ویدئویی, PS4, Xbox One, Uplay, far cry 6, Ubisoft, stadia Uplay پلاس, یوبی سافت, فروشگاه, Far Cry, حماسه بازی ها, فروشگاه بازی, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im